Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moje bydle honda crf 450 z 2002 roku. Moc około 55KM

23082010703.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 204,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piękna maszyna, dobrze wyczytałem, że to ma 200 KM ? :shocked:

też tak czytałem :P

zdjcie0013l.jpg

Kolego czasami ostatnio nie byłeś na Sandomierzu? Coś mi podobnego śmignęło na obwodnicy ostatnio.

Opublikowano
  • Autor

Nie, w Sandomierzu nie byłem jeszcze:) Ale na pewno będę tam częstym gościem.

Opublikowano

panowie dzisiaj startuje sezon motogp w katarze jak wam sie wydaje jakie maszyny się będą liczyć kto wygra sezon

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: :hi:

Nie mogłem wcześniej znaleźć tematu. Więc szykuję się w tym roku do kupna jakiegoś jednośladu. Bardzo podoba mi się R6 i jak na razie to jest na pierwszy miejscu. Miał ktoś kiedyś cokolwiek do czynienia z R6? Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie jak się jeździ na takim motorze, podobno po godzinie jazdy zaczyna boleć d*pa, nie jest on w ogóle wygodny. Tutaj własnie rodzi się dylemat. Bo sam nie wiem co chcę. Z wyglądu R6 jest piękna. Do dalszych podróży mam i tak auto więc jak coś to byłby to bardziej motor weekendowy. Co myślicie?

Opublikowano

zadnej yamahy :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

bierz GSXR-a, najlepiej 750 :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no proszę, wątek motocyklowy przewija się chyba przez każde forum.

także posiadam jednoślada, ale mało śmigam po po ulicach, przeważnie parkingi, place,lotniska

dsc0138qg.jpg

ps. jest tu ktoś z SP? :evil:

Opublikowano

:hi: :hi:

Nie mogłem wcześniej znaleźć tematu. Więc szykuję się w tym roku do kupna jakiegoś jednośladu. Bardzo podoba mi się R6 i jak na razie to jest na pierwszy miejscu. Miał ktoś kiedyś cokolwiek do czynienia z R6? Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie jak się jeździ na takim motorze, podobno po godzinie jazdy zaczyna boleć pupa, nie jest on w ogóle wygodny. Tutaj własnie rodzi się dylemat. Bo sam nie wiem co chcę. Z wyglądu R6 jest piękna. Do dalszych podróży mam i tak auto więc jak coś to byłby to bardziej motor weekendowy. Co myślicie?

Mam R6 i jest ok, wcześniej miałem GSXR 750 komfort zdecydowanie lepszy na GSXR bo na r6 jest pozycja typowo sportowa. Z r6 jestem zadowolony szczególnie ze spalania, bo pali polowe mniej od GSXR'a a jedzie podobnie. :wink4:

Opublikowano

zadnej yamahy :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

bierz GSXR-a, najlepiej 750 :decayed: :decayed: :decayed:

Dlaczego?

Opublikowano

jak sie przejedziesz to bedziesz wiedziec dlaczego

lekkosc 600-tki a zapiernicza jak 1000

a tak na marginesie to mam do sprzedania tysiaczka....

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsx-r-1000-yoshimura-i1549309616.html

Opublikowano

lekkosc 600-tki a zapiernicza jak 1000

I to właśnie mi się w niej podoba :decayed:

Opublikowano

jak sie przejedziesz to bedziesz wiedziec dlaczego

lekkosc 600-tki a zapiernicza jak 1000

a tak na marginesie to mam do sprzedania tysiaczka....

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsx-r-1000-yoshimura-i1549309616.html

piękny gsxr. Niestety wykracza trochę poza budżet :D Na razie się rozglądam

Opublikowano

A ile masz wzrostu?Ja mam 184 i r6 byla zdecydowanie za mala.

Opublikowano

To już sam nie wiem :P Ja mam 180cm. Ale za mała czyli co? Niewygodna? Skulony siedziałeś?

Opublikowano

No malutka jest.Kolana mi o kierownice haczyly i dziwnie sie wyglada.Zreszya charakterystyka r6 mi nie odpowiadala.Nic,nic a pozniej jeb,z fotela wyrywa.R1 sie o wiele przyjemniej jezdzi.Tak samo gsxr 750

Opublikowano

No tak, ale na pierwszy większy motor to nie kupie sobie litrowej R1... R6 to i tak już trochę przesada ale się objeżdżę spokojnie

Opublikowano

R1 jest duzo spokojniejsza.

Na pierwsze moto wolabym juz ja od r6 :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 23:36_________________________________________________I tak do jednego i drugiego potrzeba zdrowej glowy.

Opublikowano

Rok jeździłem na bzyku to trochę się objeździłem lato, zima codziennie :D Ale to nic w porównaniu do dużego motoru. Podobają mi się też te trochę bardziej 'wyprostowane' jak np Bandit. Są też dużo tańsze hmm

Opublikowano

to i ja sie pochwalę....

jeżdżę od 2 lat, wprawdzie z przymusu ale przynajmniej spełniłem marzenia z młodości :naughty:

jeżdżę codziennie do pracy 40km w jedną stronę swoja ukochaną cebrą 600 f2...

piszę że z przymusu bo dziennie przekraczam granicę ES-GIB.. GDYBY nie korki na granicy to jeździłbym wygodnie w klimatyzowanym wózku...a tak zaoszczędzam dziennie 2 godziny postoju na granicy i jakieś 40 funtów tygodniowo na paliwo...

na przyszły rok planuję zmienić na SC 57b a za kolejne 2-3 lata na jakiś CUSTOM... :naughty:

dsc0051g.jpg

JEDNEJ RZECZY możecie mi zazdrościć....SEZON trwa tutaj 365 dni... :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.