Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja posmigalem w niedziele troche, krotko bo wialo i jakos zimno bylo,ale czekam na sobote- ma byc 16 st i sloneczko,wiec polatam i pooswajam sie z R1,bo juz sie troche przekonalem ze jest troche wariat :decayed:

Opublikowano

Pany mam pytanie, kupiłem motor w sobotę i mam następujące doxy:dowód rejestracyjny francuski + tłumaczenia, fakture vat marża od firmy która sprzedała mi motor i teraz moje pytanie, czy jadę na przegląd i mogę rejestrować czy coś jeszcze potrzeba ?z góry dzięki:hi:

Opublikowano

Koledzy mam pytanko, mam ktos dostep do uzywanych częsci motocyklowych ???

potrzebuję troche czesci do mojej rozj....ebanej kawałsraki Z750S

Opublikowano
Pany mam pytanie, kupiłem motor w sobotę i mam następujące doxy:dowód rejestracyjny francuski + tłumaczenia, fakture vat marża od firmy która sprzedała mi motor i teraz moje pytanie, czy jadę na przegląd i mogę rejestrować czy coś jeszcze potrzeba ?z góry dzięki:hi:

Jedziesz na przeglad, pozniej dajesz do wydzialu komunikacji, rejestrujesz, ubezpieczasz i smigasz ;)

Moga jedynie jeszcze rzadac zaswiadczenia od firmy z ktorej kupiles o tym,ze kupili ten motocykl w celach sprzedazy cos tam cos tam, ja takie cos dostalem,zeby sie nie czepiali w urzedzie.

Co tam kupiles?? :naughty:

Opublikowano

znienawidzoną przez Devastationa Zetkę

http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0031l.jpg/

---------- Post added at 12:04 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

ps Tas dzieki za info (byłem dziś w urzędzie rano i juz wszystko wiem) pozostało zrobić przegląd, ubezpieczenie i rejestracja

Opublikowano

ja sezon rozpocząłem w niedziele i jestem biedniejszy o 500zł ale bogatszy o 10pkt ehehhehe

Opublikowano
znienawidzoną przez Devastationa Zetkę

http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0031l.jpg/

---------- Post added at 12:04 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

ps Tas dzieki za info (byłem dziś w urzędzie rano i juz wszystko wiem) pozostało zrobić przegląd, ubezpieczenie i rejestracja

Ladna :kox:

Oby sie dobrze sprawowala :wink:

Opublikowano
znienawidzoną przez Devastationa Zetkę

http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0031l.jpg/

---------- Post added at 12:04 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

ps Tas dzieki za info (byłem dziś w urzędzie rano i juz wszystko wiem) pozostało zrobić przegląd, ubezpieczenie i rejestracja

Ladna :kox:

Oby sie dobrze sprawowala :wink:

też na to liczę jutro zaczynam sezon punkt 8:00 :kox:

Opublikowano

tylko powoli

Opublikowano

Panowie a co robicie z rozpoczęciem sezonu na Jasnej Górze bo niezłe się zamieszanie zrobiło w tym roku i sam mam dylemat co robić jedni chcą jechać do Częstochowy a jedni do Gietrzwałdu czy jak to się tam zwie bo tam zostało przeniesione całe rozpoczęcie a jakoś nie uśmiecha mi się jechać 460km...a jakie jest wasze zdanie na ten temat ja uważam ,że skoro tyle lat było na Jasnej Górze to po co teraz zaczęli kombinować i mogło zostać tak jak było przecież to tradycja i w ogóle największy zlot w Europie był a teraz takie cyrki:wallbash:

Opublikowano

Ja mam dzis juz pojezdzone, w Gorzowie bylo rozpoczescie sezonu, zebralo sie lekko sto motorow + quady itp i oczywiscie tylko moj sprzez sie zj***l ;]

Padl rozrusznik. Tyle mialem z topienia marzanny itp. A dwa dni temu zgubilem lusterko,bo kupilem jakiegos gowno na allegro,ktore sie rozpadlo. Super.

Opublikowano

wczoraj korba mi wyszła w KTMie :sorry:a dziś taka pogoda kurdę

Opublikowano
wczoraj korba mi wyszła w KTMie :sorry:a dziś taka pogoda kurdę

ładnie żeś piz....dę prostował..... :decayed:

Opublikowano

:decayed: "motogodziny" mi się skończyły.... później godzinę pchałem do domu :facepalm:.

Ale po to są takie motory żeby zawsze odkręcać do końca :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj koles KTMem wjechal sobie schodami na most przechodzacy nad dwupasmowka i ogladal sobie z gory reszte przejezdzajacych motorow :decayed:

BTW,jakby ktos byl zainteresowany to sprzedam stroj na moto:

http://allegro.pl/kombinezon-2-czesciowy-4sr-r-54-tanio-i2229123083.html

Opublikowano

nie wiedziałem, że to taka szajba ten motocykl , normalnie przenosiłem się w czasie to jest to czego mi było trzeba, ciekawe czy będę miał zakwasy bo mnie już wszystko boli :decayed: tak czy siak jutro cisnę od rana,

Opublikowano

sprzedałem dzisiaj F4i przerobioną na do stuntu.

czekam na 636m która wkrótce nadejdzie.

Opublikowano
wczoraj korba mi wyszła w KTMie :sorry:a dziś taka pogoda kurdę

nic wcześniej nie stukało :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.