Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam z 636 '04r byłem zadowolony :whistling: Tylko dla mnie zdecydowanie za mała :wink:

A F4 wiadomo...Honda to Honda :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Of kors, honda silnik bdb brat pałuje już trzeci rok w stuncie i gites majonez, z silnikami kawy styczności nie miałem ale 636 z wyglądu:kox: Ale nie narzekam F4 też git:naughty:

Opublikowano

jeździłem w stuncie f4i , teraz 636 2004.

F4i - bardziej wytrzymała na ostre katowanie, 636 lepiej w pionie lata, lepiej się moto wyczuwa.

do jazdy typowo po drodze nigdy bym się nie zdecydował na f4i. 636 bije ją na głowe zawieszeniem - prowadzeniem, agresywnością i komfortem.

F4 - z pojedynczą kanapą zdecydowanie lepsza do turystyki niż f4i.

Opublikowano

Są świry:decayed: w pozytywnym tego słowa znaczeniu:kox: jaja to chyba mają jak arbuzy:grin:

Opublikowano

Panowie może ktoś z was używa kombi firmy TSCHUL ....:hi:

Opublikowano

byłem w 2010r, czysty obłęd :facepalm:, jazda po torze to dziecinna igraszka

tam nawet laski jezdzą, średnia prędkosc 120-130 mph (193-209 km/h)

a miejscami ponad 300km/h, ale tego nie da sie opisac, trzeba sie tam wybrac

dzisiaj był start imprezy

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Isle of Man TT Promo - YouTube

GUY MARTIN TT Isle of Man Lap on-board Honda 1000 - 1 of 2 - YouTube

Opublikowano
Panowie może ktoś z was używa kombi firmy TSCHUL ....:hi:

Mojej Dziewczynie kupiłem kombi tej firmy, 2 sezony spisywał się bardzo dobrze, chwaliła sobie :decayed:

Opublikowano

byłem w 2010r, czysty obłęd :facepalm:, jazda po torze to dziecinna igraszka

tam nawet laski jezdzą, średnia prędkosc 120-130 mph (193-209 km/h)

a miejscami ponad 300km/h, ale tego nie da sie opisac, trzeba sie tam wybrac

dzisiaj był start imprezy

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Isle of Man TT Promo - YouTube

GUY MARTIN TT Isle of Man Lap on-board Honda 1000 - 1 of 2 - YouTube

Michael Dunlop ten grubszy :decayed: z braci... zalatal wszystkich TT 2013: Three for Dunlop with Superstock win - Motorsports - Eurosport Australia

ponoc dieta pomogla :grin:... w UK caly tydzien na kanale itv4 :wink:

ps. jest film z 2011r Jazda na krawędzi (2011) - Filmweb

warto zobaczyc :shock3:

Opublikowano

oglądałem wczoraj ten film..:shock3: są mega kozaki:wink:

Opublikowano

Może ktoś poszukuje...

Honda CB600F 2011r

przebieg 5tys!!

więcej na pw

image.jpg

Opublikowano

YZf 250 2005rok sprzedam w dobre ręce. wszystkie wymienione części do wglądu. Ewentualna zamiana na 450

.

Opublikowano
YZf 250 2005rok sprzedam w dobre ręce. wszystkie wymienione części do wglądu. Ewentualna zamiana na 450

.

zapodaj fotke

Opublikowano
DSC052691.jpg
Opublikowano
YZf 250 2005rok sprzedam w dobre ręce. wszystkie wymienione części do wglądu. Ewentualna zamiana na 450

.

How much.. ? :naughty:

Opublikowano

jak najwięcej. tak poważnie na tablicy stoi za 7700

Opublikowano

Panowie używał ktoś

Motul M2 Helmet Interior Clean

i może się wypowiedzieć?

Opublikowano

Spoko zapach, a tak poza tym to niewiele ;) Nie czyściłem tym jakiś plam, dlatego nie wiem czy by sobie poradziło

Opublikowano

Czy taki motor jak wyżej można normalnie zarejestrować?

pozdro

Opublikowano

wyżej tzn Yamahe?

Cross nie spełnia wymogów dopuszczenia do ruchu drogowego jedynie enduro, jak widać yamaha nie ma świateł itp, itd.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.