Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ze wzrostem 193cm warto sie pchac na yamahe virago 750? Kumpel.ma.na sell w stanie kolekcjonerskim za dobry hajs i nie powiem.podobie mi sie :kox:

Opublikowano

Pojezdzij z jeden dzien i bedziesz wiedziec czy Ci odpowiada taki sprzet.

Znam wielu ludzi ktorzy wkrecili sobie do glowy jakis sprzet, dzien dwa pojezdzili i stwierdzili ze to jednak nie to czego oczekiwali.

Z motorem jest jak z babą, wygląd zayebisty ale jak się na.niej "przejedziesz" to stwierdzasz ze jednak to nie to.

Opublikowano

Mam do niego 200km i malo czasu

Opublikowano

Mam na sprzedaż coś takiego jakby ktoś był chętny. Moto jak nowe dużo dodatków.

IMG9710JP_spehenh.jpg

IMG9703JP_spehene.jpg

Opublikowano

Witam świrusów na punkcie 2kółek na pierwsze moto wybrałem sobie takie cacko jutro oglądamy i może kupuje jak wszystko będzie ok. :D

http://allegro.pl/yamaha-fz-600-promocyjna-cena-i5615121592.html

Już stoi w garażu piękna maszyna :D

Opublikowano

Witam świrusów na punkcie 2kółek na pierwsze moto wybrałem sobie takie cacko jutro oglądamy i może kupuje jak wszystko będzie ok. :D

http://allegro.pl/yamaha-fz-600-promocyjna-cena-i5615121592.html

Już stoi w garażu piękna maszyna :D

Pogratulować, tylko czy to aby nie za mocne moto jak na pierwsze 2 kółka????

Opublikowano

No na takiej FZ to sie mozna przejechac...

Opublikowano

Witam świrusów na punkcie 2kółek na pierwsze moto wybrałem sobie takie cacko jutro oglądamy i może kupuje jak wszystko będzie ok. :D

http://allegro.pl/yamaha-fz-600-promocyjna-cena-i5615121592.html

Już stoi w garażu piękna maszyna :D

Pogratulować, tylko czy to aby nie za mocne moto jak na pierwsze 2 kółka????

Pomału pomału wszystko idzie opanować aby woda sodowa do głowy nie uderzyła :wink:

Opublikowano

Kumpel ma takiego czarnego fz ta. Raz tylko na niego wsiadłem i po krótkiej jeździe stwierdziłem,ze jeszcze nie czas. 100 koni przy takiej masie robi swoje;)

Opublikowano

Kumpel ma takiego czarnego fz ta. Raz tylko na niego wsiadłem i po krótkiej jeździe stwierdziłem,ze jeszcze nie czas. 100 koni przy takiej masie robi swoje;)

Dokładnie to miałem na myśli !!!!

Opublikowano

Bandit najlepszy na poczatek

Opublikowano

Najlepszy na poczatek jest gs,cb,er5. Dobrze sie prowadzą wybaczają dużo błędów i mozna idealnie opanować przeciwskret ;) a tak btw nie ma motocykli nie odpowiednich na początek są tylko nieodpowiedni rider'si którzy odkrecają na max zanim nauczą sie dobrze jeździć i panować nad maszyną.

Edytowane przez Bartollo

Opublikowano

Popieram Bartollo. Sam na 1 sprzet kupilem bandziorka, nie powiem mocy to on teraz ma malo, ciezki nie poreczny sprzet, a w dodatku seryjne hamulce to tragedia. Ale panowie powiem Wam co się na tym ciężkim, topornym sprzęcie nauczyłem to mi juz z ostanie. Jak ktos jest glupi bez wyobraźni to nawet na 150 sie rozj..bie. Gaz nie działa zero-jedynkowo...

LEWA:-)

Opublikowano

Eeeee tam pitolicie FZ6 miodzio fajnie się pomyka :D i nabrałem respektu do motocykli mając 100 koni pod d*pą a przejechać się można na każdym moto jak ktoś bez mózgu :wink:

Edytowane przez danielo

Opublikowano

FZ6 na pierwsze moto... trzeba mieć naprawdę poukładane w głowie żeby na dzień dobry sobie kupić. Na 2 biegu jest ponad 140 to już wiele mówi o tym motocyklu. W zasadzie można nie używać 4-6 biegu. Prawko w dzisiejszych czasach nawet nie będziesz wiedzieć kiedy tracisz. Za to w prowadzeniu bajka. I to chyba jedyny argument za fz6. I tak danielo, przejechać się można na każdym, ale na niektórych jest łatwiej :D.
IMO jest wiele więcej 600 o mniejszej mocy, bardziej cywilizowanych. Na 1 to chyba nie musi być nie wiadomo jak nowoczesna maszyna. No chyba, że zamierza się nią dłużej polatać i stopniowo z nią oswajać. ( Ja tam będę zachwalać xj 600. Żadnych cebul er5 czy innych 2 cylindrowców )

Opublikowano

Zastanawiam się nad zmianą moto. Miałbym na następny ok 12000 co kupić? Podobają mi się FZ6, R1, R6 lub GSR.

Opublikowano

Zastanów sie przedewszystkim co chcesz 600 czy 1000 jesli 600 to w tych pieniądzach r6 jest dobrym wyborem, jesli cos mocniejszego to polecam 929 którego nie wymieniłeś, r1 w tej kasie to szroty, gsx to moto narwane i mi poprostu nie pasuje. 929 to wspaniała maszyna z przodu zawiecha USD wtrysk i 150hp a do tego trwałość jednym słowem na pierwsze 900 polecam własnie 929 lub starszego brata 900rr ale za łądną sztuke trzeba dać tyle samo co za 929.

Edytowane przez lukaszooo

Opublikowano

Z tego co wiem moim skromnym zdaniem R6-tki są najbardziej ,,jadowite ,, z 6-setek

Opublikowano

Trochę już latam ale zastanawiam się czy nie pojeździć jeszcze na 600kach

Ze szlifierek właśnie podoba mi się R6, z nakedów FZ6 i GSR

Edytowane przez mcm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.