Strefa motocyklistów

• Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam tylko na tyle :wink:

Ja nawet jakbym chciał nie przepalać to i tak bym nie wytrzymał :decayed: tak 2 razy w miechu muszę posłuchać tej muzyczki :decayed: ale to już objawy choroby :kox::decayed:

W tym roku czeka mnie pracowita zima :whistling:

Mam tylko na tyle :wink:

W tym roku czeka mnie pracowita zima :whistling:

Dokładnie :kox::banan:

Na razie ogarniam tego wariata :wink: zadupek i boczki już się malują, w tym tygodniu jeszcze baczur podwiozę do lakierni. Dzisiaj wymieniłem klocki, oliwę, filtry a jutro biorę się za napęd :wink:

Witam :)

A Junaka ktos tu ma? :D

bo ja mam dwa. jednym troche pojeździłem wiecej ale teraz w częściach w garażu, drugi w całosci i z wózkiem ale czeka chyba na syna, sentyment to tych sprzętów mam ogromny i jakoś mi ciężko sie ich pozbyć. Hondą wiekszość czasu przejeździłem ale musiałem sprzedać, teraz mnie znowu kusi żeby zakupu dokonać jednoślada. tylko kręgosłup mi nawala i potrzebuje czegoś lekkiego i zwinnego :)

trzymaj te Junaki, za pare lat będą warte fortunę. Mój dziadek miał Junaka - 350ccm, miał niezłe kopyto :decayed:

btw. jakby ktoś szukał sprzęta to mam Hondę CBR 600 RR z 2003 roku na sprzedanie :wink:

Bo Junak to porządny sprzęt ale nie zapomne jak jadąc na Katowice trochę ruch tamowaliśmy osiąganą prędkością :grin:. Nie sądzę zebym się kiedyś je zdecydował sprzedać, sentymentalny jestem :) ale ciągle mi się honda shadow marzy

Dokładnie :kox::banan:

w takim psie to patelnia zamiast zębatki z tyłu, klata, stelaż, hb i można nakurwiać :decayed:

ja też ostatnio pojeździłem :ad:

czym jeździsz, bo nie widze za dużo oglądając na telefonie ? :)

ja też ostatnio pojeździłem :ad:

czym jeździsz, bo nie widze za dużo oglądając na telefonie ? :)

Husqvarna TE 250 wcześniej miałem Yamahe YZ 400F

a możesz coś powiedzieć o Yamaha YZF 450? chcę taki kupić na nowy sezon i tak rozmyślam:wink:

z którego roku ?

Witam! Ja śmigam Hondą Transalp XL600. I już nie mogę doczekać się wiosny, chociaż i tak czasami w weekend sobie polatam. Powoli przygotowania do zimy, troszkę dłubania czeka.

IMAG0490.jpg

<br /><br />

tak pomiędzy 2007-2009

pilnować sobie wymian oleju , stanu płynu w chłodnicy, regulację zaworów a moto nie do zdarcia pod warunkiem że ktoś go nie zakatował wcześniej :kwasny: i chce się go pozbyć bo wiesz remonty w silnikach to kupa kasy

tak pomiędzy 2007-2009

właśnie, jak tu kupić, skoro każdy pisze w ogłoszeniach, że rekracyjnie używany w weekend.

Mój kuzyn ma honde crf 450 i tez weekendowo używa ale to taki rzeźnik, że szok, w te lato tak wleciał na łąkę, że zabił/rozjechał dwie pasące się owce :facepalm:

tak pomiędzy 2007-2009

właśnie i tu jest problem żeby kupić coś dobrego

Dokładnie :kox::banan:

Zapomniałeś o kierze :naughty: u mnie już siedzi renthal :wink:

Klatkę już zacząłem robić w firmie tak w międzyczasie :naughty: zębatkę 56z (chyba :eusathink:) zakładam dzisiaj + złoty lańcuch d.i.d :naughty: przegroda też już się robi :wink:

To ma mi służyć też "rekreacyjnie" więc też nie będzie to typowa stunt rozjebunda :decayed:

:polew: padłem

No co, powaga tak było :)

:polew: padłem

No co, powaga tak było :)

dzikus :kox: