Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już dzisiaj zaświeciło słońce i widziałem pierwszego śmiałka na czarnej z1000... :facepalm: cholera, muszę ten sezon wytrzymać, a żeby nie było pogody ...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Ja chyba ten sezon sobie odpuszcze. Ciezko bedzie ale jakos dam rade. Narazie dobrze jest ale jak zobacze w cieple letnie popolodnie jak ktos zasowa na motorku to mnie cos strzela normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!! Ja pogonilem swoja 636 niedawno... mialem sobie darowac ten sezon ze wzgledu na prace ale jak soe robi teraz cieplej to nie wiem czy wytrzymam... ale kusi mnie teraz na supermoto. Bawil sie tym ktos?

Witam mialem husqvarne te510 z 2009 juz na wtrysku byla na cross i na supermoto super motocykl zima w lesie a lato trochw lasu troche asfaltu i bawila mnie strasznie jazda na szosowych kolach dobra alternatywa na zabawe na drodze jak sie ma jeszcze inne moto bo na dluzsza jazde jak dla mnie sie nie nadawalo

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj trochę polatałem ale pizgało niemiłosiernie :kox:

i przy okazji strzeliłem sweet focie mojej :naughty:

dsc1703n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja latam Afryką, czyli Honda XRV Africa Twin, jeździ ktoś dużymi endurakami ? Jeśli tak to polecam i zapraszam na forum Africa Twin Forum - POLAND - wspierana przez Afrykanerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja latam Afryką, czyli Honda XRV Africa Twin, jeździ ktoś dużymi endurakami ? Jeśli tak to polecam i zapraszam na forum Africa Twin Forum - POLAND - wspierana przez Afrykanerów

jeździłem Yamaha Tenere fajna zabawka ale w ciężki teren sie nie nadawała za ciężkie moto :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jak będe w pl to mozemy sie zgadac ja jestem z okolic Myślenic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapodaj jakies info:wink: czy na moto? i czy mozna sie dolaczyc?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze mozna sie dolaczyc i oczywiscie na moto jedziemy narazie we 3 wyjazd na 3 dni hotel na gorze wyjazd 1 maja moze sie o dzien wczesniej przesunac jutro zapodam cos wiecej tylko jedziemy na raz 960km

:banan: To jesli bede w PL to sie pisze! Ale dokladnie dam znac w polowie kwietnia jesli to nie problem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...