Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.


barszczyna

Rekomendowane odpowiedzi

tak czytam i czytam

i powiem że sporo czasu przed tobą ale wszystko się da zrobić.

a więc:

1. Porób wszystko co związane po stronie mechanicznej itp

2. Na końcu zostaw sobie kosmetykę,

zaglądaj do działu warsztat tam jest dużo rzeczy na sprzedaż w super cenach więc mozesz coś ciekawego wyrwać.

podjeć na najbliższego spota tam podepną autko pod vaga i dokładnie sprawdzą co i jak. Jak byś czegoś potrzebował to służe swoją pomocą

życzę powodzenia

P.S wszystko się da wyprowadzić a jak zrobisz to z głową to sam będziesz mile zaskoczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądaj do działu warsztat

chodziło mi o dział Sprzedaż sorki za pomyłke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu zakładać rozpórki, w kjs-ach chyba tym nie będziesz startował :wink4:? Porządna rozpórka, a nie wyginająca się atrapa też swoje kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/radio-samochodowe-vk8608-usb-sdhc-rds-panel-mp3-i1502080509.html

Co sądzicie o tym radyjku? Wiadomo, jest tanie, ale w aucie mam głośniki tylko z przodu (po 2 na drzwiach), więc raczej nic lepszego nie potrzebuje. No i USB/karty SD też w zupełności wystarczą. Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/radio-samochodowe-vk8608-usb-sdhc-rds-panel-mp3-i1502080509.html

Co sądzicie o tym radyjku? Wiadomo, jest tanie, ale w aucie mam głośniki tylko z przodu (po 2 na drzwiach), więc raczej nic lepszego nie potrzebuje. No i USB/karty SD też w zupełności wystarczą. Warto?

Kolego, polecam Ci lepiej odlożyć kasę np. na nowe światełka na przód. ;) Audio zostaw sobie na później. Zrób co trzeba na początku, zadbaj o stan techniczny.

O albo mam lepszy pomysł. Kup sobie puki co adapter (tą kasetę z kablem) to będziesz miał muzykę z odtwarzacza. A resztę przeznacz na jakieś kosmetyki dla autka ;) Zrobisz sobie polerkę na lato itd :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie wiem, czy dziś ostatni raz swoją A4 nie jechałem. :| Ojciec wykalkulował, że taniej wyjdzie, jak ja będę jeździł BMW z 5l silnikiem zamiast tego kloca, który wcześniej niunią jeździł i niunia wraca do niego, bo on jeździ dużo więcej a i tak bena idzie z kieszeni ojca. Będę walczył o Audi. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na Twoim miejscu cieszył bo ta Twoja Audi to dobre kilka tys zł by kosztował by doprowadzić go do stanu zadowalającego mało wymagającego klubowicza :) A tu jakieś pewnie nowsze BMW Ci się ostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, wywalczyłem już dziś, że będę miał z powrotem swoją kochaną a4. Na 100% jutro. ;D

tak czytam i czytam i fajny serial sie z tego robi :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"moda na sukces" Ricz przez 20 odcinków zamykal drzwi :polew:

W 21 odcinku się okazało, że kluczyki w stacyjce zostawił, a zapasowe zgubił 34 odcinki wcześniej. :polew:

Koniec OT, wysprzątałem całe autko w środku, tylko ta dziura na kokpicie zaklejona jakimś gównem mnie irytuje nieziemsko. Ktoś wie, co to może być i jak się tego pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze juz troche mechaniki ogarnałes :good: a co do tego badziewia na kokpicie hmmm no raczej tego niczym nie usuniesz ani nie zamalujesz. zostaje tylko wymiana calej dechy albo oddanie do obicia w jakim materiale, od nas jeden gosc ma za 100zl do sprzedania cała deske z polifta zaraz poszukam kto to i dam ci na niego namiar :good:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 16:05_________________________________________________jozek726 on ma deche :tongue4: chcesz to do niego pisz bo w sumie 100zl to nie jest duzo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...