Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie mogę kupić TIP do a4 b6 1.87?

na allegro bieda

z ebay nie bardzo mam jak

jesteście w stanie podpowiedzieć?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 784,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pod stozek czy pod ori puszke? ja mam do sprzedania ze swojego a4 tipa z kwasiaka ze stożkiem pipercrossa:) Jak chesz to moge Ci sprzedac za 500zl.- stozek ma jakieś 10tys km jest świeżo wyprany i nasączony

Opublikowano
pod stozek czy pod ori puszke? ja mam do sprzedania ze swojego a4 tipa z kwasiaka ze stożkiem pipercrossa:) Jak chesz to moge Ci sprzedac za 500zl.- stozek ma jakieś 10tys km jest świeżo wyprany i nasączony

pod ori puszke, sorki, ze nie napisałem wcześniej.

Opublikowano

Panowie mam taki problem na 99% padł mi n75 :kwasny: i teraz pytania

a czy zamiast n75 można założyć MBC i ustawić na takie doładowanie jak mam w sofcie

czy lepiej inwestować w ori n75

i jakie są różnice

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Gdzie mogę kupić TIP do a4 b6 1.87?

na allegro bieda

z ebay nie bardzo mam jak

jesteście w stanie podpowiedzieć?

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Gdzie mogę kupić TIP do a4 b6 1.87?

na allegro bieda

z ebay nie bardzo mam jak

jesteście w stanie podpowiedzieć?

jak chcesz mogę Ci pospawać :naughty:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Gdzie mogę kupić TIP do a4 b6 1.87?

na allegro bieda

z ebay nie bardzo mam jak

jesteście w stanie podpowiedzieć?

Opublikowano

ile chcesz za zrobienie TIPa?

Opublikowano

280+kw

Opublikowano
280+kw

Dobra cena :wink:

Opublikowano
Panowie mam taki problem na 99% padł mi n75 :kwasny: i teraz pytania

a czy zamiast n75 można założyć MBC i ustawić na takie doładowanie jak mam w sofcie

czy lepiej inwestować w ori n75

i jakie są różnice

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Panowie mam taki problem na 99% padł mi n75 :kwasny: i teraz pytania

a czy zamiast n75 można założyć MBC i ustawić na takie doładowanie jak mam w sofcie

czy lepiej inwestować w ori n75

i jakie są różnice

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Gdzie mogę kupić TIP do a4 b6 1.87?

na allegro bieda

z ebay nie bardzo mam jak

jesteście w stanie podpowiedzieć?

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Gdzie mogę kupić TIP do a4 b6 1.87?

na allegro bieda

z ebay nie bardzo mam jak

jesteście w stanie podpowiedzieć?

jak chcesz mogę Ci pospawać :naughty:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Gdzie mogę kupić TIP do a4 b6 1.87?

na allegro bieda

z ebay nie bardzo mam jak

jesteście w stanie podpowiedzieć?

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Gdzie mogę kupić TIP do a4 b6 1.87?

na allegro bieda

z ebay nie bardzo mam jak

jesteście w stanie podpowiedzieć?

jak chcesz mogę Ci pospawać :naughty:

Proponuję założyć Mac-a i już nie będziesz miał problemów z n75 :decayed:

Opublikowano

Lepiej n75-j zamist ori. Mbc bym nie zakładał.

Opublikowano
Lepiej n75-j zamist ori. Mbc bym nie zakładał.

MAC to nie MBC :whistling:

Opublikowano
Lepiej n75-j zamist ori. Mbc bym nie zakładał.

MAC to nie MBC :whistling:

"a czy zamiast n75 można założyć MBC i ustawić na takie doładowanie jak mam w sofcie " :whistling:

Opublikowano
O

-itd.

http://www.a4mods.com/library/videos/track/aprtuneda4_movie.wmv

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Robiłem ostatno logi i zlogowałem blok 120 z momentem obrotowym.

Najwyższa wartość to 274Nm w porównaniu z seryjnym 225Nm i 260 przed założeniem FMIC:decayed:

A tak wyglądają wartości i wykres:naughty:

Może jakieś komentarze

http://img20.imageshack.us/img20/7489/momentobrotowy.jpg

Powiem ze cieniutko nie jedzie od 5k obrotów gdzie powinien sie dopiero rozwijac soft do zrobienia porzadny

Opublikowano

sęk w tym że ja miałem n75 od rs2 :kwasny: a dlaczego nie zakładać mbc??

Opublikowano
sęk w tym że ja miałem n75 od rs2

i jak sie sprawował ?

Opublikowano

to samo pytanie, bo nei wiem czy kupowac ori czy moze warto podzialac z tym "lepszym"

Opublikowano

"a czy zamiast n75 można założyć MBC i ustawić na takie doładowanie jak mam w sofcie " :whistling:

można :wink:

Opublikowano
sęk w tym że ja miałem n75 od rs2

i jak sie sprawował ?

sprawował sie tak że po niecałym roku padł i dlatego chcę założyć MBC i miał bym po problemie

"a czy zamiast n75 można założyć MBC i ustawić na takie doładowanie jak mam w sofcie " :whistling:

można :wink:

czyli bez problemu mogę założyć MBC i będzie si jak ustawie take samo doładowanie jak w sofcie

Opublikowano

tak samo

Opublikowano

sprostowanie nie padło n75 tylko sonda:decayed:

Opublikowano

Ile KM musialbym miec w B6 1.8TQ Avant (1684KG wg dowodu) aby nie miec problemu przy starcie spod swiatel z przecietnym "traktorem" FWD w sedanie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.