Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja w tym miejscu mam chyba turbine:P Gregor musze do Ciebie jechać :D

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i turbko na aucie

wstępne testy k03 Hi-Power wypadły pozytywnie :decayed:

No i mamy finalne kreski po dzisiejszym strojeniu K03-029 Hybryda 256KM i 330Nm
Moment obrotowy ograniczony ze względu na słabe sprzęgło , no i skończyło się paliwo - to już standard u mnie :D

a76464358459181.jpg

Więcej info na temat strojenia i setupu tejże A4ki można znaleźć na FB fanpage https://www.facebook.com/gregor10pl/photos/a.1500730976853710.1073741828.1396067723986703/1501161466810661/?type=1&theater

Edytowane przez gregor10

Opublikowano

aaa ja tez tak chce, masakra... jaka masz temp w dolocie?

z 'czapka' tylko powiekszony zostal wlot powietrza? czy wylot tez? czy zupelnie to jakas hybryda ta czapka?

ze strona goraca tez cos bylo robione?

Opublikowano

Sam jestem ciekawy szczgolow, ale jak czytam, ze zabrakło wytryskow a moc wyszla prawie 260KM to na bank ograniczniem nie jest temperatura ;)

Widac postep w tuningu 1.8T na bazie turbin Borg Werner.

Kiedyś żeby taki wynik osiagnac to trzeba było mieć worek siana i bez Garretta nie podchodz.

Pozniej pojawiły się projekty na TD05/04 ale one wymagają jeszcze większych przerobek czyli wydatków!

Dobrze, ze sa tacy ludzie jak Gregor10 ze szukają dostępnych dla zwykłego Kowalskiego rozwiazan ze jest moc!!!

Opublikowano

dobrze Wampir mówisz :) to ja dorzuce coś od siebie porównanie paru kół które można zaplikować do k03 ;) Gregor podasz dokladne wymiary koła które miales w tej hybrydzie ?

ziqfrs.jpg

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

Panowie nie szuka ktoś DP ? Mam do sprzedania to górne z plecionką , spawane w tamtym roku przez Inkognito , początek 2.75 przechodzące w 2.5 pod jedną sonde


IMG0914JP_wphxras.JPG

Opublikowano

Po ile

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

peusy8ym.jpg

:wink:

Opublikowano

to jest ta turbinka o której rozmawialiśmy? z kołem od RS6 albo cos takiego?

Opublikowano

strona zzimna tez od eSy?

Opublikowano

gorąca strona jest od K04-015 i jest dodatkowo roztoczona

strona zimna jest od S4 B5 i też jest roztoczona


to jest ta turbinka o której rozmawialiśmy? z kołem od RS6 albo cos takiego?

nie, to jest zupełnie inne turbo

tamto jest już na aucie

Opublikowano

i jaki wynik i jaki koszt takiej hybrydy?

Opublikowano

Widze temat hybryd rozwiaja sie w zaskakujacym tempie, Dev czy 280ps peknie na tym?

Opublikowano

250+ wszystko zalezy od osprzetu

1700, rok gwarancji

grucha sport, nowa strona gorąca

p4lml3v5.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Strona gorąca od K04-015 ale ori BorgWarner czy chinol?

Opublikowano

Przyloz proszę jakas miarke do wlotu i wylotu żeby było widać ile to jest mm

Opublikowano

Strona gorąca od K04-015 ale ori BorgWarner czy chinol?

bardzo dobre pytanie.. chinol ma mniejsze kolo niz ori zdaje sie

mozesz pokazac fote dyszy od strony kolektora ? albo porownac do k03 ?

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

Wlot 41,5 mm a wylot jutro Wam podam bo zapomniałem zmierzyc :facepalm:

Opublikowano

czyli użyłeś koła 2275 ?

Opublikowano
:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.