Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a czy orientujecie się czy do tego piperkrossa potrzeba te płyny co to K&W do czyszczenia i nasączania przed montażem ? czy montuje go w tej postaci co zakupie a przemywam benzyną ekstrakcyjną gdy będzie zabrudzony ?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nowy juz bedzie nasączony, co do czyszczenia to sa srodki do tego i raczej to nie benzyna :D

Opublikowano

ok dzięki

Opublikowano

Panowie pytanie takie Tip 2.5" ma jakieś konkretne ograniczenie mocowe? początkowo będzie ok 240koni a docelowo max 3xx-350 .. czy od razu robić 3"? (ale pod niego chyba przepływka s3? hmm) fmic pakuje 230x550x65 ,wtryski 440cc

Dzięki ;)

Edytowane przez dawid7737

Opublikowano

3 całe przy przeplywce niżej musi być fi 50 przeplywki nie ma sensu zmieniać aby filtr był wydajniejszy niż seri...

Opublikowano

wie ktos moze jaką wydajnosc maja wtryskiwacze 2.7BiT ?

Opublikowano

Krzysiek czyli co zakładać tip 2.5 cala?

Opublikowano

Krzysiek czyli co zakładać tip 2.5 cala?

Jak robisz 300-350 to zakłądaj tipa 3" z obudową przepływki od np. vr6 a sam wkład ( przepływkę ) zostaw swoją. Oczywiście po takim zabiegu kalibrujesz przepływkę pod większą obudowę

Opublikowano

wie ktos moze jaką wydajnosc maja wtryskiwacze 2.7BiT ?

Znalazłem taki opis ➡ od 2.7 bit, wydajność od 320-446ccm

Opublikowano

wie ktos moze jaką wydajnosc maja wtryskiwacze 2.7BiT ?

do 315ps jak mocno podlany

Opublikowano

Obecnie kolega zrobił 320km 400nm na seryjnych ale zapytam go jeszcze dla pewności

Opublikowano

310-318cc tak z softu wychodzi.

Opublikowano

co wiekszego podchodzi p&p ???

Opublikowano

Proszę bardzo wybieraj ⤵

320cc – 240HP - ( Bosch 0280156061 )

380cc – 280HP - ( Bosch 0280156063 )

440cc – 350HP - ( Bosch 0280155968 )

550cc – 400HP - ( Bosch 0280158279 )

630cc – 450HP - ( Siemens 107961 )

750cc – 520HP - ( Bosch 0280158117 )

850cc – 650HP - ( Siemens 110324 )

1000cc – 800HP

Opublikowano

da się zrobić strokera z bloku silnika BFB AVJ czy BEX na takich tłokach jak w poniższym linku http://re5pect.pl/kute-tloki-supertech-audi-vw-1-8-20v-stroker-92-8-mm.html

Zapytaj Bostera ( to kopalnia wiedzy w tym temacie)

Opublikowano

da się zrobić strokera z bloku silnika BFB AVJ czy BEX na takich tłokach jak w poniższym linku http://re5pect.pl/kute-tloki-supertech-audi-vw-1-8-20v-stroker-92-8-mm.html

Skoro są to tłoki dedykowane pod strokera to się da. Nie ma znaczenia czy masz blok 058 czy 06A

Opublikowano

a powiedzcie mi który blok jest który czyli który jest z tych silników co podałem , szukałem już tego być morze coś pominąłem ale nie znalazłem odpowiedzi

Opublikowano

058 - pompa wody poza blokiem silnika

06A - pompa wody w bloku

Opublikowano

ok dzięki Dev oto mi chodzilo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.