Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co wasze wywody o łapaniu temp wnosi do tematu modyfikacji 1.8t bo nie bardzo widzę zależność.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co wasze wywody o łapaniu temp wnosi do tematu modyfikacji 1.8t bo nie bardzo widzę zależność.

TO też w jakimś stopniu Modyfikacja ale spalania

Opublikowano

W dziele problemów technicznych można o tym dyskutować. Ja rozumiem takie dywagacje np po montażu chłodnicy oleju itp.

Opublikowano

Powiedzcie mi, jakim czasem 0-100 może się pochwalić taka B5 w Q z AEB na seryjnych podzespołach, ale z mocnym programem pod koło 200KM? Mierzył może ktoś? poniżej 7s schodzi?

Opublikowano

Czytałem gdzieś że seryjne 150 KM przyśpiesza od 0-100 w 8,3 s. to po modyfikacji napewno tyle wyrwiesz

Opublikowano

7.23 mialem najmniej

Opublikowano

Przy jakiej mocy?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

I czym zmieżone ?

Opublikowano

te 8 z groszami na serii to jest mocno przesadzone tak swoja droga...

Opublikowano

te 8 z groszami na serii to jest mocno przesadzone tak swoja droga...

Avant BFB ma 8.8 - 5 biegów bez Q , BEX ma 8.4 - 6 biegów bez Q

Q ma trochę gorsze osiągi na papierze, pewnie przez wagę, ale szczerze myślę, że wykręca lepszy czas ze względu na trakcję.

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano

czy będzie 200 czy 300 kuni to w ośce to i tak do setki poniżej 7sek ciężko

Opublikowano

czy będzie 200 czy 300 kuni to w ośce to i tak do setki poniżej 7sek ciężko

j

Dla mnie taka moc raczej się przyda powyżej 100 do wyprzedzania itp

Opublikowano

te 8 z groszami na serii to jest mocno przesadzone tak swoja droga...

Avant BFB ma 8.8 - 5 biegów bez Q , BEX ma 8.4 - 6 biegów bez Q

Q ma trochę gorsze osiągi na papierze, pewnie przez wagę, ale szczerze myślę, że wykręca lepszy czas ze względu na trakcję.

ośka przy pełnej trakcji czyli suchej nawierzchni zawsze do pewnej mocy bedzie szybsza, powyzej powiedzmy 250km roznica sie zaciera i im wiecej mocy tym wieksza korzysc z quattro

Opublikowano

przy 300-stu KM na mokrym+ ośka to i wyprzedzania nie ma,w cztery osoby,padający lekko deszcz woda w koleinach i na piątce od 100 trakcja mryga

tak było u mnie i jeszcze jest ale lekarstwo czeka na palecie :grin:

Opublikowano

Przy jakiej mocy?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

212kM

I czym zmierzone ?

G-techem pro czy jak mu tam...

Edytowane przez Dev

Opublikowano

przy 300-stu KM na mokrym+ ośka to i wyprzedzania nie ma,w cztery osoby,padający lekko deszcz woda w koleinach i na piątce od 100 trakcja mryga

tak było u mnie i jeszcze jest ale lekarstwo czeka na palecie :grin:

to grubo :) ja celuje maks koło 200 by miało to większy sens. Jedynkę przeżyję, że jest problem, ale powyżej 2-3 to już kalectwo :)

Ewentualnie zamówi się paletę :)

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano

z doświadczenia G tech pro raczej mieży tak sobie jak se uzna

jak chcesz mieć pewność co do czasów to tylko Racelogic i nikt nie zakwestionuje pomiarów

ja mam w nissanie zalożoną świetną polską kontrole trakcji dzała na wycinanie cylindrów a nie zamykanie przepustnicy

np tu 450koni i 630nm nissan

http://images67.fotosik.pl/1213/780780e52831960c.jpg

Edytowane przez jarekK1111

Opublikowano

Testował ktoś 1.8t z mocami w okolicy 250km czy po demontażu tej rury idącej z psa przedniego do puchy filtra powietrza są jakieś straty? wyższa temperatura? byłbym bardzo wdzięczy jak ktoś mógłby zrobić dwa logi, przepływu i temp w dolocie z tą rurą i bez niej, a dokładnie to z włożonym tym kolankiem pierwszym co wchodzi w obudowę filtra..... Ja na swoim niestety tego nie zrobię bo i tak tnę sygnał z przepływki. Sprawa dosyć pilna i potrzebna

Edytowane przez koziol1172

Opublikowano

O jakiej rurce piszesz.ndaj foto

Opublikowano

Podobno są straty w przepływie przez tą harmonijke. Wymień na metalowego tipa ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.