Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem. Jakby ktos był to niech da znać.

Sam kiedyś miałem zwykłą k03s, która po sofcie rozleciała się na tydzień przed upływem rocznej gwarancji, a tak zachwalełem kolesia, ze szybko, dobrze i tanio.

Obecna jezdzi już 3 lata. Wczoraj robiłem logi i wszystko jest jak w dniu strojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się rozleci to założy się jakies td05 na strokerze :P

Każdy powininen wiedziec ze hybrydy to ryzyko i sa na pewno mniej zywotne niz jakies porzadne turbiny,no chyba że dmucha sie tyle co seria badz ciut wiecej no ale rola hybrydy jest taka ze prawie na maxa kazdy dmucha

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ty zapłacisz za tego strokera i td05 to nie ma sprawy.

Ogólnie tekst słaby bo tak to się może każdy tłumaczyć ze turbina była użytkowane niewłaściwe. To po co taki ktoś robi taką hybryda i daje gwarancję? Wiadomo że nie będzie jeździć na serii ale też dmuchanie z niej maksa nie przynosi efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Panowie jak wygląda sytuacja z montażem przepływki z S3 do A4 B6/B7 1.8 T co trzeba zmienić( inna obudowa filtra? Bo przepływka z S3 jest większa ?? Lub przerobić ( rzeźbienie w aktualnej obudowie ) ??

Proszę o jasne info co i jak

Pytanie może banalne ale dla mnie to nowość a chce się przygotować bo nowa przepływka leży i się kurzy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak z ciekawosci zapytam,jaki gaz byscie polecili do 350 Hp oczywiscie silnik 1.8T i jak jest z wytrzymaloscia slinika wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak po 1) soul87 2) setup jak ja mam - tylko wtryski inne. zalezy ile chcesz dać. ja na 300km raczej będę sobie podlewał benzyny po prostu. bo na keihiny po 500zł sztuka mnie nie stać. Tomek na pewno coś ogarnie że będziesz zadowolony. u mnie poki co jest 200km, ale jak chcesz sobie porównać 98pb vs lpg na tym silniku to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey dzieki chłopaki za odzwe,narazie pytam czysto informacyjnie bo zapewne zanim sie zabiore do zalozenia to troszke pojezdze na PB98 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że tutaj ale czas mnie ciśnie.. kupie wałek ADR z oznaczeniem J,

ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szqurwa... dzisiaj sprzedałem. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam silnik adr muszę rozkręcić na części to zobaczymy jaki symbol będzie .

Nabazgrane z bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym prosić was o pomoc gdyż chciałem trochę pomodzić w Leonie 1.8t AUQ zrobić downpipe, ic może jeszcze tip plus program. Mój problem polega na tym gdyż miałem pękniętą głowicę między cylindrem 3-4 na kanale wodnym, głowica została zaspawana i teraz nurtuje mnie pytanie czy jakiekolwiek modyfikacje i zwiększanie mocy nie spowoduje ponownego pęknięcia głowicy?

Wielkie dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy nie da gwarancji na to że Ci nie pęknie głowka po spawaniu.

Ostatnio jeden z forumowiczów miał spawana głowice, i pękła ponownie na serii sofcie.
Tak że tak jak Ci pisalem na FB nikt nie ma pewnosci jak będzie, najlepiej wymienić głowice na taka bez pekniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybko odp. A dużo większe będzie to obciążenie dla głowicy? Może warto zaryzykować może akurat nie pęknie :)

A gwarancji to mi nawet na serii mi nie dawali że to wytrzyma ale akurat znalazłem tylko 1 głowice na sprzedaż i kosztowała 1000zł !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pękła mi dzisiaj spawana głowica w auq i chciałem się was zapytać z jakimi oznaczeniami głowice będą pasować ewentualnie które są jakieś lepsze pasujące p&p do auq?

z góry dzięki za odp.

Edytowane przez dziobi42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie na wąskim kanale z układem napowietrzania spalin z podłużnych czy poprzecznych silników

o ile twoja go posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...