Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ok ale nie musicie informować ze poszedł przelew. jak dojdzie to odznaczę na liście ;)

Opublikowano

Do wszystkich zadeklarowanych wysłałem PW z przypomnieniem (Ci co już wplacili - sorki, ze też, ale nie miałem czasu każdego indywidualnie analizować :tongue4:;))

Podsumowanie akcji:

- do większości udało się wysłać

- zapchane PW:

Nie można wysłać PW do 'Kaziu_Wichura', limit PW osiągnięty.

Nie można wysłać PW do 'Tukan', limit PW osiągnięty.

Nie można wysłać PW do 'kaj82', limit PW osiągnięty.

Nie można wysłać PW do 'themOn', limit PW osiągnięty.

Nie można wysłać PW do 'son_czwa', limit PW osiągnięty.

Nie można wysłać PW do 'NIUNIAA4', limit PW osiągnięty.

Nie można wysłać PW do 'Adi', limit PW osiągnięty.

Nie można wysłać PW do 'spetsnaz', limit PW osiągnięty.

prośba o pogonienia zainteresowanych w watkach regionalnych

- SEB-A4 - Limit 50 prywatnych wiadomości na godzinę został osiągnięty :blink: - zagadnijcie go pls na wątku regionalnym

:hi:

Dodano

Pre_pl. Dzięki. Dobiłem wszystkich :decayed:

Opublikowano

zwiększyłem pojemność skrzynek pw, spróbuj wit 'jesio raz'

Opublikowano

Do mnie już nie musisz, zaliczka poszła :>

Opublikowano

Ja nie mam opcji wysłać szybciej niż w sobote przed południem, ale za to na 100% wyśle w sobotę jeżeli jeszczxe wtedy mozna, jak nie to niestety d*pa

Opublikowano

zaliczka wlasnie poszła ...

Opublikowano

Wyslane :hi:

Opublikowano
  • Autor

ok to jeszcze raz bo widzę ze moja prośba została przeoczona:

nie musicie informować ze poszedł przelew. jak dojdzie to odznaczę na liście

Opublikowano

Kilka wpłat przybyło , ale to dopiero jakaś 1/4 całości :thumbdown:

Opublikowano

Kilka wpłat przybyło , ale to dopiero jakaś 1/4 całości :thumbdown:

może są zawieszone w sieci, tak jak moja :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kilka wpłat przybyło , ale to dopiero jakaś 1/4 całości :thumbdown:

może są zawieszone w sieci, tak jak moja :naughty:

robus już doszła :wink4:

Opublikowano

Nigdy nie myślałem że będę musiał to napisać, ale niestety jednak nie będzie mnie na zlocie :thumbdown:

Przyczyny są naprawdę niezależne ode mnie (nie jest to bynajmniej kwestia naprawy mojej Niuni po lądowaniu w rowie)

Mam nadzieję że nie obrazicie się na mnie i nie zaczniecie traktować moich wypowiedzi niepoważnie - gdyż w momencie deklarowania się na wyjazd byłem pewien na 100% że pojadę

Opublikowano

TrueOgre x2 proszę wpisać na listę, już pędzę wpłacić zaliczkę :thumbup:

Już wpłaciłem :wink4:

Nie wiem jak jest z pokojami, ale jak się da poproszę o dwójeczkę ;)

Opublikowano

Już dzisiaj powinno być zaksięgowane na koncie :thumbup:

Opublikowano

Pieniążki wpłaciłem :notworthy:

Poproszę o dwójeczkę, albo jedyneczkę z dostawką :thumbup:

Opublikowano

Prosze mnie jeszcze nie usuwac z listy ale dopiero 12 stycznia bede wiedzial czy bede mogl jechac . Prawdopodobnie bede musial siedziec w ten weekend w szkole ;(

Opublikowano

Poszło wczoraj wieczorem (info SMS'owe do Schillera :) )

Powinno dojść dziś lub jutro najpóźniej...

Opublikowano

poszła :th: zaliczka

taktuś+1 :a4fan: i nie ma to tamto :kox:

Opublikowano

ja zostawilem kase Żółwiowi mial zaplacic za mnie ,jak nie to bedzie :bicz3:

Opublikowano

przed chwilą zrobiłem przelew..czyli do 04.01.2008 sie wyrobiłem ;)

jakby co dla mnie tylko jedna rezerwacja

moja K. dojeżdza w...niedzielę :kox: i ogień na Słowacje z hhackiem :drunk::dance:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.