Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Guga, jeśli można to proszę dopisać mnie do listy. :th:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marek_gie wpadniesz może czy nadal remonta ?? :decayed:

Wstyd się przyznać - remontu nawet nie zacząłem, w robocie mnie ganiają ale w przyszły wtorek chyba nawet popołudniem będę miał spotkanie w Odzi, więc gdzieś się przezimuję z godzinkę i wpadnę.

Opublikowano

Możecie wpisać mnie na listę.

Gugas dzięki za rezerwację smyczki.

Opublikowano

mnie dopisać do listy

POZDRAWIAM :drunk::quattro:

Opublikowano

postaram się zjawić :notworthy:[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 09:32 _________________________________________________

W związku z pogrzebem Spedyta dzisiaj o 14. Uczcijmy o tej godzinie jego pamięć minutą ciszy ;(

a co sie stało ? :shocked::no:

jeszcze pare dni temu na PW z nim rozmawiałem...

Opublikowano

Nie ma ktoś z was znajomego/znajomej pomykającej A3 z początku produkcji ?? np jakiś 99rok. Chciałbym poprosić kogoś z A3, żeby wpadł do nas na spot nawet na 10 minut :P Mam niecny plan :evil:

a może być S3? :gwizdanie:

Opublikowano

Co ty tam znowu kombinujesz Guga?

Opublikowano

W związku z pogrzebem Spedyta dzisiaj o 14. Uczcijmy o tej godzinie jego pamięć minutą ciszy ;(

Na czas uroczystości pogrzebowych Tomka , forum zostanie wyłączone i pojawi się pożegnalna plansza :confused4:

Opublikowano

Możecie wpisać mnie na listę.

Będziesz pruł z Koszulek na spota?? Jak tak to może pojedziemy razem :naughty:

Opublikowano

jak znajdę opiekę dla swojego Juniora lat 4 to postaram się wjechać na jakąś godzinkę.

oczywiście wszystkich pozdrawiam

Opublikowano

Nie ma ktoś z was znajomego/znajomej pomykającej A3 z początku produkcji ?? np jakiś 99rok. Chciałbym poprosić kogoś z A3, żeby wpadł do nas na spot nawet na 10 minut :P Mam niecny plan :evil:

a może być S3? :gwizdanie:

Nie kuś , nie kuś :P Hehe interesi mnie 1.9Tdi najchętniej AFN :gwizdanie:

S3 jeździłem :P ale chce A3 obejrzeć i dotknąć :naughty:

nie to nie :foch:

Opublikowano
Będziesz pruł z Koszulek na spota?? Jak tak to może pojedziemy razem

:th:Fajny pomysł. Może zgarnimy jeszcze kogoś po drodze. Podaj tylko czas i miejsce w którym sie spotkamy.

Opublikowano

Postaram sie byc. do ktorej planujecie tam byc??

Opublikowano
:hi: witam ; niestety w czasie spotu będę we franci [wyjazd służbowy] postaram sie przyjechać na spot w póżniejszym terminie .
Opublikowano

wybralbym sie moze w koncu na tego spota ale w Italii do 8 marca siedze, a poza tym to mi wstyd wyprowadzac gdziekolwiek moja a4 bo silnik swiruje i autem szarpie jakbym sie uczyl jezdzic.

jakbyscie widzieli na ulicach Lodzi skaczaca granatowa A4 na obcych blachach z rzeszowszczyznyTO TYLKO JA :wallbash:

Opublikowano

jakbyscie widzieli na ulicach Lodzi skaczaca granatowa A4 na obcych blachach z rzeszowszczyznyTO TYLKO JA :wallbash:

coś jak??

arg-lowrider-blackbg-50-url.gif

Opublikowano

Witam.Postaram sie być ale mam problem ze swoją a4.Pozdrawiam

Opublikowano

noo a pozostale 10% to moje kalendarzyki...albo ok nie bede taki 5% pozostale 5 zostawie innym :kox: ostatnio wepchnalem pare kalendarzy...ciekawe czy bedzi ejakis odzew :evil:

Opublikowano

no dobra. nie wiem co się na takim spocie robi i jak to wygląda ale może właśnie dlatego z ciekawości postaram sie pojawić :cool: tylko wstyd trochę będzie felgi piętnastki gheheh :kox:

Opublikowano

tylko wstyd trochę będzie felgi piętnastki gheheh :kox:

Nie panikuj , nie będziesz sam :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.