Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ludziska kiedy bedzie jakis zlocik w Łodzi?

Ps .Pozdrowionka dla klegi z B5 jasny niebieski metalik z Dabrowy

https://www.facebook.com/events/1005377969544566/jak masz czas za tydzień to możesz wpaść na spota Audi :-)

Bede dla Frania :cool:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz przesunęli na sobotę to ja też wpadnę :-)

Opublikowano

Panowie i Panie nie ma ktoś pożyczyć bagażnika rowerowego na 4 dni w przyszły piątek?

Opublikowano

Panowie i Panie nie ma ktoś pożyczyć bagażnika rowerowego na 4 dni w przyszły piątek?

mam, mogę pożyczyć, pisz pw

Edytowane przez mariuszolek

Opublikowano

Panowie i Panie nie ma ktoś pożyczyć bagażnika rowerowego na 4 dni w przyszły piątek?

mam, mogę pożyczyć, pisz pw
Niestety nie do sedana. Ktoś coś?
Opublikowano

aaa i po zlocie,jakos poszło,podro dla Pandy :)

Opublikowano

Po jakim złocie :facepalm: spotów Łódzkich nie ma już z pol roku, a tam gdzie jeździsz to jest inne forum ,jak wogole maja :whistling:

Opublikowano
  • Autor

o kierownik przyszedl :D co dobrego dyrektorze ?

Opublikowano

o kierownik przyszedl :D co dobrego dyrektorze ?

Alleluja i do przodu :decayed:

Opublikowano

Sebus kochany Ty człowieku gratuluję ślicznego synka :)

kolejny świetny facet rośnie, co cieszy bo takich już deficyt

Opublikowano

Witam. Jest ktoś z okolic Łodzi kto pomoże zakodować moduł ABS. Nie mam sprzętu by to zrobić samemu.

Mam błędy G85 ,Control Module for Airbags (J234) , 4687 Coderung/variante der steuergerate prufen, podejrzewam że uwaliłem kodowanie.

nr sterownika to 8E0910517B, znalazłem że poprawne kodowanie do tego sterownika sterownika to 0004402

Edytowane przez Piotrek_80

Opublikowano

Nie ma ktos moze nadkola przedniego prawego do a4 b5?

Wysłane z mojego GT-I9505

Opublikowano

Witam :) . Od niedawna mieszkam w Łodzi dzieje się coś ciekawego ?? ;)

Opublikowano

A poleci ktoś kogoś , kto dobrze rozrząd zrobi i dobrego gazownika w łodzi :( ?

Opublikowano

A poleci ktoś kogoś , kto dobrze rozrząd zrobi i dobrego gazownika w łodzi :( ?

siema jeśli chodzi o rozrząd to możesz próbować pisać do DJ-a on jest z ksawerowa zaraz za łodzią i ma swój warsztacik mały tylko ostatnio chyba rzadko tu bywa ewentualnie mam znajomego który też jest mechanikiem i ogarnia tylko i wyłącznie mechanikę silnika i zawieche.

Jeżeli chodzi o Gazownika to polecam Na GAz Stefanowski zakład naprawdę porządny jeżeli chcesz się umówić na serwis bo coś ci się dzieje z LPG to polecam pana przemka od nich chłop ma łeb jesli chodzi o instalacje gazowe

Opublikowano

Siema jeszcze raz. Już kiedyś się chyba w tym temacie pytałem, ale dzieje się coś na dzień dzisiejszy w Łodzi?

Byłem raz na Vagoholik czy tam Carsholik, ale jakoś atmosfera nie przypasowała. Sporo golfów :D

Nikt w łodzi nie ma jakoś ochoty się ustawić?

Opublikowano

Siema jeszcze raz. Już kiedyś się chyba w tym temacie pytałem, ale dzieje się coś na dzień dzisiejszy w Łodzi?

Byłem raz na Vagoholik czy tam Carsholik, ale jakoś atmosfera nie przypasowała. Sporo golfów :D

Nikt w łodzi nie ma jakoś ochoty się ustawić?

Kolego jezdze czasami na ten spot i jest OK

Sa golfy ,ale tez inne auta

Ja mam a4 b6 1,8t i lubie pogadac o innych autach 4,2 jaki masz w opisie bardzo mnie ciekawi i z checia pogadalbym na temat eksploatacji itp. Pozdrawiam

Opublikowano

Siema jeszcze raz. Już kiedyś się chyba w tym temacie pytałem, ale dzieje się coś na dzień dzisiejszy w Łodzi?

Byłem raz na Vagoholik czy tam Carsholik, ale jakoś atmosfera nie przypasowała. Sporo golfów :D

Nikt w łodzi nie ma jakoś ochoty się ustawić?

https://www.facebook.com/%C5%81%C3%B3dzkie-Zloty-Audi-1651475745099187/

Sam nie miałem okazji, a tobie może się spodoba. I brak tam golfów :D

Edytowane przez Zbig208

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.