Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Pod Pabianicami jak pytalem to za obszycie krzykneli mi 300zl ze zdjeciem i montazem.

Czesc ze skory pikowanej, reszta, zwykla.

Najlepiej byloby miec zapasowa i wyslac, bo na allegro sa czesto tanie ogloszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb, nie bede bo braklo mi tasmy :kox:

Ja w gory jade w niedziele wiec dopiero na nastepny jak cos wpadne. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psiku, Ty tu sobie nie rob podśmiec**jek bo na Ciebie zwrocilem szczegolna uwage. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psiku, Ty tu sobie nie rob podśmiec**jek bo na Ciebie zwrocilem szczegolna uwage. :naughty:

Panowie nie nazywajmy szamba perfumerią :polew:

Kto tam się jeszcze 7 wybiera panowie ?? :P

na spocik? ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gugas zrob jakas wstepna liste chetnych zeby mozna bylo ogarnac kto sie pojawi na spocie 7 lutego.... Ja bede okolo 21:15 bo do 21:00 pracuje. Fajnie ze zainteresowanie Łódzkimi spotami rosnie!!!

Mam pytanko Gugasd bedziesz moze zamawial naklejki A4klub 3 czarne by mnie interesowaly... bo na srebrnym innych kolorow chyba nie bedzie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymac Panowie ostatnio jesli mnie pamiec nie myli bylo 8-9 autek treraz w planach okolo 15 albo wiecej. Jak w takim tempie bedziemy sie rozwijac to latem parking pod Philipsem napewno bedzie za maly... Oby pogoda dopisala, to beda piekne fotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pasów startowych jak ktoś latem będzie miał ochotę pośmigać z kreski to pojedziemy niecałe 50km od Łodzi na pas startowy gdzie moi znajomi mają ustawki co by się sprawdzić :tongue4: Tam się raz na jakiś czas kupa autek zjeżdża z okolicy . . .

Kilka dni mnie mie było na forum wiec sie troche cofam do tego posta.Gugas domyslam sie ze mowisz o posciganiu sie na pasie w Rososzycy, wiec ja tez serdecznie tam zapraszam jak tylko sie zrobi cieplej.Atmosfera panujaca tam jest super kazdy kto by chciał sie poganiac znajdzie godnego siebie przeciwnika.

Co do spota łódzkiego postaram sie zawitac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi jeszcze jak mi powiesz, że te Twoje okolice Łodzi to Sieradz skoro znasz Rossi. To jeszcze pewnie kojarzysz wściekłą 206 Kaloha :PPPPPPP

W Sieradzu nie miszkam,pomiedzy Sieradzem a Łodzia ale mniejejsza o to. Kojarze(juz była 206) a nawet znam dobrze Kaloha nie raz sie scigalismy na Rossce i powiem ze miał wielkie problemy ze mna ta swoja s16 no i oczywiscie tez nie dawał rady A6 180km Q.

Kolejny raz zapraszam na Rosski naprawde warto nawet przyjechac poogladac wozy jakie tam zjezdzaja a byle jakie nie przyjezdzaja :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę OT i może wyjście przed orkiestrę ale co mi tam

Wszedłem w posiadanie ETKI 7 - jak ktoś nie ma a byłby zainteresowany to chętnie wypalę na DVD i przywiozę w czwartek na spota.

Ja bym sie pisal na plytke jesli to nie problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...