Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Pany nie wiecie dlaczego w poliftowym liczniku (bodajże VDO ,tak pokazuje vag) świruje mi wskazanie poziomu paliwa? :eusathink:Objaw jest taki ,że co odpale to pokazuje inaczej ,często też wskazówka podnosi się jakby mi paliwa podczas jazdy przybywało... No i ostatnio też rezerwa zapaliła się wcześniej ,miałem w zbiorniku jakieś 11-12l paliwa jeszcze:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób na vag'u test wskaźników. Jak jest ok, to pływak do wyjęcia i sprawdzenia. Jak masz licznik Jaeger, to w ciemno stawiam, że jednak jego wina;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pozamiatane nasz poczciwy DJ zamkna forum lodzkie ;)

ja dopiero dotarlem :) kurde hyyehyhyhyh

i pamietam jak zaczynalismy w tego squasha grac ;) bylo milo :P bo wygrywalem a teraz ...

upocilem sie jak dzika swinia i wygralem ledwo ledwo ;) Klysiu, dzisiaj wimbledon to bylo jego drugie imie :D hehehehe

tak czy siak za***iście cieszy mnie to ze jest duzy progres w naszym pykaniu paletkami :) i to jest fajne ale najfajniejsze jest to

ze Mario Klysiu i ja dalej czujemy radoche jak w to gramy mimo iz przegrywamy z taki pedalem Adamem no ale to wszystko jasne ...

pedalą :P hehhe ą jest grube :D trzeba ustąpic :D dobrze ze Adam kąta nie ma :) pamietam kiedys programista oddal projekt sklepu z tekstem

: nie masz kąta zarejestruj sie :decayed::decayed::decayed::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 02:08 ---------- Poprzedni post napisany at 02:04 ----------

taaa jest 2 i ze niby DJ mi sie na zielono swieci ?? :shock3::shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi padł kiedyś czujnik prędkościomierza i na Jagerze miałem podobne objawy, wskazówka poziomu paliwa falowała jak chciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ----------

no i pozamiatane nasz poczciwy DJ zamkna forum lodzkie ;)

ja dopiero dotarlem :) kurde hyyehyhyhyh

i pamietam jak zaczynalismy w tego squasha grac ;) bylo milo :P bo wygrywalem a teraz ...

upocilem sie jak dzika swinia i wygralem ledwo ledwo ;) Klysiu, dzisiaj wimbledon to bylo jego drugie imie :D hehehehe

tak czy siak za***iście cieszy mnie to ze jest duzy progres w naszym pykaniu paletkami :) i to jest fajne ale najfajniejsze jest to

ze Mario Klysiu i ja dalej czujemy radoche jak w to gramy mimo iz przegrywamy z taki pedalem Adamem no ale to wszystko jasne ...

pedalą :P hehhe ą jest grube :D trzeba ustąpic :D dobrze ze Adam kąta nie ma :) pamietam kiedys programista oddal projekt sklepu z tekstem

: nie masz kąta zarejestruj sie :decayed::decayed::decayed::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 02:08 ---------- Poprzedni post napisany at 02:04 ----------

taaa jest 2 i ze niby DJ mi sie na zielono swieci ?? :shock3::shock3::shock3:

:decayed::grin::decayed::grin: jeszcze troszkę i Adamowi ściągniemy ten uśmieszek z twarzy podczas walki :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ----------

no i pozamiatane nasz poczciwy DJ zamkna forum lodzkie ;)

ja dopiero dotarlem :) kurde hyyehyhyhyh

i pamietam jak zaczynalismy w tego squasha grac ;) bylo milo :P bo wygrywalem a teraz ...

upocilem sie jak dzika swinia i wygralem ledwo ledwo ;) Klysiu, dzisiaj wimbledon to bylo jego drugie imie :D hehehehe

tak czy siak za***iście cieszy mnie to ze jest duzy progres w naszym pykaniu paletkami :) i to jest fajne ale najfajniejsze jest to

ze Mario Klysiu i ja dalej czujemy radoche jak w to gramy mimo iz przegrywamy z taki pedalem Adamem no ale to wszystko jasne ...

pedalą :P hehhe ą jest grube :D trzeba ustąpic :D dobrze ze Adam kąta nie ma :) pamietam kiedys programista oddal projekt sklepu z tekstem

: nie masz kąta zarejestruj sie :decayed::decayed::decayed::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 02:08 ---------- Poprzedni post napisany at 02:04 ----------

taaa jest 2 i ze niby DJ mi sie na zielono swieci ?? :shock3::shock3::shock3:

:decayed::grin::decayed::grin: jeszcze troszkę i Adamowi ściągniemy ten uśmieszek z twarzy podczas walki :grin: :grin: :grin:

:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób na vag'u test wskaźników. Jak jest ok, to pływak do wyjęcia i sprawdzenia. Jak masz licznik Jaeger, to w ciemno stawiam, że jednak jego wina;]

No właśnie problem w tym że chyba nie mam Jaegera ,licznika co prawda nie wyjmowałem ale jak wchodzę w instruments to mam taką informacje: Component: B5-KOMBIINSTR. VDO D11

Czyli obstawiam że mam VDO ,gdyby to był Jaeger to sprawa jasna by była :)

A tak w ogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no daja duze kase za 4-5 godz. pracy dziennie tylko ze musze swoje auto tyrac ale zwracaja za paliwo :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podejrzana sprawa... Co konkretnie miałbyś robić?

mam np.6 adresow z paczkami w paczkach sa jakies urzadzeniaq dla astmatykow,alergikow i mam dostarczyc je pod wskazane adresy,ponoc jakies w uj drogie gadzety

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe czy w umowie nie ma czegoś drobnym druczkiem napisane np. o odpowiedzialności za przewożone rzeczy (dojedzie coś nie na czas albo uszkodzone i już bekniesz) A co to za firma jak można wiedzieć? Nie przypadkiem Pelion/PGF na Zbąszyńskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak albo te urzadzenia dla alergikow to k**wa kilogram koxu :) skoro dobrze placa :) i w uj drogie :)

Do wynajęcia od zaraz pokój w kompleksie biurowym przy ul. Rewolucji 1905r. Pokój ok. 14 m2. W lokalu: wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, alarm, internet, meble (szafa, biurko, krzesła, stolik, szafki biurowe, wieszak). W budynku: portier, bezpłatny parking na terenie, sale konferencyjne, toalety i pokój socjalny dla najemców.

Cena dla nowych przedsiębiorców (ok. 23zł/m2 netto) + prąd.

kontakt 696-763-403

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

moze ktos z Waszych znajomych by potrzebowal czy cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe czy w umowie nie ma czegoś drobnym druczkiem napisane np. o odpowiedzialności za przewożone rzeczy (dojedzie coś nie na czas albo uszkodzone i już bekniesz) A co to za firma jak można wiedzieć? Nie przypadkiem Pelion/PGF na Zbąszyńskiej?

nie nie to jest na brukowej 20 zaraz kolo ciebie :wink: zabji mnie za chiny sobie nie przypomne nazwy :doh:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

tzn. tam maja siedzibe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy powiem tak jest cos w tym prawdy co Klysiu pisze bo tam do salonu gdzie moja robi jest tez stomatologia i inne pierdoly i oni im przywoza wlasnie takie paczki ale jak sie spoznia czy cos uszkodza no to pokrywa wszelkie koszty z wlasnej kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...