Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie przeginaj :witch1:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

karwa zacytować się nie daje :kox:

szkoda , chciałem sobie zostawić w "notatniku" i powklejać tu i ówdzie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01

Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wkurzał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło

Dlaczego mnie tam nie było ??????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

podobno w tym czasie pukaleś Natasze w grinrumie "Tańca z gwiazdami" :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 13:41_________________________________________________

A no tak - teraz sobie przypominam :naughty:

Opublikowano

Siemaneczko laseczki.. :wink4:

ciśnienie mi podskoczyło chcesz mnie wykończyć

Ja Ciebie?? A skądże.. :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 14:07_________________________________________________

To było dzisiaj u mnie niedaleko domu :-] :-] :-]

Wkurzyłbym się jakbym rano przyszedł i trudno by mi było rozpoznać, które auto to moje:

snieg.jpg

Ja mialem tak samo na pradze, gdzie stał moj drugi scigacz.. Opel Astra I Zasypany ze ledwo go wczoraj odkopałem.. Ale jezdzi.. jest dobrze.. Troche mu się tylko kolo zblokowalo, bo stal od listopada. Ale juz jest ok..

Opublikowano

Mozna się wkur*%# tymbardziej jeśli to np. siostra.

1263290456_by_marWuJo_500.jpg

Opublikowano

no to co najpierw arkadia potem janki czy odrazu janki :D

bo sie juz zgubiłem :D

Opublikowano

Mozna się wkur*%# tymbardziej jeśli to np. siostra.

1263290456_by_marWuJo_500.jpg

zależy jaka kuzynka :wink4: ja się z taką przyszywaną "kuzyneczką" rozdziewiczyłem w wieku 15 lat :evil::naughty:

Ps. żeby nie było że pedofilstwo to oboje mieliśmy skończone 15

Opublikowano

zależy jaka kuzynka

demotywacja polega tutaj na bliskiej rodzinie. I tu jest ból a trzeba przyznać że tyłeczek zacny :slina: :slina:

Nogi troche grubawe i krótkie ale i tak ida na bok więc to bez znaczenia :polew:

Opublikowano

plusem jest jednak to że moja padlina ma nowe kółeczka na lato :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Góral_tz wieeeeeeeeelkie dzięki za transport :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Karwa cycek wkońcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :kox: :kox: :kox:

Trzeba pokazać, Pozierowi, gdzie jego miejsce :decayed:

Dolicz dwa szeregi dalej niż powinien być :decayed:

Opublikowano

Mozna się wkur*%# tymbardziej jeśli to np. siostra.

1263290456_by_marWuJo_500.jpg

zależy jaka kuzynka :wink4: ja się z taką przyszywaną "kuzyneczką" rozdziewiczyłem w wieku 15 lat :evil::naughty:

Ps. żeby nie było że pedofilstwo to oboje mieliśmy skończone 15

:shocked:

:naughty:

:kox:

Ja chyba bym wolał od razu do Janek skoczyć a nie przez te jadące 20km/h badziewia się czołgać...

Opublikowano

no to co najpierw arkadia potem janki czy odrazu janki :D

bo sie juz zgubiłem :D

nie!!

najpierw TORWAR o 19, potem podjedziemy do arkadii a na 21 pojedziemy do Janek :kox:

Opublikowano

Dlaczego mnie tam nie było ??????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Księgowy nie lubi blondasków :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

postaram sie dojechac bo juz sie stesknilem za Waszymi zakazanymi gebami :>

Noo.. Ładnie.. Oskaro sie pojawił. Stary Gdzieś był jak Cie nie było??

Opublikowano

postaram sie dojechac bo juz sie stesknilem za Waszymi zakazanymi gebami :>

Noo.. Ładnie.. Oskaro sie pojawił. Stary Gdzieś był jak Cie nie było??

Pracowalem, a potem po pracy wypoczywalem. Teraz mam luzniejszy czas w pracy wiec popisze o pierdolach z Wami

Opublikowano

no to co najpierw arkadia potem janki czy odrazu janki :D

bo sie juz zgubiłem :D

nie!!

najpierw TORWAR o 19, potem podjedziemy do arkadii a na 21 pojedziemy do Janek :kox:

Weź idz zobacz czy Cie w kuchni obok kuzynki nie ma :D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pracowalem

Taa.. Ja też tak zawsze mówie..

Trzeba sie spotkać, jeszcze czeka nas moja weselna.. :gwizdanie:

Opublikowano

Poziu paździeżanko zerkniesz, czy w Jankach nie sypneli solą alibo czy nie odśnieżyli za bardzawo?

Opublikowano

Poziu paździeżanko zerkniesz, czy w Jankach nie sypneli solą alibo czy nie odśnieżyli za bardzawo?

Z Otrębów nie chce Ci się podjechać ? :decayed:

Czy po porostu nie wiesz, którą furę wziąć ? :kox:

Opublikowano

Jest idealnie na ślizganie... wczoraj zjechałem 2 w nocy

dzisiaj byłem i jest tak samo :good:

Opublikowano

no to k...w gdzie ten spot dzisiaj,?arkadia? janki? arkadia--->janki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.