Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na wyspach :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adrian Carlos zrobił ale trzeba poczekać na efekty :polew:

Stoi u mechanika i czeka na swoją kolej. Obstawiam, że przy ostatnich wymianach coś źle złożyli. Daje jej ostatnią szanse. Jak będzie uparta i dalej będzie mnie wkur...ć to będzie krótka piłka.

http://otomoto.pl/mazda-6-mps-12-05-4x4-260km-gps-skora-C7423976.html

i ponoć też ładnie rdzewieją :decayed:

Włochy też trafione na mapie :polew:

Opublikowano

na wyspach :gwizdanie: :gwizdanie:

na wyspach jest 1.5 i 2, w polsce od 3 a gdzie 1 :mysli:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 15:42_________________________________________________pany pilna sprawa. ma ktos pozyczyc lancuchy w rozmiarze 195-65-15. nigdzie nie mozna juz dostac a dzisiaj wyjezdzam :confused4:

Opublikowano

na wyspach :gwizdanie: :gwizdanie:

na wyspach jest 1.5 i 2' date=' w polsce od 3 a gdzie 1 :mysli:[br']Dopisany: 29 Styczeń 2010, 15:42_________________________________________________pany pilna sprawa. ma ktos pozyczyc lancuchy w rozmiarze 195-65-15. nigdzie nie mozna juz dostac a dzisiaj wyjezdzam :confused4:

http://www.allegro.pl/item891698255_lancuchy_kn_110_16_17_18_warszawa_atesty.html

Może zadzwoń ?

_________________________________________________

http://www.allegro.pl/listing/search.php?category=620&string=%C5%82a%C5%84cuchy&price_from=&price_to=&state=0&distance=1&postcode=&postcode_enabled=2&city=warszawa&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=t&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

obczajcie gościa który idzie po kładce po lewej stronie , stanął i nie wiedział co zrobić , ciekawe na co liczył , ze ciężarówka stanie przy uderzeniu w miejscu ??? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

obczajcie gościa który idzie po kładce po lewej stronie , stanął i nie wiedział co zrobić , ciekawe na co liczył , ze ciężarówka stanie przy uderzeniu w miejscu ??? :polew: :polew: :polew:

No ten kolo fajnie musiał się zszokować... Mi to przypomina scenę jak z jakiejś kreskówki (odnośnie tego gościa...)... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale tu chójem śmierdzi , dajcie coś panowie.

umyj ręce

:polew:

Opublikowano

Pany ...skąd zassac COunter Strike Condition Zero ?? :embarrassed: :embarrassed:

Miałem to kiedyś teraz lipa :wallbash:

Opublikowano

Pany ...skąd zassac COunter Strike Condition Zero ?? :embarrassed: :embarrassed:

:blink::shocked:

thepiratebay.org

isohunt.com

Karwa, każdy gimnazjalista to wie .... :decayed:

Opublikowano

Karwa, każdy gimnazjalista to wie .... :decayed

Ja się nie fumfluje z gimnazjalistami Andrzejku :tongue4::wink4::decayed:

Opublikowano

Karwa, każdy gimnazjalista to wie .... :decayed

Ja się nie fumfluje z gimnazjalistami Andrzejku :tongue4::wink4::decayed:

Poor you .... :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Pany ...skąd zassac COunter Strike Condition Zero ?? :embarrassed: :embarrassed:

Miałem to kiedyś teraz lipa :wallbash:

Proponuje kupić w empiku ori. Ja nabyłem ponieważ gram ligę :gwizdanie: Bez steam to lipa będzie ponieważ pełno cziterów gra.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Moskalito paczka poszła :hi: mina tej laski co przyjmowała przesyłki bezcenna :polew:

Opublikowano

Proponuje kupić w empiku ori. Ja nabyłem ponieważ gram ligę :gwizdanie: Bez steam to lipa będzie ponieważ pełno cziterów gra.

Będę to zobaczę czyę będzię :wink4:

Opublikowano

Pozdro z czech. na stoku metr sniegu na drogach poltora :decayed: snieg napierdala. widocznosc jakies 15-20m :kox:

Opublikowano
  • Autor

a ogarnąłeś te łańcuchy, czy bez popier...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.