Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ćwoku status był chyba z rok bez zmian

zaczęły się jazdy jak ustawiłem, że jestem singlem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mośku :decayed:

..popierdóła i ściemniacz pierwszej kategorii ... niedawno zmieniłeś status :decayed:

Nawet nie tylko ja żem to zauważył :tongue4::naughty:

Cipencjo :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ćwoku status był chyba z rok bez zmian

zaczęły się jazdy jak ustawiłem, że jestem singlem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mośku :decayed:

..popierdóła i ściemniacz pierwszej kategorii ... niedawno zmieniłeś status :decayed:

Nawet nie tylko ja żem to zauważył :tongue4::naughty:

Cipencjo :decayed:

baranie...jeszcze cie na FB nie było a ja miałem już status wbity

więc mi tu nie pitol tylko zapytaj się kogoś kto był na FB przed tobą...Flyera na ten przykład :kox: :kox:

piz*eusz :tongue4:

Opublikowano

baranie...jeszcze cie na FB nie było a ja miałem już status wbity

więc mi tu nie pitol tylko zapytaj się kogoś kto był na FB przed tobą...Flyera na ten przykład :kox: :kox:

piz*eusz :tongue4

...mi chodzi o ostatnią zmianę ośle :decayed:

alfonsjusz :naughty:

Opublikowano

baranie...jeszcze cie na FB nie było a ja miałem już status wbity

więc mi tu nie pitol tylko zapytaj się kogoś kto był na FB przed tobą...Flyera na ten przykład :kox: :kox:

piz*eusz :tongue4

...mi chodzi o ostatnią zmianę ośle :decayed:

alfonsjusz :naughty:

nie zmiana tylko powrót do statusu pierwotnego...piz*olizie :kox:

Opublikowano

"Teatr jednego aktora"

:sick3:

Opublikowano

nie zmiana tylko powrót do statusu pierwotnego...piz*olizie :kox:

Jeden c**j..pałossaczu :decayed::naughty:

wypalasz się stary

"Teatr jednego aktora"

:sick3:

Moskala dzisiaj nie było :bag:

Opublikowano

"Teatr jednego aktora"

:sick3:

Też mam dosyć tego Aydaho - ciągle tu pisze o d*pie maryni :kox:

Opublikowano

Moskala dzisiaj nie było :bag:

:bag:

Opublikowano

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

Nie wiem ile mam, jeszcze nie hamowałem go. Na oko około 170, chodzi o to że ma za dużo mocy na dole a nie na górze obrotów. Zrobiłem logi no i wyszło szydło z worka. Rogal zrobi mi wszystko od nowa. Ale teraz chcę bezpiecznie dla auta i mojego portfela.

Kupiłem auto zawirusowane i długo myślałem że mam 130KM przesiadłem się z 70KM hehe dlatego nie zaczaiłem że jest więcej.

Rób wirusa śmiało tylko rozsądnie z mocą bo części do audi drooogie. U mnie korekta jest obowiązkowa bo przecież teraz go nie sprzedam jak wymieniłem na nowe: intercooler, turbo, dwumas, sprzęgło, rozrząd, wywaliłem EGR a o żarnikach i przetwornicach nawet nie wspomnę hehe. Pozostaje nowy program no i od razu wypierdzielę katalizator.

Opublikowano

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

Nie wiem ile mam, jeszcze nie hamowałem go. Na oko około 170, chodzi o to że ma za dużo mocy na dole a nie na górze obrotów. Zrobiłem logi no i wyszło szydło z worka. Rogal zrobi mi wszystko od nowa. Ale teraz chcę bezpiecznie dla auta i mojego portfela.

Kupiłem auto zawirusowane i długo myślałem że mam 130KM przesiadłem się z 70KM hehe dlatego nie zaczaiłem że jest więcej.

Rób wirusa śmiało tylko rozsądnie z mocą bo części do audi drooogie. U mnie korekta jest obowiązkowa bo przecież teraz go nie sprzedam jak wymieniłem na nowe: intercooler, turbo, dwumas, sprzęgło, rozrząd, wywaliłem EGR a o żarnikach i przetwornicach nawet nie wspomnę hehe. Pozostaje nowy program no i od razu wypierdzielę katalizator.

Carlos najpierw wywal katalizator żeby po wywaleniu nie robić korekty ( mam na myśli wywalenie kata przed programem u Rogala ) bo jak wywalisz po wirusie to jeszcze raz będziesz musiał robić korekte a szkoda kasy i czasu .... :good:

Opublikowano

Dobra uwaga :) no to muszę szybko znaleźć kogoś kto mi wytnie kata.

Opublikowano

Dobra uwaga :) no to muszę szybko znaleźć kogoś kto mi wytnie kata.

W Nadarzynie jest dobry fachowiec :good:

Opublikowano
:siema: siulinki
Opublikowano

<Edyta> Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?

<Krzysiek> Nie wiem, nie byłem

Dobre, dobre :D

Opublikowano

Siemka wiara :) Potrzebuje pomocy kogos z wawy z S4 B5. Mam jedne kola na oku ale nie mam pewnosci czy wejda na przednia os o hamulce :thumbdown: Czy ktos moglby podjechac ewentualnie przymierzyc do swojej eS ? :hi:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Co myślicie o tej furce dla żonki?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10979930

dobrze wygląda, w poprzedniej robocie miałem taką służbówkę i była git, dlatego myślę, że dla żonki do miasta będzie w sam raz :good: [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:22_________________________________________________

nie no ta to już w ogóle :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.