Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam kolegów ze stolicy... mam pewien problem...około 2tygodni temu zaliczkowałem kolesiowi nijakiemy Grzegorzowi Wiśniewskiemu alu 18" MAM8 czarne (jeździły na Golf IV czy V kolor auta biały z czarnym dachem) niestety od tego czasu koleś mnie zwodzi i nie wysyła towaru a zakup zrobiony na forum bez allegro bez innych umów...czy ktoś zna typa....??

proszę o pomoc moja kasa u niego na koncie 500zł a ten robi sobie ze mnie ewidentnie jaja!!!

Pomóżcie:

[email protected]

czekam na jakieś wiadomości.

Lub komórka 507-300-897

Inaczej pozostaje tylko POLICJA!!!!!!!!!!!!!!!!

No, a może jakiś nick z forum ? :doh1:

Opis auta, koloru, a ani nicka ani skąd jest..

elvis znowu szaleje.. :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie koledzy to nie ten......;) tamten podaje że jest z Otwocka i foty pokazywał mi S line na Golfie IV lub V nie wiem jak sie zowie po loginie - chyba dałem d.....!!!

Jak to nie wiesz jak się zowie po loginie ?

To jak się z nim kontaktowałeś, skąd miałeś numer albo namiary ?

Jak masz to podaj jakieś dane.

Opublikowano

Koledzy wiecie może ile kosztuje wjazd samochodem na giełdę w Słomczynie?

Opublikowano

siema :hi:

:hi:

Sweet lies widze ze zmieniłeś avatar :naughty:

Fajny ten avatar :kox: :kox:

Opublikowano

Fajny ten avatar :kox: :kox:

:decayed::good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa:
Opublikowano

Kufa ale wypas pogoda :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kufa ale wypas pogoda :kox:

to fakt, a ja w robocie :wallbash:

wczoraj mogło tak być jak pokłóciłem się ze zderzakiem w mojej padlinie :kwasny:

Opublikowano

Kufa ale wypas pogoda :kox:

ide na moto :evil:

Opublikowano

Kufa ale wypas pogoda :kox:

to fakt, a ja w robocie :wallbash:

wczoraj mogło tak być jak pokłóciłem się ze zderzakiem w mojej padlinie :kwasny:

:decayed:

ja sie dopiero obudzilem ale wieczorem z powrotem working :)

[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 13:04_________________________________________________

Kufa ale wypas pogoda :kox:

to fakt, a ja w robocie :wallbash:

wczoraj mogło tak być jak pokłóciłem się ze zderzakiem w mojej padlinie :kwasny:

w niedziele tez pracujesz ?? a myslalem ze tylko ja mam pod gorke :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w niedziele tez pracujesz ?? a myslalem ze tylko ja mam pod gorke :decayed:

ano nie tylko :kwasny:

jakbyś się kręcił po Ursynowie to zawsze możesz zajechać na faja, ja siedzę do 21 :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Witam wszystkich klubowiczów. Czy znajdzie się ktoś na najbliższym spocie kto chciałby zrobić logi w moim autku?

Opublikowano

w niedziele tez pracujesz ?? a myslalem ze tylko ja mam pod gorke :decayed:

ano nie tylko :kwasny:

jakbyś się kręcił po Ursynowie to zawsze możesz zajechać na faja, ja siedzę do 21 :wallbash:

nie dam rady bo mam rozwalony przegub prawdopodobnie a jeszcze do roboty musze jechac :confused4:

Opublikowano

Fajna stronka :wink4:

http://www.norc.pl/street-view/

Po pewnych rzeczach wnioskuję, że dane sprzed 3 lat.

Opublikowano
  • Autor

Fajna stronka :wink4:

http://www.norc.pl/street-view/

Po pewnych rzeczach wnioskuję, że dane sprzed 3 lat.

na zumi też jest taka opcja :decayed:

Opublikowano

w niedziele tez pracujesz ?? a myslalem ze tylko ja mam pod gorke :decayed:

Nie tylko Wy Panowie musicie zapier.dalać w niedziele.

Ja co jakiś czas też tak mam... :wallbash:

Jedyny plus to, że w niedziele nie musisz patrzeć na mordy swoich przełożonych :cool1: (przynajmniej u mnie tak jest)

Opublikowano

siema dziewczeta :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.