Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to zalezy od wielu czynnikow

w nocy do zakopca z siedlec jade 5

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to zalezy od wielu czynnikow

w nocy do zakopca z siedlec jade 5

Prawda jest taka.. Zależy kto i jak jedzie a dodatkowo jakie są warunki na drodze.

Opublikowano

Prawda jest taka.. Zależy kto i jak jedzie a dodatkowo jakie są warunki na drodze.

Eureka :kox:

Opublikowano

hehe :decayed:

chcąc dojechać na 16 - tak jak jest przyjazd liczę że koło 10 trzeba się wybierac

Opublikowano

BTW:

Orientujecie się czy Tom77 (respect) wrócił z urlopu?

Opublikowano

hehe :decayed:

chcąc dojechać na 16 - tak jak jest przyjazd liczę że koło 10 trzeba się wybierac

ja jade wczesniej :good:

Eureka :kox:

Przemo , kabel oddam Ci jutro na spocie , ok ?? [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 13:59_________________________________________________

BTW:

Orientujecie się czy Tom77 (respect) wrócił z urlopu?

604-247-010 zadzwoń do niego , a jak czegos potrzebujesz to tu jest numer do jego kumpla : 504-444-484

Opublikowano

BTW:

Orientujecie się czy Tom77 (respect) wrócił z urlopu?

Wrócił, ale pewnie się odkopuje z zaległości...

Opublikowano

moskal :good::wink4:

W razie gdybym nie dojechał - to się zdzwonimy :wink4:

Opublikowano

moskal :good::wink4:

W razie gdybym nie dojechał - to się zdzwonimy :wink4:

ołrajt :good:

Opublikowano

A co Wam będę żałował - w końcu to Dzień Kobiet :naughty: :naughty: :naughty:

tumblr_ku76doZvar1qzqlhwo1_500.jpg

tumblr_ksg0a5d3p71qzqlhwo1_500.jpg

Sutki jak wentyle od stara :decayed: Piękne sztuki :kox:

Opublikowano

Lukaszr piękne rodzynki :kox:

takie słodkie , nie takie pomarszczone :polew:

Opublikowano

Kowal jakoś możemy się spyknąć na przejazd do Bukowiny bo tak się wybieraliśmy koło 10 w piątek...

Lukaszr - no no no coś pięknego... no.

Opublikowano

Hello Warszafka :decayed:

Mam prośbę do osób jadących na zlot.

Możecie się jakoś podobierać do pokoi, tak po min. 3 max 5 osób :rolleyes:

10. 18 TOM77

12. 20,21 Spetsnaz + Karolina

17. 28,29 Kokos + Beata

19. 32,33 moskal + Paulina

28. 45,46 edmondo + Karolina

35. 59,60 Pingvin + Kasia

47. 80,81 CZIKA1979 + 1

57. 98 spocona mulatka

60. 102 i.KALI.i

61. 103 musti

62. 105,106 (rav) + Ania

70. 120 Norbi

71. 121,122 andy8 + TeresaA

72. 123,124 bogi + Asia

81. 138,139 pawelc + Edyta

94. 157 Adecneo

Ewentualnie czy wszystkich singli mogę dać do jednego większego pokoju :?:

Piszcie na PW lub tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/bukowina_tatrzanska_2010_pogaduchy-t108421.0.html;msg1449585#msg1449585

Se ignoruje ten dział i jak mi tu coś napiszecie to nie odczytam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema: dziewczyny i wszystkiego najlepszego :kwiatek:

ŁukaszR jest też adminem na mixer.pl także posiada foty prima sort :wink4::decayed:

Opublikowano

ŁukaszR jest też adminem na mixer.pl także posiada foty prima sort :wink4::decayed:

Czy Ty zawsze musisz klepać jęzorem na prawo i lewo :naughty: :naughty: :naughty::kox::polew:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa:
Opublikowano

:siema::kawa:

poczekaj dzis na mnie w Arkadii jakbyś na szame szedł.

Opublikowano
  • Autor

poczekaj dzis na mnie w Arkadii jakbyś na szame szedł.

o której ruszasz i skąd :?: bo ja z roboty będę jechał więc wiesz :cool1:

Opublikowano

powinienem być max 19:30 wiec chyba dasz rade powstrzymać głód ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.