Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

SebMis kiedy ja was odwiedzic chciałem :tongue4: Hihi :) Tak tez zrobie... Tylko upoluje laptopa :disgust: A do was na spocik siakis pewnie kiedys tez wpadne (moze jakis felgi np w warszawie upoluje? :) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

SebMis kiedy ja was odwiedzic chciałem :tongue4: Hihi :) Tak tez zrobie... Tylko upoluje laptopa :disgust: A do was na spocik siakis pewnie kiedys tez wpadne (moze jakis felgi np w warszawie upoluje? :) )

Pozdrawiam

Trzeba bylo mowic w niedziele mialam lapka przy sobie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakis felgi np w warszawie upoluje

nie no felgi to tylko u Angeli :D

kurde znowu 5 zakładek musiałem czytać

Poziek ty jeszcze zyjesz myslalem ze juz na jakims odwyku lezysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela to trzeba sie było pucowac ze masz ;) A serio to ja mam jakiegos :) Ale robi za stacjonarke bo nie mam baterii do niego :D Pozatym na takie akcje to trzeba miec troszke czasu i pustego prostego asfaltu a wtedy raczej nie mielismy go ani ty ani ja :(

Na dnich sobie podepnę ta łajze i porobie logi :)

I pomysle jeszcze o twoich felgach :) Moze zakupie ;)

Lukas wiem wiem ... Tylko ze ja mam Q i musze miec taką samą opone na osiach ... I nie wiem czy jak dam na tył 225/40 to czy nie rozleje sie za bardzo i bedzie nizsza niz przednia...

Pozatym na razie czekam na kase za moje :) A z Angelą to ja w kontakcie jestem :D Jak przyjdzie kasa a nie znajde nic ciekawego to ja juz bde wiedział do kogo uderzyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paragontn5.th.jpg

Dziś przyszły do mnie mieszki przekładni zmiany biegów.. Mistrzowsko opisany towar na paragonie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a angela nie ma tych felg na tyle szerszych niz z przodu? czy tylko kapcie sa szersze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela ma z tyłu 9 cali felge a z przodu 8 . Tył ma opone 255/35 przód 225/40 <-- te opony są na wysokosc identyczne... Ale tył jej trze wiec wezsza opona musi byc... I jak dam tez 225/40 to moze sie zbyt rozlac na feldze i byc nizsza w porównaniu do przedniej 225/40 :( Bo ogólnie felgi mi sie podobały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakis felgi np w warszawie upoluje

nie no felgi to tylko u Angeli :D

kurde znowu 5 zakładek musiałem czytać

Poziek ty jeszcze zyjesz myslalem ze juz na jakims odwyku lezysz :D

Lukas ma racje :D.....ja zawsze jakies do sprzedania mam :polew:

Jak nie te to inne..... cos sie znajdzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dzisiaj widzę że mimo iż jest gorąco to smarujecie te posty jak prawdziwe dziki .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej . Sorka ze tak sie wbijam na nie swoje rejony :P

Mam zapytanko z prosbą : czy ze spotowiczów warszawskich ma ktos pojecie o autach po tuningu (dosc kompleksowym) i czy np na jakims spocie gdybym podjechał dałby rade wpiac vaga do mnie i popatrzec o co mojemu malenstwu chodzi ? ;(

Autko miałem grzebane w niemczech i teraz to wszystko przestaje ze sobą grac a ja mam za mało pojecia na te klocki i stanowczo nie mam kasy na wizyte u jakis "speców" :(

Uderz do Poźka (obecnie w US i A) lub Kunia, obaj mocno walczą i to od wieków ze swoimi mocno tuningowanymi 1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela ma z tyłu 9 cali felge a z przodu 8 . Tył ma opone 255/35 przód 225/40 <-- te opony są na wysokosc identyczne... Ale tył jej trze wiec wezsza opona musi byc... I jak dam tez 225/40 to moze sie zbyt rozlac na feldze i byc nizsza w porównaniu do przedniej 225/40 :( Bo ogólnie felgi mi sie podobały :)

A przypadkiem przy Q felgi+opony nie musza byc identyczne, hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi dobrze powiedziane ...walczą i walczą ..... bo cóz mieliby robić jeżeli już skończyli by tę walkę ;) a tak poważnie to coś tam chłopaki dziergają sobie i szydełkują przy samochodach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obaj mocno walczą i to od wieków ze swoimi mocno tuningowanymi 1.8T

To teraz bedzie nas trzech :) Kunio juz sie odzywał u mnie w temacie cos :) Ale to tylko wstepnie :) Na razie powalcze sam (logi itp , posprawdzam troche) ... A potem zobacze :)

Flyer własnie nie wiem na 100% wiem ze na pewno wysokosc musi byc ta sama... A szerokosc to chyba juz niekoniecznie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem przy Q felgi+opony nie musza byc identyczne, hm?

Muszą być, jednakże znam przypadki kiedy gościu w przypadku Q jeździł jakiś czas na różnych oponach na osiach. Nie był zadowolony !!

Więc wszystkie kapcie jednakowe na 4 łapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie bylo retoryczne :) Najlepsze dla napedu beda 4 identyczne fele i opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAmownia 4x4 to kosztuje sporo :/ A ja mam to autko troszke ponad miesiac i musiałem dodatkowo na nie pozyczyc bo mi brakowało wiec z kasa liipa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Rogal hamuje 4x4 - bo mi nic o tym nie wiadomo....

Jeżeli tak to juz tam pędzę......

Hamuje, też się wybieram tylko czekam na niższe temp. żeby się za bardzo nie zdołować :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi dobrze powiedziane ...walczą i walczą ..... bo cóz mieliby robić jeżeli już skończyli by tę walkę ;) a tak poważnie to coś tam chłopaki dziergają sobie i szydełkują przy samochodach :gwizdanie:

ja to powoli bede konczyl swoja przygode z 1.8T bo mam juz dosc wiecznie zalanej olejem turbiny :confused4: nigdy wiecej turbo :rant:

no chyba ze mi cos odjebie i kupie nową :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...