Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podmyj się i podbij na spota.

wolę dupeczki na salsie :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota - fajna z Was ekipa. Bardzo miło było Was poznać :decayed:

Do zobaczenia na letnim :good:

Opublikowano

Miło było poznać :hi:

Wypadłem już z listy rezerwowej na zlot, yeah :naughty:

Opublikowano

Dzięki za spota - fajna z Was ekipa. Bardzo miło było Was poznać :decayed:

Do zobaczenia na letnim :good:

Żałuję, że nie mogłem poznać :thankyou2:

Opublikowano

Dzięki za spota - fajna z Was ekipa. Bardzo miło było Was poznać :decayed:

Do zobaczenia na letnim :good:

Bartek mega rezaczu ....to Ty :wallbash: :wallbash: :wallbash: ja pier**le ale mi się od tego upału poyebało / a myślałem że to ktoś nowy ....... :embarrassed:

Dopiero mnie tknęło jak się żegnałeś i powiedziałeś ...." miło było poznać pixi " skąd nowy człowiek wie jaki mam nick

Ale dałem plamę :notworthy: [br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 23:12_________________________________________________Bajk .... nie mogłeś powiedzieć że to Wielki Bart-s :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie daruję sobie ....taki Gość na spocie , a ja nawet żadnej mowy powitalnej nie wygłosiłem ... :chytry:

Opublikowano

Bajk .... nie mogłeś powiedzieć że to Wielki Bart-s :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:decayed:

Opublikowano

Pixi, nie przejmuj się, też go na początku nie poznałem. Patrzę, jakaś znajoma wredna gęba, przywitał się i dopiero po chwili zakumałem, że to nie świeżak :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale dałem plamę :wallbash:

Bartek powie że Pixi nie wychowany jest , bo się nawet nie przywitał .... ;(

Opublikowano

LOL, nikt nie mnie czaił - dopiero w trakcie rozmowy jak padło pytanie o nicka to jakoś dalej to popłynęło i zaczynała się gadka. Tak po prawdzie to szybciej się z Wami zaklimatyzowałem niż przy pierwszym spotkaniu z WLKP (na moim inauguracyjnym spocie przez pierwsze 45 minut siedziałem w aucie i bałem się wyjść :decayed:)

...a ja się zastanawiałem dlaczego PIXI taki "zimny"dla mnie jest :polew:

Opublikowano

...a ja się zastanawiałem dlaczego PIXI taki "zimny"dla mnie jest :polew:

Jak będziesz w jego wieku też będziesz taki sam :naughty::kox::polew:

A tak w ogóle to nawet Lexiu dzisiaj się pojawił na spocie :wink4:

Opublikowano

tylko co tak szambem dzisiaj śmierdziało ? :decayed:

znowu ozonowanie :confused4:

Opublikowano

Ooo to gratki fajnego spota... :hi:

Opublikowano

Łukaszu jeżeli mnie miałeś na myśli to jesteś w błędzie.

Ja jestem co tydzień :wink4:

Opublikowano

skąd nowy człowiek wie jaki mam nick

jak to skąd wiedział ??? poprostu spojrzał na ciebie i od razu wiedział ze jestes stary jak dąb Bartek , a kto na naszym forum jest najstarszy ??? - PIXI

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

skąd nowy człowiek wie jaki mam nick

jak to skąd wiedział ??? poprostu spojrzał na ciebie i od razu wiedział ze jestes stary jak dąb Bartek , a kto na naszym forum jest najstarszy ??? - PIXI

:kox: :kox: :kox:

To trzeba wysłać na emeryturę a konto zbanować na forum.

Opublikowano

Bart dzięki za tempomat akurat jak wyjechałem z Promenady skubany zaskoczył i działa jak ta lala

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano
...a ja się zastanawiałem dlaczego PIXI taki "zimny"dla mnie jest

Kaaarwa ciesz się ze mnie akurat nie było , hyhy

Opublikowano

Dziewczynki wrocilem :kox: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.