Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po tym ile wypiłem dwa tygodnie temu w weekend to zostałbym spoko adminem .... :polew:

A to Lukas Wam nie powiedział?

Rzeczywiście chodzi o ilość, ale bardziej jak w wyścigach z bakiem na litr paliwa.

VIPem możesz zostać wtedy jak mało wypijesz, a potem robisz takie rzeczy, ze wypominają Ci to przez lata świetlne.

Im mniej wypijesz i większego durnia z siebie robisz - tym większe szanse.

Jak myślicie? Dlaczego tak mało zostało VIPami?

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jesteś wyjątkowy :decayed:

Opublikowano

Od jutra siedze w Wawie , tak więc będzie kontrola wewnętrzna w "Ekipie Dzików" :polew:

Opublikowano

A miało żyć sie lepiej ...

Opublikowano

Od jutra siedze w Wawie , tak więc będzie kontrola wewnętrzna w "Ekipie Dzików" :polew:

ciekawe czy będzie kopanie w tyłek i ciąganie za ucho :D

Opublikowano

A miało żyć sie lepiej ...

No niestety.Znalazła się teczka na Pana , Panie Oniak :decayed:

Opublikowano

Hugo... co kocha długo :D

Opublikowano

A miało żyć sie lepiej ...

No niestety.Znalazła się teczka na Pana , Panie Oniak :decayed:

spoko oniak, jak rozbiją układ warszawki, to przyjmiemy Cię do układy trójmiejskiego ;)

Opublikowano
Od jutra siedze w Wawie , tak więc będzie kontrola wewnętrzna w "Ekipie Dzików"

w takim razie ja wyjezdzam z miasta :D

Opublikowano
Od jutra siedze w Wawie , tak więc będzie kontrola wewnętrzna w "Ekipie Dzików"

w takim razie ja wyjezdzam z miasta :D

Masz zakaz opuszczania miasta :polew:

Opublikowano
Od jutra siedze w Wawie , tak więc będzie kontrola wewnętrzna w "Ekipie Dzików"

w takim razie ja wyjezdzam z miasta :D

Dezercja bedzie surowo ukarana :bicz3: :polew:

Opublikowano

Wy to wogóle nie wiecie jak się zachować.

Ekipa warszawska, ma nie tylko ogromną przyjemność ale również zaszczyt usłyszeć, ze Prezes Klubu, zaszczyci wizytą nasze skromne progi. Chudo u nas i niebogato, ale nie poddamy się i przyjmiemy Prezesa z należnymi mu honorami.

Czas proponujemy spędzić na wspólnych rozrywkach, chociaż w razie potrzeby nie będziemy uciekać również od trudnych tematów (hornet naprawdę potrafi wytłumaczyć dlaczego jeszcze tym paździochem Thalią zapycha).

Wierzymy, że atmosfera luzu i wspólnego zrozumienia będzie nam towarzyszyć aż do Prezesa wyjazdu, który to będzieby oblewać krokodylimi łzami

A teraz cieniasy do roboty-każdy zgodnie z tym co ma największe doświadczenie:

- Lukas - Ty nie pakuj w panice gratów, zeby uciekać do Zamościa, tylko najlepszą wódeczkę kombinuj (jak będzie bimber z Pragi, to przynajmniej wlej do butelek po Ballentines'ie

- Poziek - lokum i dziewczynki (Prezes lubi blondynki ... ja lubię brunetki,... blondynki też). NIE DYSKUTUJ, TYLKO BIEGUSIEM

- Norbi - ogólna rozrywka. Zaskocz nas

- ono - limeryki, cięte myśli (zaczniemy od "HYHYHY" i "No, co Ty opowiadasz")

A reszta co tak stoi???!!!

Pucować mi się tu jakie kto ma talenta, coby przed Prezesem zabłysnąć!!! :rant:

Opublikowano

Buahhaahahhaahh Wiciu popłakałem się i zajady mi się porobiły :D:polew:

Opublikowano

Wy to wogóle nie wiecie jak się zachować.

Ekipa warszawska, ma nie tylko ogromną przyjemność ale również zaszczyt usłyszeć, ze Prezes Klubu, zaszczyci wizytą nasze skromne progi. Chudo u nas i niebogato, ale nie poddamy się i przyjmiemy Prezesa z należnymi mu honorami.

Czas proponujemy spędzić na wspólnych rozrywkach, chociaż w razie potrzeby nie będziemy uciekać również od trudnych tematów (hornet naprawdę potrafi wytłumaczyć dlaczego jeszcze tym paździochem Thalią zapycha).

Wierzymy, że atmosfera luzu i wspólnego zrozumienia będzie nam towarzyszyć aż do Prezesa wyjazdu, który to będzieby oblewać krokodylimi łzami

A teraz cieniasy do roboty-każdy zgodnie z tym co ma największe doświadczenie:

- Lukas - Ty nie pakuj w panice gratów, zeby uciekać do Zamościa, tylko najlepszą wódeczkę kombinuj (jak będzie bimber z Pragi, to przynajmniej wlej do butelek po Ballentines'ie

- Poziek - lokum i dziewczynki (Prezes lubi blondynki ... ja lubię brunetki,... blondynki też). NIE DYSKUTUJ, TYLKO BIEGUSIEM

- Norbi - ogólna rozrywka. Zaskocz nas

- ono - limeryki, cięte myśli (zaczniemy od "HYHYHY" i "No, co Ty opowiadasz")

A reszta co tak stoi???!!!

Pucować mi się tu jakie kto ma talenta, coby przed Prezesem zabłysnąć!!! :rant:

Teraz juz wiem dlaczego dostałeś tego VIPa... :polew:

Opublikowano

NIE DYSKUTUJ, TYLKO BIEGUSIEM

:polew: Ty to się znasz na ludziach :D

Opublikowano

No Wiciu, ale wazelinką zajechało równo - pracuje się na te statusy co :polew: :polew: :polew:

Hugo: co dokładnie podlega kontroli ?? - dokumentacja ze spotów, z imprez, listy obecności, stany aut, książki serwisowe ??

Podpowiedz coś żeby nie było wtopy i wstydu na całą Polskę :D

Opublikowano

Od jutra siedze w Wawie

a za co ... ?

[tutaj sa podobno lepsze cele]

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Rakowiecka to prawie centrum takze bedziemy robic tam spoty dla Prezesa :decayed:

Opublikowano

Rakowiecka to prawie centrum takze bedziemy robic tam spoty dla Prezesa :decayed:

Rakowiecka, Bemowo - miejsca sporo :D

Opublikowano

Hugo:[/b] co dokładnie podlega kontroli ??

Noż kurna, merytoryki mu się zachciało. No, co Ty z księgowości???

LukaszR - odpowiadasz mi za logistykę. Tylko żadnych barów mlecznych, ani wegetariańskich. Na PW dostaniesz liste lokali rekomendowanych.

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.