Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Stary fajna!!!??? wykurwiście za***ista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 17:09 _________________________________________________

Kto z Was będzie jutro na ,, Barbórce"?

Ja jestem na Bemowie od ok 12-stej i po skończonych odcinkach jadę od razu na Karową na park serwisowy

Mam wejsciówki sponsorskie, wiec potem będę na jakieś trybunie, ale jakbyście byli to dajcie znać- to można spotakć na jakiś czas np; na Bemowie, albo na Karowej przy parku serwisowym.

Kom jest w Assistance jak coś

Norbi tą S2 jutro nie da rady zobaczyć, bo kloeś pojechał akurta po samochody i będzie dopiero od wtorku- to dam znać

Jestem od rana, już na 1-szym OS-ie
Opublikowano

Ja nie podziwiam spalania, tylko mody (moment :slina: ) w teoretycznie niemodowalnym silniku.

Opublikowano

Ja nie podziwiam spalania, tylko mody (moment :slina: ) w teoretycznie niemodowalnym silniku.

łeee...

a co to za problem wydać 1000ełro i mieć takiego moda ? sztuka jeździć 200konną bryką na czterech łapach obutych w 18/19 caloweg felgi i zejść ponizej 7L/100

:D

Ten przerywnik na ślinę mnie rozwalił :polew: :polew: :th:

Opublikowano

W spalanie niestety nie wierze, bo jezdzac na 17 cholernie ciezko jest zejsc na 7 w trasie (w zimie), chyba, ze silniki BAU/BDH na to pozwalaja... albo to zasluga softu.

pre, 1000 ojro to wole wydac na co innego niz sam soft :cool:

Opublikowano

W spalanie niestety nie wierze, bo jezdzac na 17 cholernie ciezko jest zejsc na 7 w trasie (w zimie), chyba, ze silniki BAU/BDH na to pozwalaja... albo to zasluga softu.

pre, 1000 ojro to wole wydac na co innego niz sam soft :cool:

no BAU się wydaje ciut oszczędniejszy - mało jeszcze jeżdzony co prawda, ale takie są początkowe wrażenia :naughty:

No ja wiem, że 1000EUR to lepiej wydać na soft typu Adobe cuśtam :decayed::tongue4:

Opublikowano

Ile pali temu Twojemu kumplowi BAU?

Opublikowano

dzisiaj było 9,5L chyba...

Ale jeszcze za krótko ma i się bawi :kox: Jutro się z nim widzę, to wypytam jeszcze jak nie zapomnę

Opublikowano

Mozesz wypytac, chociaz na dobra sprawe to i tak kazde auto i kierowca sa inne...

Jesli 9.5 po miescie - to przy spokojnej jezdzie nie ma z tym problemow, ja schodze nawet nizej :)

Opublikowano

Jeju jaka tu cisza..... ;)

Zeby przez caly dzien nawet jednego posta nie napisac........ :D

Opublikowano

Jeju jaka tu cisza..... ;)

Zeby przez caly dzien nawet jednego posta nie napisac........ :D

Pewno na karowej siedzą ..... ja nie dotarłem ... będę wracał dopiero jutro do wawy :wallbash:

Opublikowano

Jeju jaka tu cisza..... ;)

Zeby przez caly dzien nawet jednego posta nie napisac........ :D

Pewno na karowej siedzą ..... ja nie dotarłem ... będę wracał dopiero jutro do wawy :wallbash:

No wlasnie tak myslalam......ja tez dzis w pracy niestety...... :confused4:

Moze chociaz napisza....jak bylo....tyle naszego co sobie przeczytamy..... :D

Opublikowano

Angel slonko Ciebie to wszedzie pełno :D Od Warszawy przez Tarnów po Rzeszów... wszystkie watki obskakujesz ;)

Opublikowano

Angel słonko Ciebie to wszedzie pełno :D Od Warszawy przez Tarnów po Rzeszów... wszystkie watki obskakujesz ;)

Słonce o Kielcach zapomniales...... :D

Opublikowano

angela jest hipermultispotowa :P

Opublikowano

Michal......no to mnie podsumowales...... :D...hipermultispotowa..... ;):D

Opublikowano

a ja chciałbym wyrazić podziękowania dla motora za odstąpienie uchwytu do zmieniarki, RESPECT

Opublikowano

wiadomość z ostatniej chwili dla tych którzy śmigają po trasie wawa-garwolin-lublin

przybyło kilka masztów fotoradarów :rant:

-skrzyżowanie kajki z "dwójką"

-majdan (nie pamiętam jaki to słupek)

-wola ducka 15słupek fotoradar pieknie schowany za znakiem "przejście dla pieszych"

fuks że są świeże i jeszcze nie aktywne bo bym wczoraj zarobił ładne i kosztowne foty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.