Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Stary..jakoś pamiętam na spotach Twoje zachowanie ( luźna guma w podejściu do różnych tematów ) ..a porównuje z tym co piszesz od pewnego czasu na forum i jestem w dzikim szoku..

Hm... i po jakichs moich postach sadzisz, ze cos sie w temacie luznej gumy zmienilo ? :kox:

Wpadnij na spota, zlot, czy do bierhalle (pewnie niedlugo znowu idziemy), to sie przekonasz.

A swoje wnioski zachowaj dla siebie, nie musisz mi tu jakichs łatek przypinac.

Napisalem swoje zdanie w temacie, a Ty wjechales na mnie... wrzuc lepiej na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

korzen

ragga

Po tych słowach to Pan Korzeń i Pan Ragga :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś czy mustang stoi?

Hyhy , leżąc przed tv widzę bryki , a jak Ide spać to trzymam je za wydechy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś czy mustang stoi?

Hyhy , leżąc przed tv widzę bryki , a jak Ide spać to trzymam je za wydechy :P

ja jak idę spać to trzymam co najwyżej za cycunia :gwizdanie: :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij na spota, zlot, czy do bierhalle (pewnie niedlugo znowu idziemy), to sie przekonasz.

Mam nadzieję.

A swoje wnioski zachowaj dla siebie, nie musisz mi tu jakichs łatek przypinac.

Łatkę to bym Ci przypiął jak bym napisał, że jesteś pedałem..albo innym potworem.. zluzuj stary :wink4:

Napisalem swoje zdanie w temacie, a Ty wjechales na mnie... wrzuc lepiej na luz.

Tak.. przez 4 strony każdy ślizgał się po Kalim, a Ty wjebałeś mi palec w oko bo zarzuciłem standardowy żart z Kaliego. Ja się nie muszę luzowac, nie czuję napięcia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez on jest pedalem :mysli::buziak::polew: Raga wez igle i przypierdol mu latke skorzana w stylu bmcustoms :D

BTW kali a cos ty kupil i za ile ? :) Juz wszyscy majaczyli jak dalem 17 kafli za moje b6 w niezlym wypasie i Q ze pewnie dzwon c**je muje bo za tanio , i co zarejestrowane i oplacone ? :shocked: niemozliwe... A tymczasem rozbieram , ogladam z kazdej strony i mowie ze nie mialo zadnej grubszej przygody ( jakies obcierki itp tylko ) :hi:

To dasz mu czy nie oazo spokoju ? :) Przypierdol radze na zimno do odcinki po c**j sie czepia? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal bede twierdzil ze ta fura z oszczednosciami nie ma nic wspolnego

wszystko zależy do czego porównujesz. ja odnosze to do eSki i dla mnie to bedzie spora oszczedność (czyli możliwość rezania w aucie a nie tylko lania paliwa) i jednocześnie mega fajna sprawa czyli przesiadka na zdecydowanie młodsze auto (8 lat to bardzo duża różnica). :>

NOSB cofnij się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45.66495 połączenie cabrio i przystanku pomalowane smołą wałkiem ;)

EDIT:

Przypierdol radze na zimno do odcinki po ch***j sie czepia

tylko na zimnym, lepiej się wkręca wtedy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak idę spać to trzymam co najwyżej za cycunia

Tylko ? Początek związku cz poprostu wystarcza ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak idę spać to trzymam co najwyżej za cycunia

Tylko ? Początek związku cz poprostu wystarcza ? :D

Początek gry :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem ostry , zwariowany peting przez spodnie , hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatkę to bym Ci przypiął jak bym napisał, że jesteś pedałem..albo innym potworem.. zluzuj stary :wink4:

Dla mnie pisanie o kims, ze chodzi z glowa mocno podniesiona do gory to tez przypinanie latki :wink4:

Mase czasu sie nie widzielismy, bo wyemigrowales w sina dal, a Ty wyjechales ze swoimi wnioskami na moj temat... trudno nie reagowac :wink4:

Tak.. przez 4 strony każdy ślizgał się po Kalim, a Ty wjebałeś mi palec w oko bo zarzuciłem standardowy żart z Kaliego. Ja się nie muszę luzowac, nie czuję napięcia :decayed:

cofnij sie do poczatku tego "watku", podpisalem sie pod tym co napisal Norbi, do nikogo personalnie sie nie przyczepilem, przyleciales Ty i napisales, ze mi "korbi"...

Przeciez on jest pedalem :mysli::buziak::polew:

paczcie no... zrobil 2 swapy na biturbo i juz z podniosiona glowa na warszawskie sie pakuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha i wszystko jasne :) Po przesiadce z b5 pewnie szok nie ? :) Komfort , wnetrze itp :gwizdanie:

Fly glowa w dol !! Co to ma znaczyc ? Prosze sie nie wywzszac miejszczuchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha i wszystko jasne :) Po przesiadce z b5 pewnie szok nie ? :) Komfort , wnetrze itp :gwizdanie:

wiadomo, że różnica jest aczkolwiek jeszcze sie nie najeździłem swoim bo czeka na mnie we wrocławiu na twardy dowód rejestracyjny. Do 2 tyg to ma potrwać dlatego staram się być cierpliwy i czekam na info od kolesia, że dokumenty już są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie nie moge doczekac az padaczke poskladam :) Po przesiadce z astry to bede sie czul jak kurfa szejk w odrzutowcu :kox: :kox: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...