Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde koledzy doradźcie coś bo nie wiem co sie dzieje , ostatnio latając po wawie ciągle ktoś mi fucki pokazuje, ludzie coś krzyczą do mnie , ostatnio mało butelką nie oberwałem , nie wiem kurvva o co biega , może coś z moją bryką nie tak czy co, naprawdę masakra jakaś.

http://img518.imageshack.us/my.php?image=screenhunter01jun081249ja4.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyjedź na pola mokotowskie z tą flagą dzisiaj jak będzie mecz to wytłumaczą Ci co masz nie tak :polew: :polew:

Opublikowano

Poprostu kolega ono jest realistą jeżeli chodzi o wynik meczu... :kox::naughty:

Opublikowano

Dobry sposob na zemste - przykleic komus taka flage.

EDIT: BTW ktos mial dobry pomysl z tymi flagami i pewnie zgarnal konkretne pieniadze. Na tym jest spokojnie ponad 1000% przebitki. Wczoraj w Radomiu flagi na samochod kosztowaly 12zl, dzis w Wawie 35zl. Mysle, ze koszt wyprodukowania to jakies 2zl.

Opublikowano

Kurde koledzy doradźcie coś bo nie wiem co sie dzieje , ostatnio latając po wawie ciągle ktoś mi fucki pokazuje, ludzie coś krzyczą do mnie , ostatnio mało butelką nie oberwałem , nie wiem kurvva o co biega , może coś z moją bryką nie tak czy co, naprawdę masakra jakaś.

http://img518.imageshack.us/my.php?image=screenhunter01jun081249ja4.jpg

W wawie to jeszcze kultura, poza miastem to sztacheta mozesz zarobic :D

Opublikowano

Oniak.

Ty się w solidną pałę zaopatrz i skrzynkę pomidorów.

A. za kierownicę i rundka po mieście. Jak ktoś będzie nie teges, to Ty go najpierw pomidorem, poprawiasz pałą i długa do bryki a A. but w podłągę.

Zobaczysz, że w życiu tyle adrenaliny nie doświadczysz :D

A! I daj znać w którym szpitalu Cię odwiedzać :polew:

Opublikowano

Dobre :polew:

Opublikowano

:laghing2:

ono :th:

trzeba mieć konkretne cojones

Opublikowano

za***ista ta flaga... miałem dokładnie ten sam pomysł ale po pierwsze nie mogłem takiej nigdzie dostać a po drugie... bałem się o auto :>

Przywitaj sie w newbie

Opublikowano

Kurde koledzy doradźcie coś bo nie wiem co sie dzieje , ostatnio latając po wawie ciągle ktoś mi fucki pokazuje, ludzie coś krzyczą do mnie , ostatnio mało butelką nie oberwałem , nie wiem kurvva o co biega , może coś z moją bryką nie tak czy co, naprawdę masakra jakaś.

http://img518.imageshack.us/my.php?image=screenhunter01jun081249ja4.jpg

W wawie to jeszcze kultura, poza miastem to sztacheta mozesz zarobic :D

jechałem tak z flagą niemiecką do Lbn ok 25km - to gościu mało mnie z drogi nie zepchnął :kox:

Opublikowano

K U B I C A :kox: :kox: :kox: :kox:

I OTO POLSKA WALCZYŁA

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Reszta to Popierdółki :thumbdown:

Opublikowano

Kubica uratował honor. :)

Opublikowano

http://assjatka.wrzuta.pl/film/z9bsCRw4eF/rewolucja

Czy ktoś już wklejał ten przebój producenta Roztockiego?

Veni, vidi i ... wszędzie brzmi mi w uszach "Rewolucja, ablucja, polucja...., ..."

Wybaczyć mu można tylko pod warunkiem, że jest chorym psychicznie typkiem pod stałą opieką lekarza.

Opublikowano
http://assjatka.wrzuta.pl/film/z9bsCRw4eF/rewolucja

Czy ktoś już wklejał ten przebój producenta Roztockiego?

Veni, vidi i ... wszędzie brzmi mi w uszach "Rewolucja, ablucja, polucja...., ..."

Wybaczyć mu można tylko pod warunkiem, że jest chorym psychicznie typkiem pod stałą opieką lekarza.

:doh1: lepsze to niż bieganie w majtach po górach i babranie się w błocie nad wisła :confused4: Typ zdrowy nie jest - chyba 34 lata ma... :kox: :kox:

Opublikowano

Co za chory pacjent :doh1:

Opublikowano
  • Autor

http://assjatka.wrzuta.pl/film/z9bsCRw4eF/rewolucja

Czy ktoś już wklejał ten przebój producenta Roztockiego?

Veni, vidi i ... wszędzie brzmi mi w uszach "Rewolucja, ablucja, polucja...., ..."

Wybaczyć mu można tylko pod warunkiem, że jest chorym psychicznie typkiem pod stałą opieką lekarza.

Jaki on jest męczący :doh1:

Jak tak dalej pójdzie to pewnego dnia ktoś go zastrzeli...

Opublikowano

Jak tak dalej pójdzie to pewnego dnia ktoś go zastrzeli...

Flyer juz mu załatwił bodygarda :kox:

Opublikowano

Krzyniek go ochrania... :tongue4:

Opublikowano

Ostatnio jestem wielkim fanem stronek publikujących i komentujących (choć wcale nie o te komentarze chodzi) foty z Naszej Klasy i np Fotki.pl.

Norrrmalnie nawet gracjan sie chowa :D

http://n-klasa.blogspot.com/

Opublikowano

Krzyniek go ochrania... :tongue4:

jasne .... to Ty go wylansowałeś na forum :naughty: więc to Twoja brocha :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.