Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zalezy kto co lubi

2 lata temu pojechalem do Marillevy

Imprezy dzien w dzien z ekipa z krakowskiego AWF konczyly sie o 8 rano w ktoryms z pokoi hotelowych

wypad ten nazwalismy pozniej "wyjazd prawie na narty"

No właśnie, albo się jedzie jeździć albo imprezować.. To nie idzie w parze :wink4:

Wiadomo.. nie do przesady :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zalezy kto co lubi

2 lata temu pojechalem do Marillevy

Imprezy dzien w dzien z ekipa z krakowskiego AWF konczyly sie o 8 rano w ktoryms z pokoi hotelowych

wypad ten nazwalismy pozniej "wyjazd prawie na narty"

No właśnie, albo się jedzie jeździć albo imprezować.. To nie idzie w parze :wink4:

Wiadomo.. nie do przesady :wink4:

za kare w droge powrotna bylo dachowanie busem i skonczyl sie dzien dziecka.

Opublikowano

W jakiej temperaturze zamarza letni pływ do spryskiwaczy? :evil:

Słyszałem plotki o przygruntowych przymrozkach :naughty:

Opublikowano
W jakiej temperaturze zamarza letni pływ do spryskiwaczy?

Poniżej zera ? :polew:

Opublikowano
W jakiej temperaturze zamarza letni pływ do spryskiwaczy?

Poniżej zera ? :polew:

o kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
W jakiej temperaturze zamarza letni pływ do spryskiwaczy?

Poniżej zera ? :polew:

o kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

się nie śmiej tylko czytaj bo sam pewnie nie wiesz :tongue4: :tongue4: :polew:
Opublikowano
W jakiej temperaturze zamarza letni pływ do spryskiwaczy?

Poniżej zera ? :polew:

Poniżej zera to zamarza woda: http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Celsjusza

Płyn do spryskiwaczy nie jest samą wodą. Chyba, że Ty zalewasz kranówą. To przepraszam. Ja kupuję na stacjach benzynowych.

Opublikowano
W jakiej temperaturze zamarza letni pływ do spryskiwaczy?

Poniżej zera ? :polew:

Poniżej zera to zamarza woda: http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Celsjusza

Płyn do spryskiwaczy nie jest samą wodą. Chyba, że Ty zalewasz kranówą. To przepraszam. Ja kupuję na stacjach benzynowych.

andy a czy poniżej zera jest złą odpowiedzią? pomyśl :naughty:

Opublikowano

zalezy kto co lubi

2 lata temu pojechalem do Marillevy

Imprezy dzien w dzien z ekipa z krakowskiego AWF konczyly sie o 8 rano w ktoryms z pokoi hotelowych

wypad ten nazwalismy pozniej "wyjazd prawie na narty"

Ja byłem kiedyś na Chopoku z kolesiami, którzy przez cały wyjazd nawet nart z bagażnika nie zdjęli :polew:[br][br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 21:48_________________________________________________

Malik[/b] właśnie dzwoniłem do obsługi Kirtzsteinhorn-a .... No i lipa. Informacje na stronie są prawdziwe (deszcze, 0cm śniegu), beznadziejne prognozy na następne tygodnie..

No stary, w końcu mamy lato jeszcze :) [br][br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 21:52_________________________________________________

aaaaaaaaaaa to Ty tak na desce jeździsz :polew: :polew: :polew::wink4:

Jeździsz na desce ,,mniej więcej"

Mniej na desce, więcej na d*py :>

Jak zwykle plotki i pomówienia :gwizdanie:

A co do deski to coś tam mi czasami nawet wychodzi (ten w czarnej kurtce z łapką na "heil hitler" :polew: )

http://pl.youtube.com/watch?v=cvtX5sckkaY

Opublikowano

jedyne co pamietam z tego rocznego chopoku to "jozin z bazin" :)

Opublikowano

Mamy tutaj jakiś Snowboardzistów albo Narciarzy ?

(Potrzebuje info na temat - Lodowców w Austrii - termin październik, jakie warunki itp.)

http://www.skionline.pl/stacje/?co=stacje&miejscowosc_id=64

Opublikowano

No stary, w końcu mamy lato jeszcze :)

Noo stary, ale lodowiec... wysokoo.. zimnoo.. :wink4:

Mamy tutaj jakiś Snowboardzistów albo Narciarzy ?

(Potrzebuje info na temat - Lodowców w Austrii - termin październik, jakie warunki itp.)

http://www.skionline.pl/stacje/?co=stacje&miejscowosc_id=64

Wiem Sebmis, znam te strony na pamięć ;) i Onetowskie trochę przekłamują.. :/

http://www.hintertuxergletscher.at/en/schnee_gletscher.html?topmodul=schnee&chosen=schneebericht&topmodul=schnee

Opublikowano

Właśnie wróciłem z Przasnyskiej. Dwie klubowe A4'ki tam stoją :wink4:

I S4 B6 z rzadko spotykanym w tej wersji silnikiem 4.2 :kox: Właściciel zaniedbał przegląd i kawałki ceramiki popękanej świecy zapłonowej wpadły do cylindra ... ;( Silnik na złom? :shocked:

Opublikowano

AndyN tylko nie mów że byłeś wymienić płyn od sprysków na zimowy :naughty: :gwizdanie: :kox::polew:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z Przasnyskiej. Dwie klubowe A4'ki tam stoją :wink4:

O, fajnie. To juz tam nas znaja dobrze jak rozumiem?

Lada moment musze sie tam wybrac na tarcze/klocki tyl i przod i pare innych dupereli... a mam biuro 1km stamtad :naughty:

Opublikowano

S4 B6 z rzadko spotykanym w tej wersji silnikiem 4.2

W S4 B6 były tylko 4.2 :rolleyes:
Opublikowano

AndyN[/b] tylko nie mów że byłeś wymienić płyn od sprysków na zimowy

Pojechał wymienić żarówkę i dopompować oponę :wink4:

Opublikowano

AndyN[/b] tylko nie mów że byłeś wymienić płyn od sprysków na zimowy

Pojechał wymienić żarówkę i dopompować oponę :wink4:

a skoro tak to ok :cool1:
Opublikowano

Kto mi zrobi logi w ten wtorek na spocie? bo ma problemik

Dziś wracając z pracy , wrzucam trzeci bieg widzę jak rosną obroty 2500 2800 3000 iiii uuuuuuu i dusi przestraszony ze po turbinie zatrzymałem sie ale nic na luzie wszystko cacy nic nie puka nic nie stuka ładnie sie wkręca na obrotu na luzie ale jak tylko wrzuciłem jedynkę potem dwójkę i przy 2800obrotow znów go dusi jakby cos zatkane albo paliwo nie docierało ;/ co to może być

Opublikowano

Właśnie wróciłem z Przasnyskiej. Dwie klubowe A4'ki tam stoją :wink4:

I S4 B6 z rzadko spotykanym w tej wersji silnikiem 4.2 :kox: Właściciel zaniedbał przegląd i kawałki ceramiki popękanej świecy zapłonowej wpadły do cylindra ... ;( Silnik na złom? :shocked:

a co tam takiego robiles :wink4: szkoda ze nie wypytales sie co z moja niunka dokladnie jest :gwizdanie: bo wlasnie tam stoi i czeka na czesci jak na razie ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.