Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek Kuchar odradzał mi Evo i powiedział, żeby mimo wyglądu kupić Subaru Lanosa...

Twierdzi, że jest wy***wiste :cool1:

tylko gdyby nie ten wygląd :confused4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko gdyby nie ten wygląd :confused4

gdybym stawiał na wygląd to juz od dawna jeździłbym jaguarem :naughty:

Opublikowano

Dawajcie twardziele :evil:. Nie jest takie trudne, na jakie wygląda :kox:

Zadanie Einsteina

Legenda mówi, że zadanie to zostało wymyślone przez Einsteina.

Według niego 98% populacji nie jest w stanie go rozwiązać...

5 ludzi zamieszkuje 5 domów (domy stoją w linii obok siebie,

patrzymy na nie tak jak byśmy stali przed nimi) w 5 rożnych kolorach.

Wszyscy pala papierosy 5 rożnych marek i pija 5 rożnych napojów.

Hodują zwierzęta 5 rożnych rodzajów.

* Norweg zamieszkuje pierwszy dom

* Anglik mieszka w czerwonym domu

* Zielony dom znajduje się po lewej stronie domu białego

* Duńczyk pije herbatę

* Palacz Rothmansow mieszka obok hodowcy kotów

* Mieszkaniec żółtego domu pali Dunhille

* Niemiec pali Marlboro

* Mieszkaniec środkowego domu pija mleko

* Palacz Rothmansow ma sąsiada, który pija wodę

* Palacz Pall Malli hoduje ptaki

* Szwed hoduje psy

* Norweg mieszka obok niebieskiego domu

* Hodowca koni mieszka obok żółtego domu

* Palacz Philip Morrisow pije piwo

* W zielonym domu pija się kawę

Mozliwa jest tylko jedna odpowiedź!

Pytanie: Kto hoduje rybki?

Opublikowano

Dawajcie twardziele :evil:. Nie jest takie trudne, na jakie wygląda :kox:

Zadanie Einsteina

Legenda mówi, że zadanie to zostało wymyślone przez Einsteina.

Według niego 98% populacji nie jest w stanie go rozwiązać...

5 ludzi zamieszkuje 5 domów (domy stoją w linii obok siebie,

patrzymy na nie tak jak byśmy stali przed nimi) w 5 rożnych kolorach.

Wszyscy pala papierosy 5 rożnych marek i pija 5 rożnych napojów.

Hodują zwierzęta 5 rożnych rodzajów.

* Norweg zamieszkuje pierwszy dom

* Anglik mieszka w czerwonym domu

* Zielony dom znajduje się po lewej stronie domu białego

* Duńczyk pije herbatę

* Palacz Rothmansow mieszka obok hodowcy kotów

* Mieszkaniec żółtego domu pali Dunhille

* Niemiec pali Marlboro

* Mieszkaniec środkowego domu pija mleko

* Palacz Rothmansow ma sąsiada, który pija wodę

* Palacz Pall Malli hoduje ptaki

* Szwed hoduje psy

* Norweg mieszka obok niebieskiego domu

* Hodowca koni mieszka obok żółtego domu

* Palacz Philip Morrisow pije piwo

* W zielonym domu pija się kawę

Mozliwa jest tylko jedna odpowiedź!

Pytanie: Kto hoduje rybki?

Niemiec, bylo juz gdzies :confused4:

Opublikowano

Dzień dobry. :hi:

A co tam panie Suli grzebią, bo pare minut mnie nie było i nie w temacie jestem :tongue4:

Cześć Norbiaczek i jak po wakacjach? Odpocząłeś trochę?

Jasne, jasne Kasieńko. Chciałaś mnie w tak zwanym międzyczasie wykorzystać, zgadza się :tongue4:
Opublikowano

hyhy czemu niemiec ?

Opublikowano

hyhy czemu niemiec ?

A może motocyklista? :polew:

Oni zawsze niewiadomoskąd się pojawiają :nabijasie:

Opublikowano

Tomek Kuchar odradzał mi Evo i powiedział, żeby mimo wyglądu kupić Subaru Lanosa...

Twierdzi, że jest wy***wiste :cool1:

Tylko mówił o 2.5, a nie 2.0
Opublikowano

mówił żeby kupić 2.0 a nie 2,5 :decayed:

Opublikowano

mówił żeby kupić 2.0 a nie 2,5 :decayed:

a to nie jest tak ze 2.5 tylko import z USA ?

Opublikowano

STI w euro ma 2,5 i w USA tez ma 2,5. Wersja 2.0 to STI ale z Japanu :kox:

Opublikowano

Wszystko się zgadza Mr. Poziowy :good:

Opublikowano

nie wiem jak jedzie 2.5 ale 2.0 jezdzilo fajnie, tylko trzeba wysoko piłować.

Opublikowano

HEHE ale koks rozwiązanie :naughty:

Opublikowano

To moje konto na Naszej Klasie

Opublikowano

nie wiem jak jedzie 2.5 ale 2.0 jezdzilo fajnie, tylko trzeba wysoko piłować.

to fakt,a co do wygladu ? jak bym mial to i tak bym rzadko z zewnatrz ogladal :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Bryniu, zeskanuj te notatki i wrzuć tutaj. Pośmiejemy się. :wink4:

Opublikowano

Zrobilem wtrysk. Przy okazji dowiedzialem sie, ze mam walki przytarte :decayed: Diagtronik 6000km temu mowil, ze sa ladne :kox: i komu tu wierzyc? :naughty:

Opublikowano

Zrobilem wtrysk. Przy okazji dowiedzialem sie, ze mam walki przytarte :decayed: Diagtronik 6000km temu mowil, ze sa ladne :kox: i komu tu wierzyc? :naughty:

Gdzie robiłeś?

Trzeba teraz korekcje zVAGować, tak z ciekawości :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.