Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z wszystkich wpłat, po przeliczeniach (tak, tak lokalni waluciarze też nas wspomogli :> ), łącznie zebraliśmy w beret:

771,17 złotych

Sumka konkret :notworthy:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moi Drodzy.

Na początek

WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM

Za każdą złotówkę, za każde 5 groszy, za każde 2 grosze.

A teraz małe rozliczenie dzisiejszej zbiórki pieniędzy na cele charytatywne.

Przekonaliście mnie do tego, zeby nie spisywać pojedynczych wpłat, więc tego nie robiłem.

Z wszystkich wpłat, po przeliczeniach (tak, tak lokalni waluciarze też nas wspomogli :> ), łącznie zebraliśmy w beret:

771,17 złotych

ta właśnie kwota pleciała po łączach na konto Klubowej Akcji Charytatywnej.

Jeszcze raz wielkie dzięki w imieniu każdego z Dzieci, którym ta kasa pomoże spełnić marzenie.

Respect :notworthy:

Opublikowano

Postanowilem, ze zrobie sobie herbate, przemecze sie i przeczytam wszystko po kolei. Do ostatniej przegladanej strony liczylem na to, ze jednak zobacze twarz tej algidy, ale niestety.. Ragus, licze na to, ze odrobisz straty. Ogolnie to za kazdym razem jak tu wchodze to witki mi opadaja. :D Raggaman, musze pomyslec nad jakims abonamentem na czyszczenie monitora... :polew:

----------

A jeszcze mam pytanie - kto to robil fotki na dzisiejszym spocie? Wstawiac, nie krepowac sie... :polew:

BTW brzuch mnie rozbolal przez Was. :D

----------

Wicia, to dobre jest. :th:

Opublikowano

A jeszcze mam pytanie - kto to robil fotki na dzisiejszym spocie? Wstawiac, nie krepowac sie... :polew:

BTW brzuch mnie rozbolal przez Was.

myślalem, że już coś jest :(

wrzucać foty chłopaki bo warto zobaczyć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja mam śnieg na oknach (jestem w Wawie) :> A kolega co pamiątkowe fotki dziś robił niech się nie krępuje i wkleja. :D

Opublikowano

Snieg!Snieg!Snieg!

Opublikowano

Moi Drodzy.

Na początek

WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM

Za każdą złotówkę, za każde 5 groszy, za każde 2 grosze.

A teraz małe rozliczenie dzisiejszej zbiórki pieniędzy na cele charytatywne.

Przekonaliście mnie do tego, zeby nie spisywać pojedynczych wpłat, więc tego nie robiłem.

Z wszystkich wpłat, po przeliczeniach (tak, tak lokalni waluciarze też nas wspomogli :> ), łącznie zebraliśmy w beret:

771,17 złotych

ta właśnie kwota pleciała po łączach na konto Klubowej Akcji Charytatywnej.

Jeszcze raz wielkie dzięki w imieniu każdego z Dzieci, którym ta kasa pomoże spełnić marzenie.

Respect :notworthy:

głównie dla Witka - człowiek czynu :good:

Opublikowano

no to rewelacja :)

Opublikowano

Snieg!Snieg!Snieg!

Jak to macie już śnieg ???? Nie wiem co wczoraj piliście na spocie ale musiało być dobre :przebiegly:

Opublikowano

wrzucać foty chłopaki bo warto zobaczyć :polew: :polew: :polew:

TO samo możecie zobaczyć w każdym innym sklepie obuwniczym .

Bez komentarza.

Opublikowano

Snieg!Snieg!Snieg!

Jak to macie już śnieg ???? Nie wiem co wczoraj piliście na spocie ale musiało być dobre :przebiegly:

też miałem rano śnieg a nie byłem na spocie :naughty:
Opublikowano

tak ragga pracuje

cdabc91d14cff9e0.jpg

a to zagadka :P

zganij czyje to palestyńskie cichobiegi

771e3ab7bb24f648.jpg

Opublikowano

eeee ... te buty to z boberka :decayed:

Opublikowano

wrzucać foty chłopaki bo warto zobaczyć :polew: :polew: :polew:

TO samo możecie zobaczyć w każdym innym sklepie obuwniczym .

Aleś nagle spoważniał :polew: :polew:

Wczoraj się śmiałeś ze stringów, butów i innych części garderoby swojej koleżanki z pracy, które z resztą również można zobaczyć w każdym sklepie z bielizną, butami i innymi.. A dzisiaj pełna powaga..

No wiesz co Rajmund.. Fotę mam.. nie najlepsza, bo nie łapie profilu :disgust: co dla mnie akurat było mega KOX :decayed:

BTW - pierwszy raz widziałem jak mężczyźni płaczą.. :polew: Boberek, Żółw, Szust, Ja tylko trochę chlipałem.. :decayed: :decayed:

dsc00829cx5.jpg

w240.png

Opublikowano

Z wszystkich wpłat, po przeliczeniach (tak, tak lokalni waluciarze też nas wspomogli :> ), łącznie zebraliśmy w beret:

771,17 złotych

To juz nie mogles dolozyc 6,60 ?? :D

P.S. Ciesze sie, ze moglem brac udzial w czyms wielkim :) A dla Wicia szacun, tyle kasy zebral na miescie a nikomu nie przypierdolil :polew:

Opublikowano

te buty to są Raggamana :tongue4: co wygrałem?? oby nie takie same buty :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Jakich 6.60 ??

_________________________________________________

Kto wczoraj na spocie pytał o naklejki klubowe ??

(I test na powiadamiania sławeqa - hasło: Angela ) :decayed:

Opublikowano

Jakich 6.60 ??

Żeby kwota wynosiła 777,77 :polew:

Opublikowano

Lecący balonem mężczyzna uświadomił sobie nagle, że się zgubił.

Zmniejszył wysokość lotu i zobaczył w dole kobietę. Opuścił się jeszcze

niżej i krzyknął do niej:

- Przepraszam, czy może mi Pani pomóc? Obiecałem przyjacielowi, że

dolecę do niego w ciągu godziny, ale sam już nie wiem gdzie jestem....

Kobieta odpowiedziała:

- Jest Pan w balonie napełnionym gorącym powietrzem, unoszącym się około

10 metrów nad ziemią. Znajduje się Pan między 40 a 41 stopniem północnej

szerokości geograficznej oraz między 56 a 60 stopniem długości

zachodniej...

- Pani jest inżynierem ? - spytał mężczyzna z balonu.

- Tak - odpowiedziała kobieta - a skąd Pan wie ?

- No cóż - rzekł baloniarz - wszystko to, co Pani powiedziała, jest z

merytorycznego i fachowego punktu widzenia prawdziwe, ale ja w dalszym w

ciągu nie mam bladego pojęcia co zrobić z tymi wszystkimi informacjami,

a fakty są takie, że się zgubiłem. Szczerze mówiąc, w ogóle Pani mi nie

pomogła, a tak zasadniczo, to nawet przez Panią jestem jeszcze bardziej

spóźniony.

- A pan jest na pewno dyrektorem !? - odpowiedziała kobieta.

- Niesamowite! Faktycznie jestem dyrektorem.... - odpowiedział mężczyzna

- Skąd Pani wiedziała ?

- No cóż... Nie wie Pan, gdzie Pan jest, nie wie Pan, dokąd Pan zmierza,

osiągnął Pan tę pozycję zużywając dużo powietrza, złożył Pan obietnicę,

której nie jest Pan w stanie dotrzymać, oczekuje Pan od ludzi, którzy

znajdują się niżej, że rozwiążą za Pana Pańskie problemy. Poza tym fakty

są takie, że jest Pan nadal dokładnie w tej samej sytuacji, w jaką Pan

sam się wprowadził, ale uważa Pan, że to moja wina..

Opublikowano

(I test na powiadamiania sławeqa - hasło: Angela ) :decayed:

Powiadomienia dzialaja po 15 :polew:...teraz siedzi bidok w pracy :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.