Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Bemowie :) na Lotnisku :D

Sporo furek ładnych przyjechało ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale co bedo robić? :decayed:

Może i ja przyjadę - "Czarne Audi wjeżdża na teren, nic nie poradzę, jestem szpanerem"... :decayed:

Opublikowano

hehe ja niestety nie moge isc na rajd ;( Musze w pracy siedzieć ale mam to wszystko na widoku bo pracuje na przeciwko w Carrefourze i jak wychodze na fajka to wszystko widze :D[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 10:50_________________________________________________halo zyje tu ktos???????????????????????

Opublikowano

Naklejka A4 się znaczy. :decayed:

Zagadaj do Angeli :naughty: Dam jej a Ty sobie odbierzesz jakoś :good:

Ok :th:

Angela, Sławek mówił, że możesz mi skombinować naklejkę klubową... To jak, da radę..? :decayed:

No pewnie nie ma sprawy :good:

Opublikowano

No ja opuściłem raj bo szkoła ..ale mogłem sobie odlać :confused4:

..ale rano na Tarcho to było pięknie ...w życiu nie widziałem więcej Evo i Subaraków na metr kwadratowy :kox: :kox:

..i dziąkuje niedoszłemu szwagrowi .. ŁukaszowiEr..za miłe powitanie telefoniczne ..

R: siema ..wiesz kto mówi?

Łr: No ..niestety :polew: :polew:[br]Dopisany: Grudzień 13, 2008, 03:32:44 _________________________________________________No i dziś wiadziałęm czarnego GT-R'a na Jana Pawła ..na Warszawskich blachach ..kurw*** jak to wygląda ..jak to chodzi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kolo mojej roboty to chyba z 20szt. Subaru się przewinęło jak nie lepiej ;p

Opublikowano

Wreszcie weekend bez pracy, bez szkoły, bez stresu...

...z kierowcą, z dobrą ekipą i z dobrym humorem...

:thumbup:

Szatniarz pilnuje mi Mirafiori... Miłego wieczoru dla Wszystkich. :dance::thumbup:

Angela, na najbliższym spocie odbiorę naklejkę. :th:

Opublikowano

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5709232 :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 16:42_________________________________________________Umarłem :polew:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6625853

Audi w stanie idealnym!! spalanie po zchipowaniu wynosi :- miasto 8,5l/100km trasa 5l/100km.

Opublikowano

Siema :kox:

Coś sie działo ? Coś straciłem ? Kumuś wyjechać z bańki ? Witek nic nie pisał ? :decayed: :decayed:

Opublikowano

wszystko git :P:polew: :polew:

Opublikowano

Siema :kox:

Coś sie działo ? Coś straciłem ? Kumuś wyjechać z bańki ? Witek nic nie pisał ? :decayed: :decayed:

Ja jestem cwaniak i dajesz piątaka :polew:

Opublikowano

Ja jestem cwaniak i dajesz piątaka :polew:

tobie to ja mogę co najwyżej zaproponować leasing w dobrej cenie lub kupno działki pod warszawą :decayed::kox:

Opublikowano

Ja jestem cwaniak i dajesz piątaka :polew:

tobie to ja mogę co najwyżej zaproponować leasing w dobrej cenie lub kupno działki pod warszawą :decayed::kox:

Zarówno w jednym jak i drugim poradzę sobie :naughty:

A co do działki to jeszcze zmiękniesz :cool1:

Opublikowano

Siema :kox:

Coś sie działo ? Coś straciłem ? Kumuś wyjechać z bańki ? Witek nic nie pisał ? :decayed: :decayed:

Dopilnowałem ich :decayed::polew:

Opublikowano

Poziek dawaj foty.

Opublikowano

Poziek dawaj foty.

wrzucę jutro z pracy...3 pierwsze dni moega kufa kox, potem trochę padało więc cięzsza jazda...mało PSów na stokach to plus, pni siedzieli na swoim snow parku :naughty::kox:

Opublikowano

Widzę,że wszyscy mocno przyjeb... w gardło. Tematy lecą jak z wora :cool:

Opublikowano

ja sie pisze na zlocik też i umnie podobnie jest wolę weekendy

w tygodniu ciężko u mnie z czasem

Opublikowano

ja sie pisze na zlocik też i umnie podobnie jest wolę weekendy

w tygodniu ciężko u mnie z czasem

Kasiu słońce, jak zrozumiałem chcesz się pojawić na spocie, a one odbywają się od lat we wtorki, tylko miejsce było kilka razy zmieniane. Obecnie jest jak w temacie.

Zapraszamy :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.