Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7372440 jak by ktoś był zainteresowany czekam na propozycje :)

Kiedyś to było całkiem ładne auto... Co Ci przyszło do głowy żeby taką rynnę za***ać?? :fool:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile ludzi tyle opinii...wszystko kwestią gustu...czekam na propozycje kupna a nie komentarze wyglądu...jeżeli ktoś ocenia auto tylko po końcówce wydechu i tylko dlatego go nie kupi bo ma taką końcówke a nie inną to znaczy że jest ...... nie będe mówił bo nie chce dostać znowu kropka :decayed:

Opublikowano

Ile ludzi tyle opinii...wszystko kwestią gustu...czekam na propozycje kupna a nie komentarze wyglądu...jeżeli ktoś ocenia auto tylko po końcówce wydechu i tylko dlatego go nie kupi bo ma taką końcówke a nie inną to znaczy że jest ...... nie będe mówił bo nie chce dostać znowu kropka :decayed:

Wrzuć do działu sprzedam i koniec dywagacji.

Opublikowano

Ile ludzi tyle opinii...wszystko kwestią gustu...czekam na propozycje kupna a nie komentarze wyglądu...jeżeli ktoś ocenia auto tylko po końcówce wydechu i tylko dlatego go nie kupi bo ma taką końcówke a nie inną to znaczy że jest ...... nie będe mówił bo nie chce dostać znowu kropka :decayed:

z tym co napisales wczesniej :

Poprostu nie chce się wkopać jak z moją obecną A4...kupiłem jako bezwypadkowe a okazało się że rama jest spawana a malowane miała wszystko łącznie z dachem...ja osobiście miałem nią dwie małe stłuczki w tym jedna przez koleżanke...

Dlatego zależy mi na kimś to ogarnie temat żebym znowu po roku sie nie zdziwił że jerzdże A4'ką złożoną z dwóch A4'rek....

ciezko Ci bedzie to sprzedac na forum ....

i ten tekst bezwypadkowy ... :polew: :polew: :polew:

p.s Poziek cos dla Ciebie ... :wink4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7354465

powiedz mi czy z tym wynalazkiem pod maska to moze jezdzic ?

Opublikowano

kolega ma takiego 340 ps seria :) fajnie sie odpycha :P

Opublikowano

Zdrowych , spokojnych , rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy ekipa zlotów Śląskich

http://www.icq.com/img/friendship/static/card_7944_rs.swf

Ps. Nie przesiadujcie całych Świąt w Garażu :decayed:

................WESOŁYCH wszystkim ................... :drunk:

Opublikowano
Nie przesiadujcie całych Świąt w Garażu

to juz jest zaplanowane

Opublikowano

. Nie przesiadujcie całych Świąt w Garażu :decayed

Wyczuł :przebiegly::polew:

:hi:

Opublikowano

Spanky

EVO kox, zwłaszcza, że w gazie :polew:

:polew: :polew: :polew:

Miron

A ty już nam życzysz na zapas, bo się z nami żegnasz :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Opublikowano

Spanky

EVO kox, zwłaszcza, że w gazie :polew:

:polew: :polew: :polew:

A ty już nam życzysz na zapas, bo się z nami żegnasz :mysli:

:polew: :polew:

Tak żegnam - teraz jestem na forum TICO :decayed:

Opublikowano

Tak żegnam - teraz jestem na forum TICO :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::polew: :polew: :polew:

:good:

Wszystkiego najlepszego Miron :hi:

Opublikowano

Spaky czemu uważasz że będzie mi ciężko sprzedać na forum??

Opublikowano

Przeciez napisal... sam chwaliles sie, ze auto bylo cale malowane i spawane.

Opublikowano

Ale nie musi tego wiedzieć przyszły właściciel :wink4:

Opublikowano

Ty tez nie chcialbys wiedziec o tym, ze auto ktore kupujesz mialo powaznego dzwona? Brawo.

Opublikowano

Nie no panowie bez kombinowania. Jak chcecie ludzi oklamywac to na prawde nie ma sie czym chwalic :disgust:

Opublikowano

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=513180021

s-line do B6 do sprzedania

dzwoniłem do kolesia 4 amory i 4 spręzyny

moze komus sie przyda

Opublikowano

Ale nie musi tego wiedzieć przyszły właściciel :wink4:

żenada - polaczek cwaniaczek ..nie cierpie czegoś takiego

Opublikowano

Ale nie musi tego wiedzieć przyszły właściciel :wink4:

żenada - polaczek cwaniaczek ..nie cierpie czegoś takiego

napewno jak ktos sie na forum będzie pytał to na bank mu o tym powiemy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.