Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie dojadę dziś. Relaks na łonie natury :kox:

3a54bbf4fe1e987b7c98611ac61aa866.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co taka zamuła Panowie..? nikt nic nie pisze..

Zapraszam na spota jutro (wtorek) godzina 19:00. Nie wiem jak z pogodą wyjdzie bo pokazuje takie pół na pół więc zachęcam do obserwowania wątku. Jak będzie słonecznie to Narodowy jak deszczowo to Arkadia. Potwierdzimy jutro.

Opublikowano

Ja może podjadę, bo dawno mnie nie było ;)

Opublikowano

Witajcie,

Mimo, że wakacyjny okres to trochę osób wpada ;D

Żeby tylko ta pogoda się jutro ustabilizowała... fajniej się spotkać na open space ;D

Pozdrawiam

Opublikowano

Panowie, ma ktos jedna klubowa ramke na zbyciu? Moja sie uszkodzila i najchetniej zalozylbym klubowa[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Cześć Wam :-)

Gdzie jutro spocik? Arkadia, Stadion?

Ze względu na nie pewną pogodę wydaje mi się jednak,że Arkadia będzie najodpowiedniejsza...

Niektórzy pewnie jeszcze na urlopach a na ulicach Warszawy, widać już,że sporo osób już wróciło do stolicy

Opublikowano

Czesc Ludziki. Czy jakis spocik w okolicach Warszawy bedzie ?? Czy Arkadia czy Narodowy to aktualne ? Posty z 2006 roku wiec dlatego pytam iz chcialbym sie pojawic popatrzec na Wasze Pierscienie poznac Ludzi Pasjonatow Krążków.

 

Pozdrawiam Patryk :)

Opublikowano

Spotkanie będzie dzisiaj o 19tej, w zależności od opadów w Arkadii lub pod SN.

Jak zazwyczaj decyzja jest podejmowana ok 18.40, wiec sugeruję bieżące śledzenie wpisów.

Opublikowano
Nie dojadę dziś. Relaks na łonie natury :kox:

3a54bbf4fe1e987b7c98611ac61aa866.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka


Kurde gdzie to ? :) Bo ja w weekend byłem w bardzo podobnym miejscu :)6f7882a0950da3564b8df530af6c226d.jpg
Opublikowano
  • Autor

Nad Bugiem, ok 20 km od Wyszkowa.

 

---------

 

Panocki, dziś Arkadia!

 

Yogi, pierwszy post jest na bieżąco aktualizowany :wink:

 

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

 

Opublikowano

Ja o 22 koncze prace w Arkadii wlasnie :) pozno ale chetnie jesli jeszcze byscie byli bym sie pojawil :):)

Opublikowano
Nad Bugiem, ok 20 km od Wyszkowa.
 
---------
 
Panocki, dziś Arkadia!
 
Yogi, pierwszy post jest na bieżąco aktualizowany :wink:
 
 
Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 
Ja nad Narwią powyżej Pułtuska ale wszystko sieciami przebrane :D
Opublikowano

Potwierdzam,

dzisiaj Arkadia z powodu ustabilizowanie się pogody w postaci nieustabilizowanej.

Opublikowano

Ja chory, ale i tak muszę podjechać do jakiegoś cEntrum do jakiegoś wpłatomatu koniecznie dziś więc pojawię się zapewne koło 20 na chwilkę. No i fajny furacz koło 20 będxie do obejrzenia szary:) (nie, nie mój:))

przypominam też o oficjalnej grupie na fb:

https://www.facebook.com/groups/1788701567814652/

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

To ja was znajde jesli bedziecie na -2 H . Ja na h18 mam swoje pierscionki :) wiec jak bedzie ktos to chwila I po 22'bede :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co taka cisza dzisiaj?

Ktoś się wybiera na 19tą?

Opublikowano

Gdzie dzisiaj? Arkadia czy Stadion? Wg.prognozy pogody dziś do końca dnia ma być słonecznie

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na Stadion Narodowy, miejsce zgodnie z 1 postem, na płytach na przeciwko wejścia do stacji Stadion. Godzina 19:00.

 

Jakieś szczególne wymagania? Dzisiaj knajpka czy grill panowie reflektujecie :)?

Opublikowano
  • Autor

Ja dziś nie dojadę, nie wyrobię się :kwasny:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Parę osób już wiem, że będà na pewno więc zapraszam niezdecydowanych ;) koło dyszki będzie najmarniej.

Kołek dojedź za tydzień :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.