Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Buba napisał:

Można powiedzieć że full serwis był :decayed:

Miałem gdzieś fotke jak auto bez pasa stoi na kobyłkach. Tosik coś wymieniał tylko nie pamiętam co :kox: Nie było tylko pitu pitu

No samochody się zmieniają i coraz rzadziej można coś w Arkadii naprawić na -2 H :) Choć nadal coś się czasem dzieje.

Ale ja też jestem zdania, że poza pitu pitu o samochodach na miejscu, można porobić coś innego w tym gdzieś pojechać, razem zjeść, zorganizować wspólny wyjazd czy nawet spotkać się bez samochodów :) Jak się stworzy ekipa to zawsze przyjemniej. I jak niekoniecznie będą to tylko męskie spotkania to też będzie przyjemniej. A wydaję mi się i mam nadzieję, że nie tylko mnie, że ekipa się tworzy fajnawa. 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Panie/Panowie za kolejny b.udany spocik ;D

Też mam wrażenie, że tworzy się fajny, zgrany team :D

Oby tak dalej !

Dzięki nowym, że się coraz liczniej pojawiają!

Okazuje się, że łączy nas coraz więcej ciewkawych tematów/pasji

a 4 kółka stały się fajnym pretekstem, żeby poznać ciekawe grono osób :D

No i nowe kulinarne miejsca na szlaku zdołaliśmy odkryć!

Pozdrawiam serdecznie!

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kosmita napisał:

No samochody się zmieniają i coraz rzadziej można coś w Arkadii naprawić na -2 H :) Choć nadal coś się czasem dzieje.

Ale ja też jestem zdania, że poza pitu pitu o samochodach na miejscu, można porobić coś innego w tym gdzieś pojechać, razem zjeść, zorganizować wspólny wyjazd czy nawet spotkać się bez samochodów :) Jak się stworzy ekipa to zawsze przyjemniej. I jak niekoniecznie będą to tylko męskie spotkania to też będzie przyjemniej. A wydaję mi się i mam nadzieję, że nie tylko mnie, że ekipa się tworzy fajnawa. 

Wszystko można. Kwestia czy się chce. Do mnie przyjeżdżają klubowicze i się robi to i owo :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Buba napisał:

Wszystko można. Kwestia czy się chce. Do mnie przyjeżdżają klubowicze i się robi to i owo :decayed:

 

No i gitara. To dawajcie też na spoty :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję, że wczoraj tak szybo się zawinąłem, ale czułem się jakby ktoś mi wcisnął OFF i wyłączył zasilanie, skutkiem czego padłem wczoraj na twarz ok 21szej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kosmita napisał:

Wiem. Trzeba się wkręcić i wtedy później jakoś łatwiej w miarę regularnie przyjeżdżać. Ja zachęcam. Fajnie jaka starzy wyjadacze, klubowicze znów będą się pojawiać w większej liczbie :) Tak samo od jakiegoś czasu zastanawia się Marek @reikeb. Ja ze swojej strony zachęcam i będę przypominać. Fajną ekipą z Warszawy w przyszłym roku będziemy mogli na BT ruszyć, a fajniej będzie jak wszyscy się poznamy wcześniej lepiej. @Hugo się ucieszy z frekwencji na pewno :) heh

Powiem tak, wrzesień jest dla mnie masakryczny bo kończę remont który mi się osunął bo miałem go skończyć w sierpniu, żona ma rozpoczęcie roku szkolnego w pracy wiec też siedzi w robocie tak jak i ja, ale jak po ogarniam tematy w życiu które są priorytetowe to na pewno zjawie się na spocie w arkadii choć nie nawadze tam jeździć :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, reikeb napisał:

arkadii choć nie nawadze tam jeździć :D

Teraz to jest tam luz spróbuj podjechać w okolicach świąt np parę dni przed wigilią

Wtedy dopiero można znienawidzić to miejsce nawet na tak oddalonym sektorze jak spotowy nie ma miejsca zdarzało się że dwie trzy osoby przyjeżdżały sporo wcześniej i parkowały tak żeby zając kilka miejsc..... na spota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Robero321 napisał:

Teraz to jest tam luz spróbuj podjechać w okolicach świąt np parę dni przed wigilią

Wtedy dopiero można znienawidzić to miejsce nawet na tak oddalonym sektorze jak spotowy nie ma miejsca zdarzało się że dwie trzy osoby przyjeżdżały sporo wcześniej i parkowały tak żeby zając kilka miejsc..... na spota...

Oj pamiętam ile udręki było z ogarnięciem chociażby 4-5 miejsc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz powinno być lepiej otwiera się dziś największa galeria w Polsce.. Przy niej arkadia to maleństwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:) dzisiaj spontan spot. Parę osób już zgłosiło obecność więc zainteresowanych zachęcam.

Dzisiaj, Arkadia -2 H, godzina 20:00. Do 21 jesteśmy na miejscu, później nastąpi przetransportowanie w jakieś ustalone miejsce. Serdecznie zapraszam. pzdr.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robero321 napisał:

Teraz powinno być lepiej otwiera się dziś największa galeria w Polsce.. Przy niej arkadia to maleństwo...

ktora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kamyk napisał:

Galeria która

:decayed:

No Arkadia:) też pisałem. Heh. Przyjedź, nie marudź :)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...