Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na bsi jest Mariusza Mata ale czarna b7 obok mojej jest Maćka black4:)

Obie ładne:)

1 godzinę temu, black4 napisał:

Trzeba oddać cesarzowi co cesarskie :D

Słowa uznania dla nieocenionego Kosmity za wsparcie mentalne sesji i organizacji Spota :D

Pozdrawiam!

Heh dzieki ale nie przesadzajmy w tym chwaleniu ;)

Edytowane przez Kosmita

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, trybus1819 napisał:

 felgi sa z Tiguana. 5tys I Twoje ;D 

Trafię tylko 6 w toto-lotka :D

 

39 minut temu, Kosmita napisał:

Na bsi jest Mariusza Mata ale czarna b7 obok mojej jest Maćka black4:)

Maćka B7 już zapamiętałem bo to czarny sedan.

Muszę częściej się pojawiać na spotach, będę znał na pamięć już wszystkich, no prawie wszystkich :)

Opublikowano
Godzinę temu, MAT1000 napisał:

Przyznaję się, to mój czarnuch :)

 

To o co chciałem już mi Kamil napisał ale nie zapytałem tylko też czy to są 18" czy 19" i mało zawału nie dostałem jak powiedział ile takie felgi :)
Masz tam jakieś dystanse wrzucone,że jakoś tak ciekawie siedzą? :)

Opublikowano

Witaj,

U Mata b.fajnie siedzą bo ma 9 cali szerokie i ET33 także są pięknie odsadzone od piasty :D

Pozdrawiam

Opublikowano
W dniu 20.09.2017 o 21:18, Rafa(ł) napisał:

To o co chciałem już mi Kamil napisał ale nie zapytałem tylko też czy to są 18" czy 19" i mało zawału nie dostałem jak powiedział ile takie felgi :)
Masz tam jakieś dystanse wrzucone,że jakoś tak ciekawie siedzą? :)

To razem z oponami nowymi :)
Wszystko siedzi bez dystansów, felga ma też otwór fabryczny na piastę 57,1.

Opublikowano
  • Autor

Pogodynek twierdzi, że jutro ma być ładnie i ciepło, więc zapraszamy na Spota pod Stadion Narodowy :kox: :kox: :kox:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dokładnie :) Zrobiliśmy grube pożegnanie lata, zróbmy grube przywitanie jesieni :) Start - godzina 19 oczywiście.

Opublikowano

Lipa jutro mogę co najwyżej Katowicki spot odwiedzić

Opublikowano

Siemanko, mała prośba organizacyjna w sprawie naszej Grupy na FB.

Nie chcemy z tego robić oddzielnego tworu żyjącego własnym życiem. Jest to tylko dodatek do Forum informujący o warszawskich spotach i wydarzeniach związanych z A4-Klubem. Tak naprawdę nie ma tam nic poza tym co tutaj. Tyle, że dla niektórych to przystępniejsza forma od forum, jeżeli chodzi o przypomnienia o spotach. 

Z uwagi na powyższe nie będziemy dodawać osób niezarejestrowanych na forum. Więc jak ktoś chce dołączyć do grupy to wielka prośba o podanie swojego nicka z forum, a jak ktoś nie ma to niech się zarejestruje tutaj (co zajmuje chwilę) i wtedy zapraszamy na grupę.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Jakiś czas temu zrobiliśmy niespodziankę koledze z forum, który brał ślub. Obstawiliśmy cały dojazd z pod domu panny młodej, przez kościół aż do sali weselnej samochodami oczywiście marki Audi :). Wyszła bardzo fajna inicjatywa. Jak ktoś chce zobaczyć fotorelacje z tego dnia, zapraszam tutaj:

https://a4-klub.pl/topic/406453-przejazd-w-dniu-wesela-220717r/

 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za Spota. Było jak zwykle :kox: :kox: :kox:435a27a1a7817b506dff8dd694ade4f6.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki również. Na spocie w sumie było 11 aut (cały przekrój: dwie b6, jedna b7, b9, a5 b9, najnowsze q7, a3, a6 c5 i dwie bmw: trójeczka nowa przyjechała na chwilę i do knajpki i3, który prowadziłem i zmieniłem zdanie o tym samohodzie [emoji4]- dzieki [mention=1362257]ALIENS[/mention])  trochę się nam to w czasie rozłożyło ale ogólnie było jak zawsze super. 7 osób pojechało do knajpki i bardzo miło pogadaliśmy.

Fajnie, że przyjechały nowe osoby, które witamy i zapraszamy częściej. Pzdr

1c3794e67ed3ebb033cf049432a84933.jpg

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Dziś ARKADIA!
Zapraszamy o 19 :kox:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, Kolkov napisał:

:siema:

Dziś ARKADIA!
Zapraszamy o 19 :kox:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Jestem :) 

Opublikowano

Hey :D

To i ja podjadę...

Opublikowano

Dzięki za spota. I znowu wróciłem 0:30 do domu :) hehe.

w czwartek lecimy na gokarty koło 20:30. Ktoś chętny? Muszę wiedzieć jaką rezerwację zrobić. Piszcie. Pzdr.

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor

Też dzięki za spota :kox:

Co do gokartów, w ten czwartek nie dam rady :kwasny:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam, 

Dzięki za wczoraj !

Spocik jak zwykle trochę się wydłużył:D

Co do czwartku proponuję godz.20.

Powinienem dać radę.

Pozdrawiam!

 

Opublikowano
  • Autor

Panowie, w czwartek jest mecz :paker:

 

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

No fakt ...

To prośba o info czy spotkanie aktualne ?

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.