Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do założyciela grupy na FB. Mogę się kontaktować narazie na FB?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
22 minuty temu, Radek91 napisał:

Do założyciela grupy na FB. Mogę się kontaktować narazie na FB?

Możesz śmiało :) pisz pod wydarzeniem dzisiejszym. Natomiast już obczailiśmy i spotykamy się w stałym miejscu. Ławeczek tylko nie będzie ale samochody postawimy. Stawiajmy równo, będą aparaty więc rąbniemy foty spotowe.

Opublikowano

Foto waszych 4 kółek będą dobrze wyglądać. "moje" raczej uniknie zdjęcia. Passerati gdzie wszystko w serii i nie pielęgnowane słabo pasuje do Audi :kwasny:

Opublikowano

Wioze napoje chipsy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Lcos jeszcze?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

Będę o 19:30. 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za spota i zajebistą frekwencję :kox:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 godziny temu, Kolkov napisał:

Dzięki za spota i zajebistą frekwencję :kox:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie. 25 aut (22 Audi) jeszcze więcej ludzi. Fotorelacje wstawimy niebawem :) dzięki wszystkim za przybycie, zakupy i fajną atmosferę.

- Po tym jak Grzesiu liczyliśmy dojechały 2x S3 i A5. Zapraszamy wszystkich  ponownie w następny wtorek. 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Bardzo przyjemny spot, oby chłód nie odstraszył nikogo i żebyśmy częściej spotykali się tak licznie ?

Opublikowano

Witajcie!

Topowy Spocik wczoraj wyszedł !

B. liczne grono dotarło. Z niektórymi ledwie udało się przywitać.

Tematów do obgadania jak zwykle niewyczerpana ilość.

Fajnie, że pojawiły się dawno nie widziane osoby :D

Grill był przedni a i kontynuacja spota na mieście pierwsza klasa!

Obyśmy spotykali się w takim gronie jak najczęściej! 

Raz jeszcze wszystkim wielkie dzięki :D 

 

 

 

Opublikowano

Też dzięki za spota i za fajną atmosferę! :hi:

Opublikowano

Również dzięki za spota :)

Super,że tak duża frekwencja, oby tak zawsze tyle osób a nawet jeszcze więcej :)

Zapomniałem zapytać na spocie, kto z Nas był tą czarną B7 sline Avant (rejestracja BSI...) Nie wszystkich jeszcze tak kojarzę z imienia i pewnie trochę potrwa nim zapamiętam :)

Opublikowano

Fotorelacja ze spota. Sorry za balachy ale a) nie umiem tego robic i b ) robilem to na ipadzie. Z d*py to wyglada ale przynajmniej są zdjecia za co dziekujemy sowiqowi. Pzdr.4d7657e40636c8070dc24ef13e5ad27d.jpge93da769a576bffde60e3819a35696cc.jpg6134686d578976ae752978d2d543f01f.jpgc42f4cd07828190fb09604d812c51825.jpg142e4776f2cade054835531c8a29092b.jpg3518d5747c2df8f82cc195337d0bb559.jpgb1d4e497e4d928867730f660fb4b9a5b.jpg5d3a0204a69b36ff3653298d6fa762ed.jpgb5d02b44e3d92a8420d988a9fe5920d9.jpg2096f53147963efb3b1d25ce41b75ade.jpg1d5fcf5c47d3fb2af77102385c856600.jpg9d69a4e950a9ef4b97313d2e55d64bcc.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

No i fajnie wyszły!

Dzięki Sowiq :D

Opublikowano
7 minut temu, black4 napisał:

No i fajnie wyszły!

Dzięki Sowiq :D

Wspierałem go psychicznie asystując :)

Opublikowano

i Passerati załapało się na foto hehe :grin:

Skoro nie mogę się dowiedzieć kto z nas był tą czarną B7 Avant (stała obok B9 Kosmity) to może prędzej ktoś będzie wiedział co to za felgi miał kolega :)

Opublikowano

Trzeba oddać cesarzowi co cesarskie :D

Słowa uznania dla nieocenionego Kosmity za wsparcie mentalne sesji i organizacji Spota :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
3 godziny temu, Rafa(ł) napisał:

Również dzięki za spota :)

Super,że tak duża frekwencja, oby tak zawsze tyle osób a nawet jeszcze więcej :)

Zapomniałem zapytać na spocie, kto z Nas był tą czarną B7 sline Avant (rejestracja BSI...) Nie wszystkich jeszcze tak kojarzę z imienia i pewnie trochę potrwa nim zapamiętam :)

Rafał b7 na BSI jest Mariusza T. A felgi sa z Tiguana. 5tys I Twoje ;D 

Opublikowano

Gitarowy Spot jak to się mówi :) hehe 

 

Opublikowano
3 godziny temu, Rafa(ł) napisał:

Również dzięki za spota :)

Super,że tak duża frekwencja, oby tak zawsze tyle osób a nawet jeszcze więcej :)

Zapomniałem zapytać na spocie, kto z Nas był tą czarną B7 sline Avant (rejestracja BSI...) Nie wszystkich jeszcze tak kojarzę z imienia i pewnie trochę potrwa nim zapamiętam :)

Przyznaję się, to mój czarnuch :)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.