Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja będę wiedział jutro rano czy mam nockę wolną więc narazie się nie udzielam. 

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam nadzieje sie pojawic ale tez wszystko rozstrzygnie sie jutro w ciagu dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja się wybieram.

Wezmę grilla jednorazowego + trochę kiełby + jakieś napoje (bezalko).

Opublikowano
2 godziny temu, Kosmita napisał:

Jak masz kupować to nie kupuj. Ja wezmę wszystkie plastiki bo to zostało z poprzednich spotów. Mam też kubeczki i wezmę na 100%. Weź napoje i padlinę.

Ktoś ogarnie grilla (ze 2-3 jednorazówki)? Jakiś ketchup? Ktoś w ogóle zamierza być? ...bo coś za bardzo nikt nie pisze..

OK. Będę śledził jutro rozwój sytuacji.

Opublikowano

Najważniejsze by była pogoda na grilla :D

Opublikowano
12 minut temu, MAT1000 napisał:

Najważniejsze by była pogoda na grilla :D

Dokładnie, bo narazie to porażka.

Chociaż patrzyłem, że jutra ok, ale 11-9st :o

Opublikowano

MAT będziesz jutro ?

Opublikowano

Tak, mam nadzieję wyrwać się z domu w końcu :)

 

Opublikowano
Tak, mam nadzieję wyrwać się z domu w końcu [emoji4]
 

To dawaj znaka to pojedziemy razem[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

OK

Opublikowano

Jutro 18 stopni i caly dzien slonca. O 19 ma byc troszke mniej, ok 15 ale bedxie spoko jeszcze. Lepiej niz dzis. Kurtki wezcie ale grilla zrobimy :)

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Ja dotrę, będę miał grilla, bo cały czas leży w bagażniku, coś do picia i jedzenia też wezmę. Co do pogody to może nie będzie padało, ale chłodek... 

Opublikowano
  • Autor

Też będę. Mam grilla, jakieś mięsko też wezmę :wink:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witajcie,

No i świetnie :D 

Trza się uzbroić w kurtki i czapki :D

PS. Też wezmę coś na grilla ,

Pozdrawiam i do zobaczenia !

Opublikowano

Witajcie,

Dziś rano widziałem, że ogrodzili przy stadionie parking (ten pokryty żwirem) pod weekendową imprezę Intercars.

Niestety zaanektowali też "nasze" ławeczki grillowe ;(

Na szczęście duża część parkingu pokryta płytami została nieogrodzona.

Pytanie czy miejscówka spot-a pozostaje aktualna?

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Dopiero wtorek a już zayebali na weekend szkoda że nie miesiąc wcześniej  :facepalm:

Opublikowano

Dokładnie, to jakiś absurd... 

Praktycznie cały parking żwirowy na tydzień wyłączony...

Mimo wszystko na płytach powinniśmy dać radę się zmieścić ;D

 

Opublikowano

Ja bede, co mam kupic? I co z tym miejscem

 

Opublikowano

Grille są - Kolkov, sowiq i Adam

talerzyki, kubeczki,sztućce, chipsy, ketchup i musztarda - Kosmita

mięso i napoje - Krzysiek, Maciek, Kołek, sowiq, Adam.

 

Pieczywo niech ktoś weźmie jeszcze i coś jeszcze waszym zdaniem trzeba kupić?

Jak ktoś jeszcze coś weźmie to super. Najważniejsze żeby mięsko i grill były. 

 

Jeżeli chodzi o miejsce to widzimy się na Stadionie na tyłach. O 19 innych ekip jeszcze nie ma więc coś się wybierze. Ja postaram się być wcześniej i zobaczyć jak to wygląda. Dam info tutaj koło 19 i na grupie FB gdzie dokładnie stoimy. Jak ktoś nie będzie mógł znaleźć to zajrzyjcie tutaj albo piszcie privy. Będę zaglądał i pokieruje.

 

PS. Jak ktoś może, to niech jakiś aparat weźmie, zrobimy sobie Klubową fotę ze spotu. pzdr

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
34 minuty temu, Radek91 napisał:

Ja bede, co mam kupic? I co z tym miejscem

 

Nie widziałem żeby ktoś brał węgiel, więc może węgiel i jakieś pieczywo, ale niech organizator Kosmita swoim autorytetem zarządzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.