Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze był Maciek :decayed:

Operacja się udała :kox:

06bc26ae00f9d1beb9c7d3bad48637b7.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

He he, był był no ktoś nad przebiegiem operacji musiał sprawować nadzór ;D

Najważniejsze, że zabieg udany a Pacjent będzie żył !

Choć momentami zdawało się, że może być kiepsko ...

Dzięki Panowie za niespodziewanego mini spota ;D

Walka z materią nieożywioną przebiegła pomyślnie :D

B. Fajnie wyszło !

Pozdrawiam i do zobaczyska :D

 

Edytowane przez black4

Opublikowano

Oj działo się działo, ale najważniejszy końcowy efekt ? i te spinki.... ?

Opublikowano

Dzień dobry w nowym tygodniu, mam nadzieję dla mnie "zdrowym", ponieważ cały zeszły tydzień przeleżałem..

Zapraszam na spota w dniu jutrzejszym tj. wtorek godzina 19:00. Miejsce: Arkadia -2 H, ponieważ zapowiada się cały dzień deszczu. Jak by coś się zmieniło to najwyżej przejedziemy gdzieś indziej. Bierzcie kumpli, kumpele, dziewczyny, chłopaków i kogo tam chcecie ;), to później pojedziemy coś zjeść, napić się, pochodzić itp. Wiem, że deszczowo i się nic nie chce, ale to już przedostatni letni spot 2017 więc wytężmy siły i stawmy się w dużej liczbie osób. @Kamyk obiecał, że będzie :). Gorąco zachęcam i zapraszam :)

PS. Ale ładnie mi się napisało :) Choroba mi służy, heh.

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
29 minut temu, Kosmita napisał:

@Kamyk obiecał, że będzie :)

no tak ......

raz coś powiedz

 

 

:decayed:

Opublikowano

Panowie dzis w Arkadii w iSpocie od 19 jest transmisja konferencji wiec pewnie bedzie sporo ludzi. Moze tez tam wpadniemy? Ja dzis postaram sie byc, jesli iie Audi to Dzika Kura[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dziś konferencja Audi z Frankfurtu i chyba pokażą a6/a7 i apple,a z iPhonami 7s/7s plus oraz iPhone X. 

Ciekawy wtorek. W każdym razie mimo wszystko zapraszam na -2H:)))

Opublikowano

To moze jakis streaming z Frankfurtu?[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Sorry rypnąłem się. Chodzi o ConceptCar na IAA - Audi Aicon. Samochód przyszłości. Na a6/a7 trza poczekać. Samochód wczoraj pokazali, dziś poznamy szczegóły.

Audi Aicon - filmik

 

7e0eb51c7d6ff0d86a0046224126670d.jpg

 

Nooo i wreszcie właśnie pokazali RS4 b9 - 2.9 biturbo w avancie i limo:) oto świeżynka prosto z Frankfurtu:

 

6e84c7e851361a241261839e54a586aa.jpg

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Dzięki za spota:) było super:) knajpeczka zaliczona.

 

bb7103a9cc1d10f93b60afe6a2169687.jpgef2abf438aa6a9ecff9f2d527a6d11d8.jpg3c0b652482c730b1c27447dab26fc3a1.jpgd7d0c8f615b16e218ed094677a433d53.jpgcc1985a537fae6deb37a58e99ad9a329.jpga24a067bb434b1f76e062ddf92fca98e.jpg

Opublikowano

Kurcze... Włosy nie ułożone mam do zdjęcia ????

Opublikowano

Widzę, że i moja "biała strzała" załapała się na fotki...

 

Ale i tak najfajniejszy był chyba garbaty pra-pra-pra dziadek naszych, czyż nie?

Opublikowano

Widziałem Was wczoraj ;)

Opublikowano

Gdzie ja tam do Was moim brudnym i obdartym B5 :D

Będę wyglądał przy Was jak "złomek" :D

Opublikowano
15 minut temu, Buba napisał:

Widziałem Was wczoraj ;)

gdzie? trzeba było podbić.

13 minut temu, Radek91 napisał:

Gdzie ja tam do Was moim brudnym i obdartym B5 :D

Będę wyglądał przy Was jak "złomek" :D

Przestań tak mówić. Zapraszamy wszystkich - w końcu jesteśmy miłośnikami Audi. Chodzi o towarzystwo, a nie tylko o nowe samochody. Zaczyna się robić fajna paczka i super jak coraz więcej osób będzie czynnie uczestniczyła w życiu Klubu. Do tego zachęcam wszystkich przypominając jednocześnie o oficjalnym FB profilu naszej warszawskiej ekipy dla tych, którzy wolą taką formę przypominania o spotach.

https://www.facebook.com/groups/1788701567814652/

Opublikowano
13 minut temu, Kosmita napisał:

gdzie? trzeba było podbić.

Przestań tak mówić. Zapraszamy wszystkich - w końcu jesteśmy miłośnikami Audi. Chodzi o towarzystwo, a nie tylko o nowe samochody. Zaczyna się robić fajna paczka i super jak coraz więcej osób będzie czynnie uczestniczyła w życiu Klubu. Do tego zachęcam wszystkich przypominając jednocześnie o oficjalnym FB profilu naszej warszawskiej ekipy dla tych, którzy wolą taką formę przypominania o spotach.

https://www.facebook.com/groups/1788701567814652/

Nie miałem niestety czasu. Zbieram się i zbieram żeby przyjechać ale zawsze coś wypada

Opublikowano
6 minut temu, Buba napisał:

Nie miałem niestety czasu. Zbieram się i zbieram żeby przyjechać ale zawsze coś wypada

Wiem. Trzeba się wkręcić i wtedy później jakoś łatwiej w miarę regularnie przyjeżdżać. Ja zachęcam. Fajnie jaka starzy wyjadacze, klubowicze znów będą się pojawiać w większej liczbie :) Tak samo od jakiegoś czasu zastanawia się Marek @reikeb. Ja ze swojej strony zachęcam i będę przypominać. Fajną ekipą z Warszawy w przyszłym roku będziemy mogli na BT ruszyć, a fajniej będzie jak wszyscy się poznamy wcześniej lepiej. @Hugo się ucieszy z frekwencji na pewno :) heh

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Kiedys to takie spoty byly ;)

https://postimg.org/image/h01ggcm1b/

Opublikowano
Kiedys to takie spoty byly [emoji6]

https://postimg.org/image/h01ggcm1b/

No super. Słyszałem dużo od Kołka jak zaczynaliście. Stąd chciałbym aby to kontynuować. A teraz też potrafi być niezła liczba samochodów i ludzi - tu przykładzik choć to nie rekord tego sezonu.

 

2b7cfd9c41ea31c417915a2d6e4ce11c.jpg

Opublikowano

Można powiedzieć że full serwis był :decayed:

Miałem gdzieś fotke jak auto bez pasa stoi na kobyłkach. Tosik coś wymieniał tylko nie pamiętam co :kox: Nie było tylko pitu pitu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.