Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, Krz.1 napisał:

Nie widziałem żeby ktoś brał węgiel, więc może węgiel i jakieś pieczywo, ale niech organizator Kosmita swoim autorytetem zarządzi.

grille mają być jednorazowe więc mają węgiel i podpałkę. Pieczywo niech ktoś kupi dla wszystkich. Czy jednak ktoś będzie miał zwykły grill?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Myślę, że warto by było zaopatrzyć się w serwetki/ręczniki papierowe...

Opublikowano
43 minuty temu, Radek91 napisał:

Ja bede, co mam kupic? I co z tym miejscem

 

ręcznik papierowy i pieczywo. Dasz radę? :)

Opublikowano

Czego będzie brakować to ja mogę to przywieźć? 

Pieczywo załatwie, jakieś serwetki również + ewentualnie nawilżane chusteczki by łatwiej było umyć ręce

Opublikowano

Ręczniki, serwetki, pieczywo, chusteczki, ok

Edytowane przez Radek91

Opublikowano
14 minut temu, Rafa(ł) napisał:

Czego będzie brakować to ja mogę to przywieźć? 

Weź RS7 do testów to sobie pojeździmy na spocie i potestujemy :) 

Opublikowano
36 minut temu, Kosmita napisał:

PS. Jak ktoś może, to niech jakiś aparat weźmie, zrobimy sobie Klubową fotę ze spotu. pzdr

Ja zabiorę aparat.

Opublikowano

Od której ulicy tam wjazd itp? 

Opublikowano
23 minuty temu, Radek91 napisał:

Od której ulicy tam wjazd itp? 

Najlepiej od Targowej i skręt w Zamoyskiego

Opublikowano
Godzinę temu, Kosmita napisał:

Weź RS7 do testów to sobie pojeździmy na spocie i potestujemy :) 

Myślałem o S8 Plus :)

Też ma nie złego kopa :)

Opublikowano

Ja mam jeszcze kuchenkę turystyczna co gotować można ???

Opublikowano

Ile tego pieczywa itp? Ile osób?

Opublikowano
6 minut temu, Radek91 napisał:

Ile tego pieczywa itp? Ile osób?

Ciężko powiedzieć. Nie wszystkie osoby z pewnością, które przyjadą się tu udzielają. Z drugiej strony z pewnością pare osób przyjdzie najedzonych. Na fb mam parę potwierdzeń. Myślę, że koło 20 osób spokojnie będzie. Nie kupuj za dużo żeby się nie zmarnowało.

S8 wolniejsza :) Ale jak ogarniesz to nikt nie pogardzi.

Adaś weź kuchenkę i garnek to ugotujemy gołąbki :))))))))

Opublikowano
  • Autor
Ja mam jeszcze kuchenkę turystyczna co gotować można [emoji23][emoji23][emoji23]
Stałe wyposażenie :naughty:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

"Zwykłe" S8 zapewne będzie wolniejsze niż RS7 ale S8 plus już równie szybkie co RS7

To ja wobec tego zorganizuje te różne chusteczki itp.

Opublikowano

Mam już ręczniki papierowe, chusteczki, pieczywo

Opublikowano
8 minut temu, Rafa(ł) napisał:

"Zwykłe" S8 zapewne będzie wolniejsze niż RS7 ale S8 plus już równie szybkie co RS7

To ja wobec tego zorganizuje te różne chusteczki itp.

Ale też masz RS7 Performane, które będzie odpowiednio szybsze od S8 :) Silniki i moc te same ale masa ósemki większa. Weź chusteczki :)

Opublikowano

Już kupione

Opublikowano

A sosy typu musztarda, ketchup ktoś bierze?

Opublikowano

Ja wezmę. Spoko. Wszystko jest wyżej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.