Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodał parę naklejek i od razu moc się zwiększyła.

:polew: a w ogóle to dzień dobry :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie

Prosba

Wezmie ktos klucz do swiec + ten srubunek do odkrecania cewek na spota ?

Dzieki :)

Opublikowano

Tosik będzie miał pewnie :) napisz do niego :)

Opublikowano

i jakąś 10-ke do odkręcenia akumulatora też proszę spakować - będzie wymiana aku ;-) :decayed:

Opublikowano

adaho kup sobie podstatwoy sestaw kluczy

taki jak ja mam z BP :)

Opublikowano

i jakąś 10-ke do odkręcenia akumulatora też proszę spakować - będzie wymiana aku ;-) :decayed:

13stke (w B5)

Opublikowano

adaho kup sobie podstatwoy sestaw kluczy

taki jak ja mam z BP :)

no i nie będę miał po co na spoty przyjeżdzać a tak jest okazja się zobaczyć :decayed:

żartuje - szukałem już ale chce kupic jeden porządny

Opublikowano

i jakąś 10-ke do odkręcenia akumulatora też proszę spakować - będzie wymiana aku ;-) :decayed:

Do tego to torxa musisz mieć. I to dość długiego z tego co pamiętam jak u siebie wymieniałem.

Opublikowano

Franek, ale będziesz miał rynnę. :decayed:

575655411_2

I te super hiper tuningowe klosze a la naczepa Kögel do TIRa. :kox:

Opublikowano

i jakąś 10-ke do odkręcenia akumulatora też proszę spakować - będzie wymiana aku ;-) :decayed:

Do tego to torxa musisz mieć. I to dość długiego z tego co pamiętam jak u siebie wymieniałem.

Damy radę. Jakiś zestaw kluczy się znajdzie u mnie w bagażniku.

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Witam, mam nadzieję, że jak przybędę we wtorek na spot to mnie nie wygonicie ze względu na LRY :wink4:

Chciałbym zobaczyć jak na żywo wyglądają światła typu angel eyes i oryginalne zespolone.

Opublikowano

Witam, mam nadzieję, że jak przybędę we wtorek na spot to mnie nie wygonicie ze względu na LRY :wink4:

Chciałbym zobaczyć jak na żywo wyglądają światła typu angel eyes i oryginalne zespolone.

:good:

Angelsów nie zobaczysz :>, ale zespolone owszem :wink4:

Opublikowano

Wszystko możesz zobaczyć. Nie martw się.

Oczywiście pod warunkiem że będzie jakaś krówka leżała w bagażniku :>[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 14:32_________________________________________________Angele też zobaczysz. I soczewkowe od s4 też się da obejrzeć. Zapraszamy

Opublikowano
Cytat: adaho Dzisiaj o 10:45

i jakąś 10-ke do odkręcenia akumulatora też proszę spakować - będzie wymiana aku ;-) decayed

13stke (w B5)

gdzie Ty tam masz 13-kę :mysli:

jak ori to 10 :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 14:47_________________________________________________

Franek, ale będziesz miał rynnę.

chodzi Ci o mój "pakiet chrom"? :polew:

Opublikowano
Cytat: adaho Dzisiaj o 10:45

i jakąś 10-ke do odkręcenia akumulatora też proszę spakować - będzie wymiana aku ;-) decayed

13stke (w B5)

chyba Korzenia z tą 13-ką zacytować chciałeś Franiu ?? :decayed:

Opublikowano

jak najbardziej chodziło mi o 13- kę Korzenia :gwizdanie:

Opublikowano

(...)_________________________________________________Angele też zobaczysz. (...)

To, Angee przyjedzie z Rzeszowa?

jak najbardziej chodziło mi o 13- kę Korzenia :gwizdanie:

:shocked::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

made in USA

made in Germany

Opublikowano

no tak mistejk ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.