Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto nie był na zlocie ,,za karę" pił u Oniaka

Dawno już mnie tak nikt nie "ukarał" :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żadnego wcierania kremu w ręce :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cienizna była bo wodka została :gwizdanie:

Opublikowano

Lukas znowu nie piłeś to się wódka ostała :naughty:

Opublikowano

Ty się lepiej pochwal co z Alanem było :gwizdanie:

Opublikowano

Ty się lepiej pochwal co z Alanem było :gwizdanie:

no nie trybie gościa :decayed::naughty:

Opublikowano

Cienizna była bo wodka została :gwizdanie:

eeee....oniak mówił, że zapasy na tydzień zrobił, może dlatego :mysli: :> :polew:

Opublikowano

Nic nie zostało, siedzieliśmy tak długo aż się skończyła :naughty:

:notworthy: zuchy

:decayed:

Opublikowano

dzięki wszystkim z ekipy Warszawskiej za towarzystwo i mega impreze w Bukowinie :notworthy: :notworthy: :good:

Ps. Poziu dzięki za nowe życie :decayed: jeszcze musisz mnie kiedyś przewieść po trzeźwemu :decayed::wink4:

Opublikowano

joł leszczo ogry :)

Opublikowano

:siema:

jeszcze raz wszystkim bardzo dziekuje za udany zlot :)

a tych ktorym za duzo spiewalem przepraszam :wink4:

do zobaczenia na kolejnym zlocie :decayed:

Opublikowano

nike, daj spokoj, kazdy ma cos na sumieniu.. Paniom z recepcji w sobote juz puszczaly nerwy. : D

Opublikowano

Siema ogry

Opublikowano

nike, daj spokoj, kazdy ma cos na sumieniu.. Paniom z recepcji w sobote juz puszczaly nerwy. : D

wiem ze nie kazdemu moglo sie spodobac... tymbardziej ze nie spiewalem nic neutralnego :wink4:

ale nie bylo w tym zadnych podtekstow a jedynie efekt czysto alkoholowy :decayed:

Opublikowano

nike, daj spokoj, kazdy ma cos na sumieniu.. Paniom z recepcji w sobote juz puszczaly nerwy. : D

wiem ze nie kazdemu moglo sie spodobac... tymbardziej ze nie spiewalem nic neutralnego :wink4:

ale nie bylo w tym zadnych podtekstow a jedynie efekt czysto alkoholowy :decayed:

no ja myślę :)

Opublikowano

nike, daj spokoj, kazdy ma cos na sumieniu.. Paniom z recepcji w sobote juz puszczaly nerwy. : D

wiem ze nie kazdemu moglo sie spodobac... tymbardziej ze nie spiewalem nic neutralnego :wink4:

ale nie bylo w tym zadnych podtekstow a jedynie efekt czysto alkoholowy :decayed:

I tak Cię dojedziemy :kox::decayed:

_________________________________________________

Siemano :kox:

Opublikowano

i Ty Nosferku przeciwko mnie? :cool1::decayed:

sam slyszales czy Ci powiedzieli? :cool1::mysli:

Opublikowano

i Ty Nosferku przeciwko mnie? :cool1::decayed:

sam slyszales czy Ci powiedzieli? :cool1::mysli:

Ja nie słyszałem, ale zaczyna mi się to nie podobać.. :mysli:

Nosfer, bedzie dojazd? :decayed:

Opublikowano

ja też sie przyłączam

Opublikowano

Siema Pijaki :P:decayed: Dzięki za świetny zlocik w Bukowinie. A Boberkowi i Kokosowi za spokojną i szybką przejażdżkę Warszawa - Bukowina.

Heh i widzę, że pozostający też nie próżnowali :) ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.