Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdybyście robili za 2tyg w Promenadzie to bym się do was wbił z Adamooo pokazać nowy nabytek.

Elb, Czyli w końcu się zdecydowałeś na zakup. Gratulacje!

Wbijaj się do nas koniecznie! S5 musi zostać ochrzczone przez klub :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdybyście robili za 2tyg w Promenadzie to bym się do was wbił z Adamooo pokazać nowy nabytek.

za 2 tygodnie tez bedzie spot ...

p.s ale nie bierz Adamoo .... :naughty:

Opublikowano
Elb[/b], Czyli w końcu się zdecydowałeś na zakup. Gratulacje!

Wbijaj się do nas koniecznie! S5 musi zostać ochrzczone przez klub :)

Będziecie na nie sikali ???? :slina::polew: :polew:

Opublikowano
Elb[/b], Czyli w końcu się zdecydowałeś na zakup. Gratulacje!

Wbijaj się do nas koniecznie! S5 musi zostać ochrzczone przez klub :)

Będziecie na nie sikali ???? :slina::polew: :polew:

Sikali będziemy w gacie z podjary :polew:

A o eSe rozbijemy butelkę szampana i nadamy jej imię :decayed:

Opublikowano

Sytuacja się zdeklarowała.

Promka hurrra :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:

A ja pitole i rozwalam gryla na torwarze kox

No w końcu udało nam się ciebie pozbyć :dance: :dance: :dance:

Podwójne zwycięstwo!

Opublikowano

NO to skoro moje dziecko ma jutro poznac innych towarzyszy to warto jutro odwiedzic reczna myjnie na rogu Sobieskiego i Sikorskiego.

III pietro...hmm najwyzej troche pojezdze troche po parkingu :)

Jakie jest prawdopodobienstwo ze znajdziemy tyle miesjca zeby stanac w tyle osob w jednym miejscu a nie w roznych zakamarkach Promenady ?

nie ma opcji zebys nas przeoczyl :) - tez sie postaram byc :)

Opublikowano

bo inaczej kumple z pracy z Honda Civic Klub nie dadzą mi żyć.

Sie nie przejmuj, znam ich, to same geje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jechał dzisiaj ktoś może do 7:20 ul Marszałkowską w stronę Puławskiej ?

Dzisiaj mało co się nie przejechałem - było ostre hamowanie z niestety chyba ze 110 km/h - przed FR miałem jakieś 40 km/h, bo na szczęście zauważyłem go z jakiś niecałych 100m (tego nieoznakowanego radiowozu nie było - jak robiłem fotki to podjechali i zabierali sprzęt).

Codziennie jeżdżę tą trasą i zawsze na Marszałkowskiej jadę trochę więcej niż przepisowe 50 km/h i mam nadzieję, że to był jedyny przypadek rozstawienia ich w tym miejscu o tej godzinie :wink4:

Policja ustawiła Fotorapida C:

9316fc1704cf5205.jpg

Opublikowano

Elb, Czyli w końcu się zdecydowałeś na zakup. Gratulacje!

Wbijaj się do nas koniecznie! S5 musi zostać ochrzczone przez klub :)

Odbiór mam w ostatnim tygodniu kwietnia. A4 B6 poszła już do ludzi ... strasznie mi jej szkoda.

Opublikowano

Rano centrum jest puste nic dziwnego że sie wystawili...

Opublikowano

A o eSe rozbijemy butelkę szampana i nadamy jej imię :decayed:

Którą :mysli: I jakie imię :mysli: :mysli: :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 09:37_________________________________________________Lukas zmieniłbyś pierwszego posta na wersję letnią :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 09:39_________________________________________________ :shocked:

Mówisz - masz :shocked::kox: Niezły jesteś :good: :good: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Suli gada do siebie... demencja czy choroba zawodowa? :polew: :polew:

Opublikowano

Suli Szaman mi to przepowiedzial to szybko zmienialem :tongue4:

Opublikowano

Siema,

To jeszcze nie koniec :gwizdanie:

Lukas jeszcze pozostała błędna informacja "o Arkadii" w stopce :polew:

Opublikowano

Lukas - wymagana jest mała korekta w info o miejscu wtorkowych spocików:

Wjazd jest od ulicy REchniewskiego a nie Rychniewskiego :)

pzdr :) i milego dnia!

Opublikowano

Suli gada do siebie... demencja czy choroba zawodowa? :polew: :polew:

To spójrz na datę mojego posta i porówniaj z datą reedycji posta przez Lukasa :tongue4:

Wtedy zatrybisz leszczu :naughty:

Opublikowano

(...)

Vox populi vox dei.

Eeeee... tam

Populi wybrało kiedyś LPR, Samoobronę, czy PIS :decayed:

Pozwólmy od czasu do czasu, żeby się populi pomyliło :D

Opublikowano

(...)

Vox populi vox dei.

Eeeee... tam

Populi wybrało kiedyś LPR, Samoobronę, czy PIS :decayed:

Pozwólmy od czasu do czasu, żeby się populi pomyliło :D

Tym razem, na szczęście, wybór jest słuszny i właściwy :)

BryTomek, BryAll :D

Opublikowano

Bry :hi: witam po zasłużonym urlopie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.