Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za 600 wymotuje ze swojego cały komplet :evil:

Ja ci oddam ze swojego 4 za 500 :polew: Na 2 tak i tak dam radę jeszcze pojeździć.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za 600 wymotuje ze swojego cały komplet :evil:

Ja ci oddam ze swojego 4 za 500 :polew: Na 2 tak i tak dam radę jeszcze pojeździć.

Chyba gazowe :):kox:

Opublikowano
Poza tym nie ma to jak wysokie obroty. wink4

Bo Pb jedzie tylko na wysokich, a klekot na niskich , zakres efektywnych obrotów jest podobny , to tylko kwestia przyzwyczajenia i ogarnięcia bryki :)

Ja po prostu jestem tradycjonalistą i chyba jeszcze długo nie będę kojarzył diesla z "ekstremalnym sportem" (czyt.: z szaleństwami na ulicy). Uwielbiam dzwięk wysokich obrotów Pb. :kox:

Chociaż dziś miałem okazję przejechać się dieslem ~170PS w Mercedesie E i czułem, że robi mi się banan na gębie... :>

A to było cięższe E ze stoma końmi mniej pod machą :> , u mnie nie ma szału i tęskni mi się za eSą jak skur.., dobrze,że na stacji humor się poprawia.
Opublikowano

W dieslu podoba mi sie spalanie i jak sie wcisnie w pedal w podloge to zrywa miesnie karku. Norbi u ciebie to juz wogole musi niezle ciagnac :naughty:

Opublikowano
Poza tym nie ma to jak wysokie obroty. wink4

Bo Pb jedzie tylko na wysokich, a klekot na niskich , zakres efektywnych obrotów jest podobny , to tylko kwestia przyzwyczajenia i ogarnięcia bryki :)

Ja po prostu jestem tradycjonalistą i chyba jeszcze długo nie będę kojarzył diesla z "ekstremalnym sportem" (czyt.: z szaleństwami na ulicy). Uwielbiam dzwięk wysokich obrotów Pb. :kox:

Chociaż dziś miałem okazję przejechać się dieslem ~170PS w Mercedesie E i czułem, że robi mi się banan na gębie... :>

A to było cięższe E ze stoma końmi mniej pod machą :> , u mnie nie ma szału i tęskni mi się za eSą jak skur.., dobrze,że na stacji humor się poprawia.

Jeździłem E klasą 420 CDI

ponad 700 niutonów teleportuje śniadanie z żołądka do jąder

Opublikowano

tylko przez te krotkie przelozenia... trzeba se namachac ronia grabowska. nie wiem jak w automacie sprawa wyglada

Opublikowano

mnie nie ma szału i tęskni mi się za eSą jak skur..,

Pocoś popredał :)

Opublikowano

A to było cięższe E ze stoma końmi mniej pod machą :> , u mnie nie ma szału i tęskni mi się za eSą jak skur.., dobrze,że na stacji humor się poprawia.

No i to jest to. :th:

Dla ścisłości - lubię diesle, ale do codziennej jazdy, po autostradzie itp. A jeśli chodzi o jazdę sportową to tylko benzin. Chyba jeszcze długo nikt nie będzie w stanie mnie przekonać do tego, że jazda na torze dieslem jest bardziej przyjemna. :wink4:

WYSOKIE OBROTY RULEZ. :evil:

Opublikowano

(...) , u mnie nie ma szału i tęskni mi się za eSą jak skur.., dobrze,że na stacji humor się poprawia.

Sam żeś sobie winien Leszczu :naughty:

A może powinienem mówić dresiku :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Chociaż dziś miałem okazję przejechać się dieslem ~170PS w Mercedesie E

Też ostatnio jechałem leonem 170 PS , myślałem że sie coś zjebało,hyhyhy

Opublikowano

Siema brymowicze :hi:

Opublikowano
Chociaż dziś miałem okazję przejechać się dieslem ~170PS w Mercedesie E

Też ostatnio jechałem leonem 170 PS , myślałem że sie coś zjebało,hyhyhy

Jeśli mu się wtryski zapchały to naprawdę się coś zjebało :naughty: Wtryski się zjebały :decayed:

Jeździłem 170 PS A4, która w rzeczywistości miała ok 140 PS. Koleś po wizycie na hamowni zaczął się szarpać z serwisem i w końcu wyszarpał czyszczenie ultradźwiękowe wtrysków. Jest o tym wątek na forum.

Opublikowano

Też ostatnio jechałem leonem 170 PS , myślałem że sie coś zjebało,hyhyhy

Dlatego fajnie jest jeździć na co dzień 1.6 HDI, bo później każdy inny samochód cieszy. :D

Opublikowano

Byr :hi::cool1:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 07:27_________________________________________________

Też ostatnio jechałem leonem 170 PS , myślałem że sie coś zjebało,hyhyhy

Dlatego fajnie jest jeździć na co dzień 1.6 HDI, bo później każdy inny samochód cieszy. :D

i dlatego rower kupiłeś bo samochód niewiele szybszy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

175702445535617a637.jpg w500.png

:naughty: myjnia z rana :decayed:

Opublikowano

Yo Nigrołs ! :afro:

Opublikowano

yrB :hi:

Opublikowano

Serwus dziewice :hi:

Opublikowano

Jeździłem E klasą 420 CDI

ponad 700 niutonów teleportuje śniadanie z żołądka do jąder

Lezales na brzuchu? :mysli: Nie wnikam czemu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.