Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To Wicia 2 dni z rzędu obchodzi święto?? :mysli:

A niech tam - wszystkiego najlepszego Witesiu. :drunk:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z okazji Twoich kolejnych już urodzin życzę Ci zdrówka, uśmiechu i dużo wódki byś mógł wypić.

Opublikowano

A Wiciu nieprzytomny już od rana :)

Opublikowano

A Wiciu nieprzytomny już od rana :)

wstydzi sie zajrzeć :decayed:

Opublikowano

Ode mnie również wszystkiego najlepszego :kox:

Opublikowano

(ziemo)Witowi bystrego spojrzenia życzę, ale przede wszystkim zdrowia (do picia :P) STO LAT!!

Opublikowano

Witek najlepszego cycu :drunk: okładów z jędrnych bamboli i rozprężenia w robocie życzę

Urodzinowe Bambole dla Witka:

boobs.JPG

Opublikowano

Aydaho dobrze mówi :oklaski:( dać mu wódki ) przyłączam się do życzeń poprzedników - wszystkiego dobrego i co tam Witek sobie życzysz :drunk:

Opublikowano

Witek!!!! 100 lat!!

Opublikowano

Wszystkiego naj Wiciu :naughty::kox::good: :>

Opublikowano

Jak tam my życzeń nie składam...w ogóle z czego tu się cieszyć ?? :decayed:

Opublikowano

Jak tam my życzeń nie składam...w ogóle z czego tu się cieszyć ?? :decayed:

:polew: oryginalnie

100lat :drinks:

Opublikowano

Co tu ogrowi życzyć jak go nie ma, a wal się na ryj capie :polew: i tak nie czyta :decayed:

Opublikowano

Wiciu! Wszystkiego najlepszego! To kiedy stawiasz wódkę? :decayed:

Ni ja, a mnie.

I nie wódkę, a co innego :decayed:

Jak tam my życzeń nie składam...(...) :decayed:

I, bardzo dobrze. Od Ciebie wyłącznie prezenty i wyrazy uwielbienia. Życzenia sobie odpuszczę :D

Co tu ogrowi życzyć jak go nie ma, a wal się na ryj capie :polew: i tak nie czyta :decayed:

A Ty mnie Gargulcu już drugi raz podpadasz myśląc że nie czytam.

Już kiedyś cośtam napisałeś myśląc, ze mnie nie ma, a potem się tłumaczyłeś

:bokser:

Torbe na głowe :bag: i do dziury siedzieć :dziura:

:polew: :polew: :polew:

WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA

Buziaki od dziewczyn i prezenty (drobne prezenciki również przyjmuję, tylko w odpowiednio większej ilości) - odbiorę na najbliższym spocie :decayed:

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 18:45:34_________________________________________________A tak BTW, z pewnym zdziwieniem (BARDZO POZYTYWNYM) zauważam, że wzorem starych, dobrych czasów przechodzimy w Warszawskich z ilości w jakość :decayed:

Opublikowano

z ilosci w jakosc

raczej chwilowy przeblysk, zaraz i tak d*py wroca :decayed:

Opublikowano

przechodzimy w Warszawskich z ilości w jakość :decayed:

oooo stary , to Ty faktycznie musisz tu rzadko zaglądać :kox::polew:

Opublikowano

Najlepszego krawacie :decayed:

Opublikowano

Co tu ogrowi życzyć jak go nie ma, a wal się na ryj capie :polew: i tak nie czyta :decayed:

Dobre :nabijasie:

Opublikowano

Wituś Ty moje kochanie :buziak:

Opublikowano

Witek...wszystkiego najlepszego i zawsze sztywnego ...

karku :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.