Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

nie wkur.wiaj sie tak. chłopakom nie chce sie poprostu siedzieć z kompami w autach , wola pogadać i łacha podrzeć. kiedys przyjezdzał na spoty spoko koleś Boberek - nie wiem czy kojarzysz. cały czas vagował , ludzie go męczyli. w końcu sie wkur.wił wsiadł na rower i ch.uj wie gdzie pojechał.

robi drugą runde po równiku żeby się rozgrzać przed kolejnym rajdem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko będzie trzeba przemalować ;)

Ale Kokos ma w wiekszym wypasie - wszystkie zaślepki wypełnione przyciskami - ten to jakas bida straszna :>

Dla żony się nada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden h jak dla mnie

sie wie - ale z tego co pamietam Vagowałem Ci auto i h..mu było więc nie masz sie co stresować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi drugą runde po równiku żeby się rozgrzać przed kolejnym rajdem :decayed:

startuje w "Vuelta Espana" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migdałek musisz wziąć pod uwage ze byłem na spocie "nowy" chciałem sprawdzić auto , dlatego Oskar zrobił mi przysługe, zresztą umawiałem sie z nim prywatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ten sam problem... Problem kupic kabel za 50zl i miec z glowy czekanie do spota na vaga i jeszcze szukac kto bedzie mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jutro będą grane jakieś półkurvia bo nie chce się golić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu nie ma :disgust:

Welcome to the Real World, Ragga* :decayed:

* to się nazywa Schadenfreude :naughty:

Real World to ja miałem w Wawce..brak czasu na wszystko ..tu też brak czasu, ale jest chwila na odpoczynek i na rezanko w Ragga Garage :decayed:

Znowu ten sam problem... Problem kupic kabel za 50zl i miec z glowy czekanie do spota na vaga i jeszcze szukac kto bedzie mial

Szkoda, że mnie nie było ... już ja bym kurva przevagował to nowe towarzystwo :decayed::polew::guma:[br]Dopisany: Sierpień 12, 2009, 11:26:20 _________________________________________________

Czy jutro będą grane jakieś półkurvia bo nie chce się golić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jebnij w pasek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaproszone są pęknięte jeże ? :kox:

Tak Adaś jesteś zaproszony :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: tylko bez Lukasa :decayed: Co by tempo było cywilizowane :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden h jak dla mnie

jeden ch***j* piszemy przez ch jak słusznie zauważył AYDAHO. A poza tym dałeś podstawy do darcia łacha, więc się nie oburzaj, bo tu lepiej znający się kolesie jadą po sobie jak po burej suce. Wiec albo masz dystans do siebie, albo ten wątek jest całkowicie nie dla Ciebie. Skoro aktywnie uczestniczysz w życiu klubowym, a nawet nie znasz swojego nicka, to jest to chyba troche niepoważne ??. Skoro wylądowałeś już na ziemi i załapałeś aluzje to masz 2 opcje. 1-sza - zluzować poślady i pośmiać się sam z siebie, albo scisnąć poślady i rzucać niepoprawnym "h" na lewo i prawo, ale nie tutaj. :thumbdown: I musiałem to pisać najebany o 4 rano po za***istym wieczorze z super dziewczyną. :confused4:

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 04:08_________________________________________________

Przynajmniej zainstwlowałem xp i vaga na lapku. Wiec dla mnie luz.

No i super - teraz Ty możesz pomagać wszystkim co potrzebują diagnozy przez podłączenie kompa. Moskal napisał wcześniej, że potrzebuje Vag'a więc go dostał - proste ???[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 04:11_________________________________________________Ide spać - do dzisiaj Panowie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I musiałem to pisać najebany o 4 rano po za***istym wieczorze z super dziewczyną. :confused4:

Oskar ale ty sie poświecasz , jestem pod wrażeniem :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

bry Panowie , ide przed blok na parking rezać lampy w Parówie :kox:

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jutro będą grane jakieś półkurvia bo nie chce się golić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

będzie fullkurva z pęknietym jeżem ...a jak nie będzie to komuś plecy pekną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jutro będą grane jakieś półkurvia bo nie chce się golić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jebnij w pasek :decayed:

:polew::nabijasie:

Do tego porządne majty http://www.joemonster.org/art/12147/Nowa_meska_moda_plazowa (ale wódy nie dostaniesz) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jestem jeszcze tak najebany ze spac nie moge - GDZIE JEST BROWAR ????

U mnie? Na dolnej półce w lodówce. Złoty Bażant. Wanna? Zimny ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jestem jeszcze tak najebany ze spac nie moge - GDZIE JEST BROWAR ????

U mnie? Na dolnej półce w lodówce. Złoty Bażant. Wanna? Zimny ... :kox:

Andy - jak moglbym jechac to znalazlbym tę Twoją lodówkę :> Ale nie mogę ;( i to chyba dzisiaj przez większość dnia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...