Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

podjade , spuszcze lomot [podobno przyjezdzaja na spoty jakies dwa lamusy :decayed:], wypije kawke z nowego kubka ,przylepie wlepke na moj super bolid i pojade do domu ... dumny ze spelnionego obowiazku :polew:

Podjedziesz, spuścimy Tobie (albo ja albo poziek - będziesz miał wybór) wpierd..., wypijemy po tym kawkę z Twojego kubka, przylepimy naklejkę na przednią szybę tego paździocha i pojedziesz do domu ... a my będziemy dumni ze spełnionego obowiązku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

p.s a juz wiem ... wstyd dostac od goscia w okularach .... ale pomysl :mysli: .... jeszcze wiekszy wstyd dostac od goscia ktory nie dowidzi bez tych okularów .... :nabijasie

Ty pseudoitelygencie przecież napisałem: załóż soczewki :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Co za gejzer intelektu z ciebie...leszczu :kox::polew:

:doh1: nie wiem kto tutaj czego nie zrozumial ...

wiec wyjasnie ... ja nie potrzebuje dobrze widziec zebys dostal lomot .... :polew: [prosciej sie nie da :kox:]

[problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego to nie jedyna Twoja wada :naughty: a o inteligencji to mozesz jedynie pomarzyc :polew:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec wyjasnie ... ja nie potrzebuje dobrze widziec zebys dostal lomot .... :polew: [prosciej sie nie da :kox:]

Ciągle gadasz o tym spuszczeniu łomotu ... jeżeli to ma być takie samo wykonanie jak w przypadku tych kolesi co to ich do mnie tu wysyłałeś to jedyne co mi pozostanie to głośny śmiech :nabijasie::radocha:

Ciekawe czy umiesz tak szybko uciekać jak te cieniasy co do mnie podsyłałeś, bo oni mają chyba wytrenowany szybki bieg :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie potrzebuje dobrze widziec zebys dostal lomot

pamięć już ci siada chłopcze bo w Wiśle dostałeś strzała ale miałeś ze strachu chyba zaparowane gogle...więc tym razem doradzam ci, żeby były wyrównane siły, żebyś zaopatrzył się w soczewki...żebyś potem nie płakał, że miałem przewagę bo cos tam, cos tam :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle gadasz o tym spuszczeniu łomotu ... jeżeli to ma być takie samo wykonanie jak w przypadku tych kolesi co to ich do mnie tu wysyłałeś to jedyne co mi pozostanie to głośny śmiech :nabijasie::radocha:

Ciekawe czy umiesz tak szybko uciekać jak te cieniasy co do mnie podsyłałeś, bo oni mają chyba wytrenowany szybki bieg :polew:

gdybym mial zawracac sobie glowe takimi leszczami to bym nie mial na nic czasu .... [poporstu mi go szkoda :naughty:]

pamięć już ci siada chłopcze bo w Wiśle dostałeś strzała ale miałeś ze strachu chyba zaparowane gogle...więc tym razem doradzam ci, żeby były wyrównane siły, żebyś zaopatrzył się w soczewki...żebyś potem nie płakał, że miałem przewagę bo cos tam, cos tam :polew::naughty:

balem sie ze nie trafisz ... moglo by sie to zle odbic na Twojej psychice ... [znowu niepowodzenie :polew:]

jak Ty bijesz [to chyba za duze słowo-bardziej pasuje masujesz] to sie ludzie smieja .... ja tez sie smialem ... nie pamietasz ??? ... :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ty bijesz [to chyba za duze słowo-bardziej pasuje masujesz] to sie ludzie smieja .... ja tez sie smialem ... nie pamietasz ??? ... :naughty

Grunt że miałeś wtedy na sobie pampersa... :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj zebys we wtorek zawiazal mocno buty ....

a ty wąski załóż soczewki bo z zasady nie klepie okularników :polew::naughty:

powiedz tylko słowo a zdejme ... tylko nie wiem w czym Ci to pomoze ..... :evil:

p.s a juz wiem ... wstyd dostac od goscia w okularach .... ale pomysl :mysli: .... jeszcze wiekszy wstyd dostac od goscia ktory nie dowidzi bez tych okularów .... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

k**wa umierłem panowie :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 15:36 _________________________________________________Chyba obu przypierdole!!!! :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba obu przypierdole!!!! :decayed:

:bag:

NO I BARDZO DOBRZE BEDZIESZ MIAL OKAZJE 25.07 NA GRILLU U MNIE DLA CALEJ EKIPY WARSZAWSKIEJ

Spenkej jest również zaproszony :kox: z osobą towarzyszącą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I BARDZO DOBRZE BEDZIESZ MIAL OKAZJE 25.07 NA GRILLU U MNIE DLA CALEJ EKIPY WARSZAWSKIEJ

Moze wreszcie uda mi sie gdzies dotrzec... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu a ja jestem zaproszony na tego grilsona?? heheheh :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu a ja jestem zaproszony na tego grilsona?? heheheh :tongue4:

Piraci drogowi odpadają :polew: :polew: :polew: :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu a ja jestem zaproszony na tego grilsona?? heheheh :tongue4:

Wątpie czy dojedziesz, przejazd przez moją wieś jest bardzo kręty i niebezpieczny. Z twoja jazda jestem wrę cz pewien że doczłapiesz się rano jak juz będą wszyscy wyjeżdzać... :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 16:49 _________________________________________________

NO I BARDZO DOBRZE BEDZIESZ MIAL OKAZJE 25.07 NA GRILLU U MNIE DLA CALEJ EKIPY WARSZAWSKIEJ

Moze wreszcie uda mi sie gdzies dotrzec... :decayed:

Taaaa :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu się tak mnie czepnełeś, może mi to wytłumaczysz??bo jak staliśmy koło siebie to nic nie mówiłeś i wyglądało wszystko ok tylko dopiero na forum poruszyłeś temat mojej jazdy tak jak byś chciał pokazać publicznie że ja jestem jerzdżącym kiilerem a Ty jezdzisz super bezpiecznie, jak tak super bezpiecznie to nie wiem po co masz fure 300KM+ i jeszcze doszły mnie słuchy o większym turbo...jak masz coś do mnie to powiedz osobiśnie a nie robisz z tego polityke na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu się tak mnie czepnełeś, może mi to wytłumaczysz??bo jak staliśmy koło siebie to nic nie mówiłeś i wyglądało wszystko ok tylko dopiero na forum poruszyłeś temat mojej jazdy tak jak byś chciał pokazać publicznie że ja jestem jerzdżącym kiilerem a Ty jezdzisz super bezpiecznie, jak tak super bezpiecznie to nie wiem po co masz fure 300KM+ i jeszcze doszły mnie słuchy o większym turbo...jak masz coś do mnie to powiedz osobiśnie a nie robisz z tego polityke na forum

jep, teraz możesz śmiało jechać na grillsona do Pozia :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie miałem zamiaru...poprostu zapytałem czy moge bo byłem ciekawy co odpowie i czy nadal będzie podkreślał że jestem mordercą drogowym a on jest super kierowcą ale jak widać lubi gnojić młodych kierowców bo na to wygląda...

Nie twierdze że umiem wszystko za kółkiem mam kase i plan kupić RS4 B5 a nie kupiłem jej jeszcze tylko dlatego że własnie licze się z tym że mam krótko prawko i że to jest za szybki samochód jak na mój staż.

Tak samo przynaje że kolega Poziek ma na pewno większe i lepsze umiejętności od emnie bo ma dłużej prawko zrobił więcej kilometrów itp.

Tylko mi chodzi o to że jak się coś ma do kogoś to się to mu mówi w oczy a nie na forum to jest lekko mówią nie po męsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ban? ja nikogo nie obraziłem itp, po prostu powiedziałem że nie musi z mojej jazdy takiej polityki robić a jak dostane bana to wtedy sprawdzi się stare polskie przysłowie, prawda w oczy kole, jak będę dostawał bana prosze przed banem o wiadomość czy moge przyjeżdżać na spoty czy też mam bana na to :polew:

Zauważ że nie obraziłem Poźka wręcz napisałem że jezdzi lepiej ode mnie i to nie była ironia tylko poważnie to napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...