Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

AndyN wszystkiego najlepszego...

Dzięki :good::notworthy:

Ale ja mam teraz imienin ;( Taki psikus rodziców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Spalily mi sie dwie postojówki ktoś używa może H6W BLUE VISION bo nie wiem co kupic....?

Ja mam postojówki Blue Vision.

Jakby to powiedzieć - nie widzę wielkiej różnicy w barwie światła pomiędzy zwykłymi a tymi BV :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka z Austrii

Warunki na Kitzsteinhorn są po prostu rewelacyjne, trasy :hi: nóg nie czuje :decayed:

Fajosko. Bylem 2 razy w Kapruun. Pamietam, ze byl niezly klub GoGo na dole w miasteczku :) Nawet jedna panna mowila po polsku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze jedno

img2232xv9.jpg

Adaho rewelacja!!! wkurwiłeś mnie pięknie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do slizgawki to ja znam eleganckie miejsce gdzie jest spory placyk z kostki spory kawalek od publicznej drogi i wogóle tam miski nie zagladaja, ja sie tam stykam ze znajomymi z forum streetracing.com.pl co niedziele okolo 16 a jak byl sniezek to codziennie bokiem latalismy wiec jak jestescie chetni to zapraszam, mapke wysle chetnym na PW :D

A tak btw musze ktoregos razu w koncu zawitac na spot w arkadii, przyjezdza ktos na nie i wogóle niech ktos wypowie sie na ich temat ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw musze ktoregos razu w koncu zawitac na spot w arkadii, przyjezdza ktos na nie i wogule niech ktos wypowie sie na ich temat ;) Pozdro

No pewnie że coś się dzieje, autek zawsze sporo, więc zapraszamy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jedna panna mowila po polsku

"Mówiła" powiadasz :naughty::tongue4::wink4:

Kiedyś w Kaprun kumpel mówi do mnie patrząc na kelnerke "ale bym ją wyr.... :sexinbed:"

A ona na to "co podać" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze jedno

(...)

:slina: Czy jego, do czasu powrotu może kto zbanować. Zanim zacznie dalej brnąć w opowieści o nartach, browarkach i dupeczkach na stoku ...

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze jedno

(...)

:slina: Czy jego, do czasu powrotu może kto zbanować. Zanim zacznie dalej brnąć w opowieści o nartach, browarkach i dupeczkach na stoku ...

:D :D :D

...nie ma nic gorszego jak roaming i internet na urlopie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie ktoregos razu we wtorek napewno sobie po pracy zawitam na spocik do arkadii, jak narazie co czwartek jak moge jestem na spocie innego klubu z ktorym sie zżyłem :D

A moze kiedys jak zlapie mrozek i bedzie sniezek to sie ogarniemy jakas ekipa i wpadniemy na ten placyk co pisalem tzw zieleniak (ecogreen) moze ktos kojazy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu w niedziele i dzisiaj, ten troche betonowy, troche z ziemia zostal zbuzony i zasypany ale ten miejszy z kostki nadal jest i jak spadnie snieg mozna elegancko se posmigac :D Wiec jak najbardziej zapraszam co niedziele a jak jest sniezek codzinnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Turniej OPT to najnowszy projekt ekipy Operacji Tuning. Do konkursu zgłaszają się kluby tuningowe z całej Polski, których reprezentanci rywalizują o miano najlepiej przerobionego samochodu, zaś poszczególne kluby - o miano najlepszej tuningowej ekipy w całym kraju! O tym, które auta będą miały szansę na zwycięstwo, zadecydują widzowie, głosując w ankietach umieszczanych na stronie internetowej TVN Turbo.

link do ankiety

http://www.tvnturbo.pl/news/432/view

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...