Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy ze chcesz zeby pojezdizła na quadzie :) w taki mróz to znaczy ze chcesz zeby cie znienawidziła ??

No może fakt .. nie ta pogoda ...a Immola w Piasecznie otwarta ? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ragus ja bym proponował bys cos sam dobrego ugotowal zrobil kolacyjke przy swiecach i winku, nastawil jakas romantyczna muzyczke ubrał się w wyjsciowe ciuchy i masz dla niej ładny prezent... Aha tylko nie zapomnij o bukiecie czerwonych róż :) ...

Zamiast róż :wallbash: wstążką obwiąż 3PAK Durex-a :decayed:

Zrób taki mały bukiet z Gum: Czerwonych(truskawki kojarza się z wiosną)-Czarnych(na konkretne ciecie w rytmie Mambo-Fluorescencyjnych(gdyby chciała zgasić światło, a potrzebowałbyś namiaru na pas startowy) :polew: :polew:

Chyba, że wolisz bez to zamiast Wina kup Mountain Dew :kox: :kox:

Mountain%252520Dew%252520on%252520ice%252520800X600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie podział romantyzm w tym kraju :wallbash: ;(

Ale Twój pomysł może był romantyczny , ale jak sie go robilo 490240947272047204279898459859526394267493289472394732497248923

7429384732948723492749284723947234927429874298474982734928374298472934923874

razy to juz z lekka wieje nudą i wapnem :tongue4:

Nosferski

Wiesz przyjacielu , że cenie Twoje pomysły ..ale mówiłem ..poważne pomysły :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragus ja bym proponował bys cos sam dobrego ugotowal zrobil kolacyjke przy swiecach i winku, nastawil jakas romantyczna muzyczke ubrał się w wyjsciowe ciuchy i masz dla niej ładny prezent... Aha tylko nie zapomnij o bukiecie czerwonych róż :) ...

To nigdy kobietą się nie znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może fakt .. nie ta pogoda ...a Immola w Piasecznie otwarta ? :embarrassed:

Ta hala nie jest ogrzewana. Można zmarznąć. Warto ubrać się ciepło, zabrać rękawiczki (ja nie miałem i mocno żałowałem)

Ale zabawa kox. Udało mi się wykręcić 22.160 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragus ja bym proponował bys cos sam dobrego ugotowal zrobil kolacyjke przy swiecach i winku, nastawil jakas romantyczna muzyczke ubrał się w wyjsciowe ciuchy i masz dla niej ładny prezent... Aha tylko nie zapomnij o bukiecie czerwonych róż :) ...

Zamiast róż :wallbash: wstążką obwiąż 3PAK Durex-a :decayed:

Zrób taki mały bukiet z Gum: Czerwonych(truskawki kojarza się z wiosną)-Czarnych(na konkretne ciecie w rytmie Mambo-Fluorescencyjnych(gdyby chciała zgasić światło, a potrzebowałbyś namiaru na pas startowy) :polew: :polew:

Chyba, że wolisz bez to zamiast Wina kup Mountain Dew :kox: :kox:

Mountain%252520Dew%252520on%252520ice%252520800X600.jpg

:polew: :polew: :polew:

nastepnym razem tak zorbie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie podział romantyzm w tym kraju :wallbash: ;(

Tak naprawdę masz przyjemnośc rozmawiać z najbardziej romantycznym człowiekiem w tym mieście.. :rolleyes:

Ale Ragga potrzebuje czegoś ekstra ! - kolacja, róże, wino, muzyka, z makaronu i sosu do spagetti ułożone litery I LOVE U,

to jest coś co Ragga przerobił w 5 klasie podstawówki, kiedy szykował ostre cięcie z nauczycielką od Biologii, a skoro po tych wszystkich latach o taką rzecz pyta to zapewne odrzucił ten stary numer w pierwszej kolejność.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... logo alu na grilla po 2 tygodniach zimy :)

Sól, sól ...

W niedzielę pojechałem na myjnię po to tylko by zmyć sól, która wytrąciła się na dolnych partiach samochodu :decayed::blink: Takie ładne białe wykwity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wykręcić 22.160 :)

Yyyy.. ja robiłem grubo poniżej 22. Są gigantyczne różnice pomiędzy kartami mimo, że oficjalnie wszsytkie mają takie same osiągi. Najlepiej zagadać po cichu z kimś z obsługi, które aktualnie karty są w najlepszej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wykręcić 22.160 :)

Yyyy.. ja robiłem grubo poniżej 22. Są gigantyczne różnice pomiędzy kartami mimo, że oficjalnie wszsytkie mają takie same osiągi. Najlepiej zagadać po cichu z kimś z obsługi, które aktualnie karty są w najlepszej formie.

Są ;( W jeździe finałowej trafiłem na takiego paździerza, który w ogóle nie jechał i pomimo 'pole position' dostałem bęcki ... :evil::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ragga potrzebuje czegoś ekstra ! - kolacja, róże, wino, muzyka, z makaronu i sosu do spagetti ułożone litery I LOVE U,

to jest coś co Ragga przerobił w 5 klasie podstawówki, kiedy szykował ostre cięcie z nauczycielką od Biologii, a skoro po tych wszystkich latach o taką rzecz pyta to zapewne odrzucił ten stary numer w pierwszej kolejność.. :gwizdanie

Dokładnie stary ..ładne podsumowanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się, który to taki mądry:

http://www.smog.pl/wideo/23328/brak_nam_slow/

Gdyby nie to, że to B6 to bym pomyślał, że to oniak :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga zawsze możesz wziąć U. na lodowisko na Stegny, tam jest fajnie. Łyżwy wypożyczasz na miejscu. Po wysiłku najczęściej człowiek robi się głodny,więc zabierasz ją do którejś z knajp, które wskazał Fly, albo do Adasia, gdzie jest za***iste jedzenie. :good: Po powrocie do domu czeka na nią niespodzianka, najlepiej coś sprawdzonego i oklepanego, ale bardzo romantycznego co lubi, zostawiam to Tobie i czeka Cię "stosunkowo udana noc" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta ma urodziny (...)

Kiedy?

w sobotę .[br]Dopisany: Styczeń 13, 2009, 11:38:02 _________________________________________________

Przyznać się, który to taki mądry:

http://www.smog.pl/wideo/23328/brak_nam_slow/

Gdyby nie to, że to B6 to bym pomyślał, że to oniak :polew: :polew: :polew:

Osz kurfa pusciłem szczocha ze smiechu :polew: :polew: :polew:

Kaśka

O masz racje ..Gokarty , łyżwy .. kolacja - teatr ? koncert - dom :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teatr za***ista sprawa... ale za biletami to troche pobiegasz jak w sobote ma urodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...