Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Suli na VIPA..dla niego specjalnie świnki kręcą dupką :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój :wstydliwy::D

A ja się zastanawiałem, skąd Krzyniek to zdjęcie wyczesał :mysli::D

Moja strona od jakiś dwóch lat nie była aktualizowana :embarrassed: - kumpel, na którego serwerze stoi strona zgubił hasło administratora :polew:

Przymierzałem się parę razy do zrobienia nowej, ale jakoś nigdy nie mieliśmy czasu, żeby się zebrać nad tym, usiąść i zrobić... :przebiegly: gdyż z reguły sił starczało na podsumowanie etapu koncepcyjnego :drunk::polew:

Skarbnikiem w SISKOM-ie już nie jestem, choć się wciąż tam aktywnie udzielam. :naughty:

Zainteresowanym problematyką inwestycji drogowych w Warszawie i okolicach polecam

www.siskom.waw.pl :this:

Suli..zrób pikietę i kopnij w te zadki co trza ..tak żeby most północny wybudowali szybciej..i tuż obok bloku Adaho :decayed::P

Ragguś, w kwestii Mostu Północnego to w zadek trzebaby kopnąć Moskala :toon::D - bo to jego firma ma kontrakt na budowę :decayed:

Ale na głównym banerze jest literówka. Przepraszam. :>

017cfbc48b1abb3c.jpg

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Ze trzydzieści osób oglądało ten baner w trakcie konstruowania i wieszania, kilka, jeśli nie kilkanaście tysięcy później - i nikt nie zwrócił na to uwagi :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Tomek - jesteś miszcz :notworthy::kox:

[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 23:46_________________________________________________

Suli na VIPA..dla niego specjalnie świnki kręcą dupką :

Dzięks Adaś :decayed:

Jedna z tych blondyneczek była, że paluszki lizać :kox: i nie tylko :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Masz jakiś nr telefonu do niej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli..zrób pikietę i kopnij w te zadki co trza ..tak żeby most północny wybudowali szybciej..i tuż

Te łojciec , se uważaj. :kox: :kox:

Ragguś, w kwestii Mostu Północnego to w zadek trzebaby kopnąć Moskala :toon::D - bo to jego firma ma kontrakt na budowę :decayed:

Na razie to możecie sobie kopnąć w zadek inwestora bo to oni opóźniają , nasi od dawna moga wchodzić na robote :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasi od dawna moga wchodzić na robote :good:

ale jak to w polsce bywa - nigdzie nie wychodzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak to w polsce bywa - nigdzie nie wychodzą :decayed:

Bejurokracja , wykonawca nie może wejsć na robote przed przekazaniem przez inwestora (w tym wypadku U.M. st Wawy) placu budowy :decayed:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 07:39_________________________________________________A tak wogóle : Bry Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U.M. st Wawy) placu budowy :decayed:

oni uważają że na euro 3012 zdążymy więc się nie spieszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O maasz, to dobre jest. :naughty:

wycinek.jpg

za***isty serwis. Śledze od paru lat i jestem pod wielkim wrażeniem pracy włożonej w jego powstanie i utrzymanie.

Suli - gratuluje świetnej roboty. Nie wiedziałem, że za tym stoisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Ze trzydzieści osób oglądało ten baner w trakcie konstruowania i wieszania, kilka, jeśli nie kilkanaście tysięcy później - i nikt nie zwrócił na to uwagi :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Tomek - jesteś miszcz :notworthy::kox:

Jestem dziennikarzem, więc to zboczenie zawodowe.. :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi zajelo 10 minut szukanie bledu jak juz wiedzialem, ze jest :polew: :polew:

A tak wogole nie mozesz reprezentowac interesow wszystkich klubowiczow bedac radnym dzielnicy.

Musisz pogadać z Hanką... niech Cie przygalnie do swojego biula na vice plezydenta. A potem ja wyglyziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziennikarzem, więc to zboczenie zawodowe.. :decayed::wink4:

Tomaszu drogi , podobno miala byc jakaś ankieta co do twojej nowej ksywy , prawda to czy fałsz ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Sam zaproponował. Działamy.

Ja proponuje "BryTomek" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak to w polsce bywa - nigdzie nie wychodzą :decayed:

Bejurokracja , wykonawca nie może wejsć na robote przed przekazaniem przez inwestora (w tym wypadku U.M. st Wawy) placu budowy :decayed:

A zabezpieczenie złożyli :cool1::decayed:

Miasto teren przekaże Wam lada chwila - tyle, że z domkiem i jednym panem co się w nim chowa :dziura::polew: :polew:

za***isty serwis. Śledze od paru lat i jestem pod wielkim wrażeniem pracy włożonej w jego powstanie i utrzymanie.

Suli - gratuluje świetnej roboty. Nie wiedziałem, że za tym stoisz.

Oj tam, mam w tym tylko swój niewielki udział :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 09:53_________________________________________________

To prawda. Sam zaproponował. Działamy.

Ja proponuje "BryTomek" :>

A ja - Cytrynka :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Sam zaproponował. Działamy.

Ja proponuje "BryTomek" :>

A ja - Cytrynka :polew: :polew: :polew:

:zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to czekam na jeszcze kilka propozycji i ruszamy z głosowaniem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy Panowie,

Mam chęć kupić Ikarusa przegubowca. Czy ktoś ma jakąś orientację ile takie cudo może kosztować (mowa o cenie i kosztach remontu). Ile takie cuś pali itp. :decayed:

Na zlot letni możemy pojechać czymś takim. :naughty:

9a8cdd73746a53ccmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ..zapierdol Jelcza z wywrotką ..lepsze atrakcje bo niebo widać podczas jazdy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...